Nájdeš nás aj na:

Ázia

Dvojnásobná exotika za 439€! Kuala Lumpur a Bali jednou ranou

Dvojnásobná exotika za 439€! Kuala Lumpur a Bali jednou ranou

Chceš spoznať netradičnú metropolu s dávkou luxusu alebo sa prejsť po nekonečných ryžových poliach a vyštverať sa na aktívnu sopku? A vieš o tom, že si vlastne vôbec nemusíš vyberať? Máme totiž peckovú open-jaw letenku – z Viedne poletíš do Kuala Lumpur a cesta naspäť je na trase Bali – Viedeň. Obojsmerná letenka ťa aktuálne bude stáť len 439€. Tak na čo čakať? Zaži exotickú dovolenku v Malajzii a na Bali na vlastnej koži!

Reklama

Lacné letenky do Kuala Lumpur a na Bali

Akciové letenky

Čo robiť, vidieť a zažiť v Kuala Lumpur a na Bali?

Cestovné doklady

Na cestu do Kuala Lumpur a na Bali potrebujete platný cestovný pas.

Kedy cestovať 

Najlepší čas na návštevu Kuala Lumpur je máj až júl alebo december až február. Na Bali sa vyberte medzi aprílom a októbrom, počas obdobia sucha.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore