Nájdeš nás aj na:

Letenky

Island a New York jednou cestou spolu za 399 eur! (odlet z Mníchova)

Dve krásne, ale úplne odlišné miesta jednou letenkou. Island a New York s odletom z neďalekého Mníchova za parádnych 399 eur. Tak znie najnovšia ponuka islandskej aerolinky Icelandair, vďaka ktorej možno letieť do Ameriky a spraviť si zadarmo stopover v Rejkjavíku. Svoje dobrodružstvo začneš v na Islande, kde stráviš 3 plné dni a stihneš si pozrieť najdôležitejšie atrakcie v okolí Rejkjavíku (Golden Circle) a po návšteve krajiny Vikingov smeruješ do rušného New Yorku, kde môžeš stráviť toľko dní, koľko ti množstvo akciových termínov dovolí. Je to super ponuka, napokon sme ju aj sami otestovali a spravili reportáž.

3 dni na Islande + New York za 399 eur

 september 2018 – marec 2019 ✈

Mníchov – Rejkjavík – New York – Mníchov od 399 EUR PREJSŤ NA LETENKY

Takto sa lieta s Icelandair

Icelandair je domácou leteckou spoločnosťou Islandu už od roku 1937. Spoločnosť je súčasťou skupiny Iceland Group a operuje lety do 29 európskych destinácií a 13 destinácií v Amerike, kam ponúka výborné spojenia na lety v Amerike. Linku Štokholm – Keflavik – Štokholm so niekoľkodňovým stopoverom sme vyskúšali aj my. Oceňujeme najmä výborný multimediálny systém na palube, pripojenie na internet počas letu prostredníctvom Wi-Fi, free nápoje počas celého letu a dostatok miesta pre nohy.

New York

Hlavné mesto sveta alebo mesto, ktoré nikdy nespí. Tak mnohí charakterizujú fenomenálny New York. Na svete budete ťažko hľadať originálnejšie mesto, ako je Big Apple. Úchvatné mrakodrapy, nádherné scenérie, skvelí ľudia, tisícky obchodov, toľko isto vynikajúcich reštaurácii a barov a elektrizujúca atmosféra. Práve vďaka nej vás New York absolútne pohltí a stane sa vašou drogou. Budete ho milovať a nebudete chcieť opustiť.

New York Central Park

New York Brooklyn Bridge

Island

Island patrí medzi najpriateľskejšie krajiny na svete, miestni sú extrémne prívetiví a veľmi radi si sadajú s cestovateľmi na pivo v niektorom z miestnych lokálov. Chcete zopár zaujímavostí? Tak napríklad domáce obyvateľstvo verí na Elfov, v priemere každé 4 roky tu vybuchne sopka, pivo tu bolo nezákonné do roku 1989 a nie sú tu žiadne lesy! Máme 11 dôkazov, že Island je miesto, ako z inej planéty. Vyspovedali sme párik z Česka, ktorý tam žije už nejaký čas. A napokon si pozri aj 15 vecí, ktoré nesmieš nikdy robiť na Islande.

5 (100%) 2 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement
Komentáre
Advertisement Booking.com

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Piatok, 24. máj 2019
17:45 | Nenechaj si ujsť lacnú Bukurešť: Tam aj späť začiatkom leta z Viedne za 33 eur!
12:10 | Miláno hlási lacné letenky! Leť v lete za super ceny od 43 eur.
10:27 | 389 eur za 8-dňový all-inclusive v Turecku? Sprav si leto už budúci týždeň.
8:41 | Bezkonkurenčná ponuka na Rio de Janeiro! Letenky z Prahy s návratom do Viedne za 479 eur.
8:06 | Nádherná a dobrodružná Keňa za 439 eur: Objavili sa lacné letenky Ethiopian Air Lines.

Štvrtok, 23. máj 2019
15:04 | Na víno do Bordeaux? Letenka z Viedne ako víno za 55 eur.
1 2 3 43

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore