Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Emirates obnovujú ďalšie spojenia. Medzi nimi aj Viedeň

Emirates obnovujú ďalšie spojenia. Medzi nimi aj Viedeň

Na základe uvoľnovania opatrení týkajúcich sa dopravy ponúknu Emirates od 15. júna cestujúcim spojenie s ďalšími 16 mestami na krídlach Boeing 777-300ER.

Reklama

Dostupné lety sa rošíria na: Bahrain, Manchester, Zurich, Viedeň, Amsterdam, Kodaň, Dublin, New York JFK, Soul, Kuala Lumpur, Singapur, Jakartu, Tchaj-pej, Hong Kong, Perth a Brisbane.

Emirates pracujú na obnovení spojení medzi Dubajom a celým svetom. S ohľadom na pretrvávajúce obmedzenia v mnohých krajinách aerolinky odporúčajú cestujúcim preveriť si podmienky pre vstup a opustenie krajiny pred cestou.

Emirates zaviedli niekoľko bezpečnostných opatrení, ktoré sprevádzajú ich zákazníkov a zamestnancov na zemi i vo vzduchu. Jedným z nich je napríklad rozdávanie hygienických balíčkov s rúškami, rukavicami, dezinfekčnými gélmi a antibakteriálnymi utierkami.

Zdroj informácií: emirates.com


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (2 votes)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore