Nájdeš nás aj na:

Novinky

Austrian Airlines čoskoro opäť štartuje. Kam poletí?

Austrian Airlines čoskoro opäť štartuje. Kam poletí?

Austrian Airlines sa pripravuje na veľký návrat po mesiacoch. Známe sú už aj prvé obnovené trasy.

Reklama

Dátum prvej fázy nového štartu je 15. jún a aerolinky už majú aj zoznam destinácií, ktorými chcú začať. Patrí medzi ne: Amsterdam, Štokholm, Atény, Brusel, Bazilej, Paríž, Kodaň, Dubrovník, Dusseldorf, Frankufrt, Ženeva, Hamburg, Larnaca, Londýn, Mníchov, Bukurešť, Pristina, Sarajevo, Solún, Skopje, Sofia, Štuttgart, Tirana, Tel Aviv, Berlín, Varna, Zurich.

Od 1. júla chce Austrian pridať do zoznamu obnovených letov aj niektoré diaľkové trasy. Prvá z nich by mal byť let Viedeň – New York. Nasledovať by podľa dostupných informácií mali Bangkok, Chicago a Washington.

Od júla pridá letecká spoločnosť aj niektoré dovolenkové chartre, medzi nimi napríklad Korfu, Chania, Heraklion, Kos, Zakynthos, Santorini aj Rhodos. Na letovom poriadku na august aktuálne pracujú.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (2 votes)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore