Nájdeš nás aj na:

Amerika

2v1 zimná dovolenka: Karibik a zastávka v Toronte spolu na jednej letenke za 499€!

2v1 zimná dovolenka: Karibik a zastávka v Toronte spolu na jednej letenke za 499€!

Tieto letenky do Karibiku odporúča samotný Jack Sparrow! Vydaj sa za piesočnými plážami a tým najlepším rumom do Karibiku a po ceste si navyše uži noc v Toronte. Počas jednej cesty tak zažiješ absolútne protipóly. V ponuke je letenka za 499€ s odletom z Viedne a s prestupom v Kanade na ostrov Bahamy. Noc v Toronte je len na ceste tam, cestou naspäť absolvuješ super krátky prestup v Kanade. V cene letenky je už aj podpalubná batožina a termín sú na zimu 2020/2021.

Reklama

Akciové letenky na Bahamy

Potrebujem víza?

Pri ceste do USA víza nepotrebuješ. Musíš si ale vybaviť elektronickú registráciu ESTA, ktorá ťa vyjde asi na 14 dolárov – jej platnosť je 2 roky. Pre cestu do Dominikánskej republiky nie sú víza potrebné, ak sa v krajine nezdržíš dlhšie ako 30 dní (potom stačí požiadať o predĺženie až na 120 dní). V prípade Bahám víza taktiež nie sú potrebné a stačí ti len cestovný pas. Svätý Martin spadá pod správu Holandska, takže víza nepotrebuješ ani tu (jedná sa o časť EÚ).

Dostanem sa na Bahamy?

Áno. Pravidelné letecké spojenia sú už teraz obnovené. Bahamské autority síce nateraz upozorňujú, že cestovanie na ostrovy majú ľudia obmedziť, avšak očakáva sa, že krajina sa turistom postupne otvorí už na jeseň.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    4.9/5 - (14 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore