Nájdeš nás aj na:

Amerika

HAVAJ OD 319€! Rezervuj bleskovo letenky za rekordne nízku cenu (termíny na koniec roka 2021)

HAVAJ OD 319€! Rezervuj bleskovo letenky za rekordne nízku cenu (termíny na koniec roka 2021)

Táto ponuka sa nedá odmietnuť! Vypelikánovali sme extrémne lacné letenky na Havaj z Amsterdamu. Včera ráno sme priniesli cenu 349 eur, neskôr sme objavili ďalšiu kombináciu za 319 eur. Super lacný Havaj vieš teraz objednať v termínoch od septembra do decembra 2021.

Reklama

Ide o kombináciu leteniek British Airways a American Airlines, takže ťa cestou čakajú dva prestupy (Londýn a Los Angeles), čo je pri ceste na Havaj úplne bežné. Zabezpeč si parádne letenky na záver roka, ALE POZOR – rezervuj čím skôr – ide o limitovanú ponuku a letenky môžu byť čoskoro fuč!

Čo je v cene 319 resp. 349 eur?

Na výber sú 2 letenky:

  • spiatočná letenka za 319 eur, Amsterdam – Honolulu – Amsterdam (presup v Helsinkách a Los Angeles)
  • spiatočná letenka za 349 eur, Amsterdam – Honolulu – Amsterdam (prestup v Londýne a Los Angeles)
  • 2 ks príručnej batožiny (45cm x 35cm x 20cm a 40cm x 30cm x 15cm)
  • V cene nie je letenka do Amsterdamu, tú si však môžeš zabezpečiť dodatočne za pár eur vďaka mnohým leteckým spojeniam z Viedne, Budapešti či Prahy

Akciové letenky na Havaj na rok 2021

Plaze na Havaji

Prečo ísť na Havaj koncom roka?

Čaká ťa úchvatná príroda, pláže ako z katalógu a exotická atmosféra všade navokôl. Tvojou každodennou zábavkou môže byť okrem iného aj kŕmenie žralokov, surfovanie či potápanie.  

Havaj je sen každého skutočného cestovateľa. Vôbec nie je ťažké pochopiť, prečo ho nazývajú rajom. Stačí sa pozrieť napríklad na fotografie v článku. Snehobiele pláže strieda dozelena sfarbená džungľa, masívne hory a sem-tam vykukne nejaká sopka. 

Toto miesto nie je len prírodným rajom. Je rajom predovšetkým pre tých, ktorí radi spoznávajú nové kultúry. Na tomto mieste nájdete Polynézanov, Európanov, Američanov a Ázijčanov. Vlastne takmer všetky kultúry sveta. Proste perfektné miesto na život a skvelý tip na tohtoročnú dovolenku!

havajska tanecnica v aute

Aktuálne opatrenia pri vstupe do USA a očakávané zmeny

Prvých turistov Havajské ostrovy privítali už na jeseň 2020, do USA zatiaľ nemožno lietať priamo z Európy. Turisti zo Schengenu majú zákaz vstupu do USA, rovnako tak Američania nesmú do Európy. Musia sa pred cestou zdržiavať mimo krajín EÚ, Veľkej Británie a ďalších rizikových oblastí.

To by sa tento rok malo už konečne zmeniť. Očakáva sa, že dôjde k uvoľneniu cestovateľských obmedzení vďaka COVID certifikátom už toto leto. Vďaka týmto COVID pasom (očkovanie, negatívny test alebo imunita) by mohli do USA a na Havaj konečne cestovať aj Európania. Prvé COVID-FREE lety medzi Európou a USA testujú aerolinky už od konca minulého roka.

Surferske dosky
turistika na Havaji
Vodopady na havaji
Havajsky tanec hula
Delfiny na Havaji

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Seychely sa od 25. marca plne otvoria návštevníkom z celého sveta, na vstup postačí PCR test https://t.co/8vKnOiGZgm #letenky9 hodiny dozadu
Prvý hotel vo vesmíre by mal byť otvorený v roku 2027 https://t.co/WMoXQJ6qbp #novinky11 hodiny dozadu
Maličký grécky ostrov je prvou COVID-free destináciou v Európe. Pozýva k sebe turistov https://t.co/LLzzX1yR0B #letenky15 hodiny dozadu
6 tipov kam vyraziť na dámsku jazdu po lockdowne https://t.co/DoJmDhiX8Y #tipy16 hodiny dozadu
Etihad Airways predlžujú bezplatné poistenie na COVID-19 do októbra 2021 https://t.co/re2XffW0uz #novinky16 hodiny dozadu
Aktivisti natreli lietadlo Air France nazeleno. Cieľom bolo zvýšiť povedomie o tzv. greenwashingu https://t.co/2qPZlui4hI #novinky16 hodiny dozadu
Veľmi lacné letenky na leto: rezervuj skôr ako ostatní, ceny od 29€! https://t.co/P14f03FnXl #letenky16 hodiny dozadu
Miesta, kam môže žena bezpečne cestovať sama https://t.co/44T4SoEVGM #tipy16 hodiny dozadu
Kam môžem cestovať? S týmto rýchlym prehľadom si hneď v obraze https://t.co/7cHVIhbXek #novinky16 hodiny dozadu
Koronavírus a cestovanie – všetko, čo potrebuješ vedieť (novinky) https://t.co/QOAvhIh2a4 #novinky16 hodiny dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore