Nájdeš nás aj na:

Amerika

Kuba ruší vstupné opatrenia: od dnes netreba test ani očkovanie, stačí online formulár

Kuba ruší vstupné opatrenia: od dnes netreba test ani očkovanie, stačí online formulár

Kuba oznámila, že od 6. apríla ruší vstupné podmienky. Po novom tak do krajiny možno cestovať bez potreby PCR / AG testu či očkovania. Stačí už len vyplniť online formulár. Informuje o tom stránka Cubatravelservices.com.

Reklama

Na Kubu výhodne s Pelikánom

Kuba otvorila dovolenkové rezorty ešte minulý rok

Kuba začala postupné znovuotvorenie najlepších dovolenkových destinácií pre medzinárodných turistov ešte v júli. Aj slovenskí turisti už nejaký čas môžu vďaka cestovným kanceláriam cestovať na kubánske letoviská Cayo Largo Del Sur, Cayo Coco, Cayo Guillermo, Cayo Santa María a Cayo Cruz a napokon aj do obľúbeného Varadera (otvorené od 15. októbra).


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (4 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore