Nájdeš nás aj na:

Ázia

Malajzia, Thajsko, Indonézia či Nový Zéland od 359€! Leť v sezóne 2020 s China Southern

Malajzia, Thajsko, Indonézia či Nový Zéland od 359€! Leť v sezóne 2020 s China Southern

Ideálny čas na kúpu leteniek do Ázie je tu! Thajsko, Malajziu dnes rezervuješ od 379€, Filipíny či indonézsku Jakartu od 399€ a obľúbené Bali za 519€. Všetko s odletom z Viedne aebo Paríža, s overenými aerolinkami China Southern Airlines (pozri si hodnotenia SKYTRAX), samozrejmosťou je palubný servis (jedlo, pitie, drinky) a 23kg podpalubná batožina. Pozri si celú ponuku ich letenieki, momentálne ich je 17 a nájdeš tam destinácie ako Auckland, Hanoi, Kota Kinabalu či Brunei a novozélandský Christchurch.

Reklama

Výpredaj China Southern Airlines:

Akciové letenky

Užitočné info o prestupe a technickom stope v Urumči

Cestou absolvuješ jeden prestup v čínskom Kantone a pri niektorých letenkách je aj technický stop v Urumči – kde po novom už nepotrebuješ tranzitné víza.

*Lety leteckej spoločnosti China Southern do Kantonu (CAN) majú technický stop v meste Urumči (URC). Pasažieri, ktorí cez Čínu letia do tretej krajiny, po novom už nepotrebujú tranzitné víza v meste Urumči (URC), musia však odletieť z Číny do 24 hodín od pristátia v Urumči (URC).

Výnimka platí iba pre cestujúcich, ktorí letia linkou CZ6022 do Urumči (URC) a po technickom stope, pod rovnakým číslom letu CZ6022, pokračujú do Kantonu (CAN) a ďalej do finálnej destinácie v tretej krajine.

Akciové kalendáre Pelikána sú nastavené tak, aby letenky cestujúcich spĺňali tieto podmienky.

Odporúčané články k letenkám


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    4.4/5 - (14 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore