Nájdeš nás aj na:

Ázia

Do Dubaja už aj s Qatar Airways! 30 krásnych zážitkov, ktoré ťa tam čakajú tento rok

Do Dubaja už aj s Qatar Airways! 30 krásnych zážitkov, ktoré ťa tam čakajú tento rok

Máš aj napriek pandémii neutíchajúcu chuť na cestovanie? Môžem ťa navnadiť na najlepšiu destináciu sveta? Tipovať nemusíš, bavíme sa jednoznačne o Dubaji. Pozri sa z kilometrovej výšky, ako ti mesto mizne pred očami v púštnej búrke, na Bocelliho tancujúce fontány, zalyžuj si v štyridsiatich stupňoch, bývaj v kráľovskom parníku, zakonči deň v Arabskej púšti pod milión hviezdami.

Reklama

Tento rok ťa čakajú v Dubaji skvelé zážitky a tiež jedna výborná novinka – Qatar Airways kvôli blokáde viacerých krajín Blízkeho východu nemohli nejaký čas lietať do Dubaja, tomu je však už definitívne koniec! Katar sa zmieril so štyrmi arabskými štátmi (Saudská Arábia, Bahraj, Egypt a Spojené Arabské Emiráty) a aktuálna dohoda umožnila zrušenie obchodných a cestovných embárg. Vďaka tomu môžeš teraz letieť napríklad do Dubaja už aj so špičkovými katarskými aerolinkami.

Vypelikánovali sme spiatočné letenky z Viedne (469€) i Budapešti (369€). Vybrať si môžeš z lukratívnych termínov od marca až do októbra. Odmenou ti bude skutočne výnimočný palubný servis, veľká batožina, kvalitný multimediálny systém na palube a napokon samozrejme horúca exotická dovolenka v Dubaji. Ak chceš vedieť a vidieť, ako vyzerá Dubaj s Qatar Airways, na záver článku prinášame ukážku.

Dubaj je otvorený, podmienky sú priaznivé

Dubaj je turistom otvorený aj bez nutnosti karantény. Pred odletom je treba prísť už do Viedne/Budapešti s negatívnym RT-PCR testom, neskôr ťa otestujú zdarma po prílete na Dubajskom letisku. Potom si už len užívaš dovolenku.

Po návrate využiješ bezproblémový tranzit na Slovensko a následne ťa čaká 14 dňová izolácia, ktorú môžeš ukončiť predčasne po obdržaní negatívneho výsledku RT-PCR testu najskôr na ôsmy deň karantény. Ešte pred návratom netreba zabudnúť na registráciu.

Dubaj existuje pre extravagantné zážitky. Navyše ide o destináciu, ktorá získala uznanie za to, že sa jej podarilo udržať v bezpečí počas pandémie ako turistov, tak aj pracovníkov v cestovnom ruchu! Všetky aktuálne podmienky vstupu do Dubaja sme zhrnuli v špeci článku a teraz nám dovoľ predstaviť ti to najlepšie z Dubaja pre tento rok:

10 miest v Dubaji, ktoré musíš vidieť

1.Burj Khalifa

First things First. Kým si pozrieš mesto z blízka pozri si ho najprv s výšky. 🙂 Výlet do Dubaja by sa nerátal bez návštevy najvyššej budovy sveta. Táto stavba alias zázrak dizajnu a techniky je dominantou mesta. Jej výška je 828 metrov a má 162 poschodí. Výhľad zhora je bezkonkurenčný. Lístky však  rozhodne odporúčam rezervovať dopredu online. 

2. Deira Dubai

Ak ti niekto tvrdí, že Dubaj sú iba mrakodrapy a lyžovanie v interiéri, tak ho zober do Deira Dubai. Najstaršia časť mesta je spleť fascinujúcej arabskej architektúry, štipľavého korenia, zlata, aj storočných drevených lodí, ktoré dodnes bez problémov preplávajú do Indie. Okrem toho tu nájdeš najlepšie tradičné trhoviská a určite vyskúšaj aj vodný taxík cez kanál, ktorý miestni volajú “abra” a stojí pár dirhamov.

3. Dubai Garden Glow

Si na dovolenke s deťmi a rozmýšľaš, kde ich vyšantiť? Toto miesto je na to ako stvorené, pretože zábavný park Dubai Garden Glow je naozaj jedinečný. Na výber máš z Art parku, Dinoparku, Magic parku či dokonca Ice parku. Optické ilúzie, 3D umelecké diela či milióny blikajúcich svetiel sú zarukou zábavy. 

Akciové letenky do Dubaja

4. Wild Wadi Water Park

Opäť niečo pre celú rodinu a špeciálne pre deti. Jeden z najlepších vonkajších vodných parkov v západnej Ázii. Nachádza sa tu najväčší tobogán na svete a môžeš tu zažiť cez 30 vzrušujúcich adrenalínových jázd, šmyklaviek a iných atrakcií. Dôležitá informácia: ak si s rodinkou ubytovaný v sieti Jumeirah Hotels, vstup do tohto parku máš zadarmo :). Park je momentálne z technických príčin zatvorený, cestovateľom sa však plne otvorí od 21. marca.

5. Dubajské pláže

 • Jumeirah Beach – o tejto pláži sa hovorí ako o jednej z najkrajších na svete. Jej atraktivitu dotvárajú luxusné hotely, ktoré sa rozprestierajú po okolí na Jumeirah Road a tiež krásne jemný biely piesok. Má pozvoľný vstup do mora, čo ocenia rodiny s deťmi. 
 • Pláž La Mer – Vstup na túto pláž je zadarmo. Jej príjemnú atmosféru dotvára množstvo reštaurácii a novootvorený vodný svet Laguna Waterpark. Využiť môžeš aj množstvo športovísk, bežeckú dráhu a skatepark a samozrejme štýlové kaviarne a reštaurácie. 
 • The Beach at JBR – obľúbená pláž pre rodiny s deťmi. Rozprestiera sa poblíž promenády The Walk, popri hoteloch Hilton Jumeirah Beach a Sheraton Beach Resort. Nachádza sa tam vodný svet a nafukovacie preliezky priamo v mori. 
 • Kite beach – pláž nachádzajúca sa poblíž Burj Al Arab je rozľahlá a široká plná športových nadšencov. Táto pláž je verejná a veľmi obľúbená medzi turistami práve vďaka možnosti zapózovať si s touto ikonou Dubaja. 

6. Dubai Miracle Garden

Botanické nebo na skok od púšte? V Dubaji? Znie to neuveriteľne, ale ak si milovník zelene, túto obrovskú pestrofarebnú záhradu plnú úchvatných kvetinových aranžmánov musíš navštíviť. Nájdeš tu 50 miliónov kvitnúcich kvetov z celého sveta. Záhradu dvakrát do roka celú zmenia. Vedľa nej sa nachádza aj záhrada motýľov.  Odporúčam všetkými desiatimi 🙂

7.Obchodné centrá a nákupy

Vitajte v raji nákupných maniakov. Nákupy v Dubaji by mali byť spísané, ako samostatná kapitola. Čas v spleti obrovských obchodných centier plynie inou rýchlosťou. Dubaj je medzinárodne najnavštevovanejšia shopping metropola sveta. Na výber máš z niekoľkých shopping centier. Tie ťa dostanú nielen svojou veľkosťou ale aj luxusnou architektúrou. Určite sa zastav v Dubai Mall, Mall of The Emirates, Dubai Marina Mall a na tematické nákupy v Ibn Battuta Mall. Len nemiň všetky peniažky hneď 🙂

8.Dubai Marina

Čo tak sa len tak flákať po meste a nasávať atmosféru? Napríklad prechádzkou po tomto veľkolepom prístavisku lodí, ktoré ti zaručene vyrazí dych. Po ceste môžeš nakuknúť do jedného z 305-tich obchodíkov alebo 69 reštaurácii.

9. Dubai Creek

Vychutnaj si nádherný výhľad na mesto počas plavby po zátoke. Plavba po tomto morskom kanáli je možná aj z jedného brehu na druhý, ale aj po celej zátoke tradičnou drevenou loďkou. Jedinečnú atmosféru načerpáš, ako cez deň tak aj večer. Je to skvelá príležitosť nahliadnuť do života obyvateľov starého Dubaja. 

10. Bastakiya Quarter 

Máš chuť na cestu späť v čase? Tak už vieš kam sa vydať. Táto malá štvrť je jednou z najstarších štvrtí mesta. Nájdeš ju medzi zátokou Dubai Creek a štvrťou Bur Dubai. Založená bola starými bohatými obchodníkmi. Je to miesto, ktorého sa nedotkla modernizácia. Prechádzka týmto labyrintom vytvoreným veternými vežami je nutná. 🙂 Po ceste sa určite zastav v jednej z pouličných kaviarničiek. 

10 kultúrnych zážitkov v Dubaji

11. EXPO 2020 Dubaj

Svetová výstava sa presunula kvôli pandémii na nový dátum, a to od 1. októbra, trvať bude až do 31. marca 2022 – dokopy by mala privítať až 192 krajín a áno, medzi nimi aj Slovensko, ktoré s bude prezentovať v rámci tematickej zóny Mobilita! Ďalšími témami sú udržateľnosť či príležitosť. Témou je Connecting Minds, Creating the Future  a zároveň ide o najväčšie podujatie v arabskom svete. Lístky si môžeš zakúpiť už teraz.

https://www.instagram.com/p/CK_wWxsH0h0/

 12. Mosque

Najstaršia mešita v meste je ako jediná otvorená aj pre nemoslimov. Vďaka nádherným kamenným stenám jej kultovej architektúre je často označovaná aj ako svadobná mešita. Ak sa chceš o mešite dozvedieť viac, organizujú sa tu 75 minútové prehliadky so sprievodcom.  

 13. Dubai Museum 

Už si videl/a múzeum, ktoré sa nachádza v pevnosti? Že nie? Tak je čas to zmeniť. Pevnosť Al Fahidi je najstaršia budova v meste. Nájdeš exponáty, ktoré zaznamenávajú vývoj Dubaja ako rybárskej dediny na globálne mesto obchodu a cestovného ruchu. Nájdeš tam aj archeologické nálezy a mnoho iných čarovných exponátov.

 14. Divadlo Madinat  

Tak toto je pecka. Ak budeš pociťovať túžbu po autentickej kultúre odporúčam návštevu arabského divadla. Koná sa tu aj medzinárodný filmový festival a premietajú zaujímavé hry a muzikály vhodné aj pre deti. Vstupenky bez problémov zakúpiš priamo v pokladni. 

15. Dubajské fontány

Nálepka NAJ patrí aj k tejto dubajskej atrakcii. Najväčšie organizované fontány majú 25 farebných projektorov a 6600 svetiel. Lúč svetla z fontány je viditeľný z diaľky 33 km. Zober frajerku a pozrite si túto unikátnu svetelnú show sprevádzanú hudbou. Predstavenie má svoje čaro najmä večer a opakuje sa od 18:00 do 23:00 každú polhodinu.

16. Bollywood Park 

Na skok do Indie? Bez toho, že by si prekročil hranice? Stačí sa zviesť  metrom až na poslednú stanicu červenej linky. Potom už iba vychutnávaj kúzlo indickej kinematografie. Tento interaktívny zábavný park má však oveľa viac lákadiel. Strieľaj laserovou pištoľou, stúpaj nad oblohu vďaka 4D divadlu, zúčastni sa veľkých hudobných vystúpení a hlavne si nenechaj ujsť bulvár Bollywood a indické pouličné jedlá. 

 17. Sightseeing City Tour 

Bolia ťa už nožičky? A čo len tak pohodlne sedieť na streche autobusu a pri tom spoznávať a pozorovať celé mesto? Máš na výber z viacero trás. Prehliadky trvajú cca 4 hodinky.

18. Fashion Week Dubai

Fashion maniaci pozor! Ak plánuješ cestu koncom marca, nesmieš si nechať ujsť módnu udalosť roka. Akcie sa dva krát do roka zúčastňujú lokálni ale aj zahraniční módni návrhári. Ps. môžeš tu stretnúť aj členov kráľovskej rodiny, ktorí sú častými hosťami. 🙂 Ak nestíhaš Fashion week,  v polovici novembra sa koná ďalšia super akcia – Dubai Design Week, kde si prídu na svoje aj kreatívni nadšenci.

 19. Queen Elizabeth 2

Vitaj v hoteli kráľovnej Alžbety II. Tento nádherný parník je zakotvený v prístave Dubai Mina Rashid. Počas svojej služby preplával Atlantik viac ako 800x a bol vyhľadávaný, pretože poskytoval mimoriadny luxus a komfort. Na palube si môžeš dať drink, večeru alebo sa tu rovno ubytovať.

20. Opera House 

A night at the opera 🙂 Verím, že týmto tipom ťa dostaneme. Už len budova Dubajskej opery prekoná všetky tvoje očakávania. Možno sa ti bude zdať aj troška povedomá 🙂 Vidieť tu môžeš nielen operu, ale aj balet, muzikál a činohru. Organizujú sa tu aj koncerty, konferencie a iné podujatia. 


10 adrenalínových zážitkov v Dubaji

21. Skydiving

Máš chuť na lekciu lietania? Čo tak tandemový zoskok z lietadla s výhľadom na Dubaj alebo na Palmový ostrov. Výber je len na tebe. Tak nejako si predstavujú romantiku adrenalínoví nadšenci 🙂 Na tento zážitok rozhodne nezabudneš do konca života. Ak naň máš odvahu a žalúdok poď do toho! 

 22. Safari 

Cesta z mesta? A čo tak cesta do púšte? Na výber máš z viacero dopravných prostriedkov. Obľube sa tešia hlavne ťavy. Ak chceš niečo rýchlejšie odporúčame Jeep. Ak chceš niečo adrenalínovejšie ber rozhodne buginu. Keď sa dostane na vrchol piesočnej vlny strmhlav sa spustí dolu.

Upozorňujem, že čím viac kričíš, tým viac motivuješ vodiča! Snehuliaka si tu nepostavíš, ale na snowboarde sa vyjašíš do sýtosti. Sandboarding je na piesku naozaj sranda, má iba jednu nevýhodu. Nenájdeš tu vlek ani lanovku, takže do kopca musíš ísť po svojich. 🙂 V púšti môžeš aj prenocovať, možnosti sú naozaj neobmedzené.

23. Zipline ponad Dubai Marina

Odkiaľ je najlepší výhľad na mesto? Predsa z najdlhšej zipline na svete. Pomedzi mrakodrapmi budeš plachtiť rýchlosťou 80km vo výške až 170 metrov. Už kupuješ lístok, však? 🙂 Jazdu si môžeš vychutnať sám, ale aj vo dvojici a jazda trvá hodinu. Nachádza sa v prístave Marina. P.S.: Jazdu si tu vyskúšal aj korunný princ Sheikh Hamdan bin Mohammed. Pozri video 🙂

24. Ski Dubai

Lyžovačka v Dubaji? Je ti teplo maličká? Tak si poď zalyžovať do Emirates mall. Tento lyžiarsky svah hádam už nie je potrebné ani viac predstavovať. Miesto, kde si popri nákupoch odskočíš na 400 metrov dlhú zjazdovku vybudovanú v horskom štýle je extravagantné samo o sebe. Interaktívny sneh s dráhami pre sane, ľadové delo, šmykľavka, horolezecké veže, obria snehové gule a ľadová jaskyňa k tomu. V Dubaji je aj nemožné možné 🙂

 25. Dolphin Bay

Miluješ delfínov, ale ešte si nemal/a príležitosť vidieť ich zblízka? Poradím ti kde to môžeš napraviť. Tento plne klimatizovaný komplex je jedným z najmodernejších zariadení pre morské cicavce na svete. Na výber máš množstvo aktivít od plávania až po potápanie z delfínmi. V cene lístka dostaneš aj celodenný vstup do Aquaparku Aquaventure a na priľahlú pláž.

26. Flyboard

Ešte si nevyskúšal túto vodnú hračku? Chceš sa poriadne vyjašiť a vyskúšať niečo nové? Tento vynález ti umožní surfovať, ale aj plávať pod vodou a je vysoko návykový 🙂 Dokonca sa vieš dostať do výšky až 10 metrov nad morom. Flyboard si vieš požičať na pláži Jumeirah. Tak hurá do toho!

27. Vyhliadkový let helikoptérou

No a čo tak si pozrieť Burj Khalifa, Palm Jumeirah či Burj Al Arab a vlastne celý Dubaj troška z inej perspektívy? Napríklad priamo z oblohy? Výlet helikoptérou ti umožní navštíviť rôzne kultové destinácie troška inak. A nemusíš z nej skákať 🙂 

28. Dubajské akvárium a ZOO pod vodou 

Opäť niečo pre milovníkov zvierat a inej perspektívy. Je načo pozerať. Nachádzajú sa tu tri zóny. Akváriová nádrž, kde nájdeš viac ako 140 druhov morských živočíchov. Prejsť sa môžeš podvodným skleneným tunelom dlhým 48 metrov. Nájdeš tu aj zoologickú záhradu, samozrejme ako bolo hore uvedené – pod vodou. K zvieratám sa môžeš priblížiť počas kŕmenia a potápania. 

29. Scubadiving

V Dubaji sa nachádza jedna z najlepších potápačských škôl na svete – Deep Blue Sea Diving. Poskytuje kurz pre začiatočníkov, ale môžeš sa tu stať aj inštruktorom. Ak hľadáš napríklad nezabudnuteľný narodeninový darček, potápanie v Dubaji ním bez debaty je.

 30. Let balónom

Hľadáš relaxačný adrenalín? Pozri si veľkolepú dubajskú púšť z teplovzdušného balóna. Do koša sa zmestí 24 osôb. Poskytuje však dostatok pohodlia a komfortu na pohodlné sledovanie cesty. Väčšina z týchto výletov vzlieta z cesty Al Ain v blízkosti miestneho národného parku.

Tak ako? Navnadili sme ťa? Dubaj to nie sú iba do neba siahajúce budovy, žiariace obchodné centrá, biele pláže, luxusné plážové kluby. Mesto ležiace na okraji Arabskej púšte a pobreží Perzského zálivu toho poskytuje oveľa viac. 

Prečo letieť s Qatar Airways?

Qatar Airways sú jedny z mála aeroliniek na svete, ktoré počas koronakrízy prakticky neprestali lietať. Aj dnes táto letecká spoločnosť zabezpečuje výborné spojenia medzi Dohou a najobľúbenejšími destináciami sveta. Z letiska Viedeň i z letiska Budapešť sa lety do Dohy operujú štyrikrát týždenne na krídlach super moderného Boeingu 787-8 Dreamliner, prípadne sa na linke objavuje aj obľúbené Airbusy A320-A330. Z Dohy sa dá s rýchlym prestupom cestovať ďalej do Dubaja.

Pri letenkách Qatar Airways z Viedne i Budapešti majú cestujúci pohodlný prestup v Katare – cestou tam aj späť majú dostatok času na presun i prípadné nákupy či relax.

Cesta z Viedne/Budapešti do Dohy trvá približne päť hodín, počas ktorých bude o vás výborne postarané už aj v ekonomickej triede. Stihnete si pozrieť pár filmov, ochutnať skvelé jedlá, prémiové pitie a zažijete jedinečné okamihy – dovolenka s Qatar Airways skutočne začína už nástupom do lietadla. My v redakcii sme sa o tom presvedčili už hneď niekoľkokrát. V Dohe potom presadnete do ďalšieho lietadla a približne o hodinku si v Dubaji.

Batožina – dostatočné množstvo pre každého

Ekonomická trieda Qatar Airways umožňuje cestujúcim vziať na palubu 1 kus 7kg príručnej batožiny a 2 kusy podpalubnej batožiny, ktoré môžu spoločne vážiť do 25 kg. Rozmery príručnej batožiny: 1 kus do 7kg (50cm x 37cm x 25cm).

Viac priestoru než kedykoľvek predtým ocenil aj SKYTRAX

Prispôsobte si sedenie a relaxujte na jednom z najširších sedadiel v leteckom priemysle navrhnutom tak, aby vám prinieslo nadštandardný priestor a pohodlie. Teraz máme na mysli štandardné sedenie v ekonomickej triede.

Cestujúci majú tú možnosť (a to šťastie), že sedia v sedadlách, ktoré sú jedny z najpriestrannejších na celom svete. V porovnaní s tým, na čo sme z ekonomických tried zvyknutí, ide o kráľovskú pohodu, a (aj) vďaka opierke hlavy sa v nich dá komfortne spať, nezávisle od výšky cestujúceho.

Palubný servis ohúri už po nástupe do lietadla

Ešte pred samotným odletom sa pasažieri môžu osviežiť čerstvou pomarančovou a jablkovou šťavou alebo minerálkou. Patrí k tomu aj zvlhčená vreckovka, ktorá sa rozdáva počas cesty viackrát. Áno, stále platí, že sme v ekonomickej triede. Túto službu ostatné letecké spoločnosti ponúkajú iba vo vyšších triedach. Avšak ten, kto stúpi na palubu Qataru, sa musí cítiť výborne, nezávisle od toho, aký typ letenky má zakúpený.

V ekonomickej triede dostane cestujúci na linke Viedeň/Budapešť – Doha štandardný servis – predjedlo, hlavný chod, dezert, snack a tiež neobmedzené množstvo nápojov.

Jedlo v ekonomickej triede Qatar Airways:

S pokojným svedomím by sme mohli nazvať tento odsek ako nebeské chute. Okrem toho, že budete mať možnosť ochutnať rôzne jedlá, chvályhodná je aj ponuka nápojov – alkoholických a nealkoholických. Ak máte špeciálnu diétu, maximálne 24 hodín pred odletom si môžete vyžiadať jedlo vyhovujúce vašim požiadavkám. Novinkou v ponuke Qatar Airways je kompletné vegánske menu, ktoré si už po novom netreba rezervovať vopred.

Nuda nemá šancu, baviť vás budú najnovšie filmy i Wi-Fi

Hodinový, šesťhodinový alebo ešte dlhší let – čas prestanete vnímať. Bude to tak vďaka zábavnému systému s najnovšími filmami z dielne hollywoodskych režisérov ale aj klasikami kinematografie, obľúbenými seriálmi, športovými kanálmi, hrami pre deti a dospelých. Ponuka viac ako 4000 zábavných programov zabezpečí to, že sa vám po prílete možno ani nebude chcieť vystúpiť z lietadla.

Dlhé lety bývajú nočnou morou malých detí a ich rodičov. Qatar spraví všetko pre to, aby tento pocit nikto nespájal s jeho letmi. Zábavný systém tiež obsahuje programy pre deti.

Qatar Airways sú prvou leteckou spoločnosťou v Ázii, ktorá vybaví stovku lietadiel vysokorýchlostným internetom. Aj vďaka tomuto míľniku katarské aerolinky ponúkajú Wi-Fi pripojenie na internet počas celého letu na vybraných letoch z Dohy.

Medzinárodné letisko Hamad v Dohe

Hammad v Dohe je piate najväčšie letisko na svete a jedno z najmodernejších na svete. Počas koronakrízy sa tamojšie autority rozhodli prísť s inováciami vďaka, ktorým sa toto letisko stalo aj jedným z najbezpečnejších na svete. Letisko v Dohe ponúka bezkontaktný check-in, resp. prechod k vášmu ďalšiemu letu a dodržiava vysoké hygienické štandardy.

Zdroje fotiek: qatarairways.com, navjot-singh.com

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected] Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected] Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Zľava na PCR testy cez Pelipecky. Klikni a rezervuj si termín od 36,90€
 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut alebo Vivid
 • Do pozornosti tiež dávame info o GreenPass aplikácii, v ktorej vieš uchovávať vakcinačný certifikát, certifikát o prekonaní Covid-19 a výsledok PCR/antigénového testu
 • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 12-krát denne
 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

USA od 6. decembra sprísnia podmienky vstupu. Budú žiadať negatívny test nie starší ako 24 hodín https://t.co/7CwOCUMDFo #novinky43 minút dozadu
Hľadáme najlepšie letenky na Zanzibar: víťazia Emirates aj Qatar Airways https://t.co/OhyyF5i2ZN #letenky1 hodinu dozadu
Česká republika: ľudia prichádzajúci inviduálnou dopravou nemusia vypĺňať príjazdový formulár https://t.co/fDf8fLA2K2 #novinky2 hodiny dozadu
Turistické chodníky v Tatrách sú síce zavreté, tieto túry však môžeš absolvovať aj v zime https://t.co/LtWejkmUeO #dovolenky2 hodiny dozadu
10 TOP noviniek, ktoré môžeš zažiť v Dubaji https://t.co/4WEHPJI2Kg #letenky2 hodiny dozadu
MEGA: Letenky Emirates do exotických destinácií na túto zimu už od 459€! https://t.co/TYHfg89dik #letenky3 hodiny dozadu
PONUKA DŇA: Týždeň na Maldivách v TOP sezóne s letenkami, all inclusive a 4*hotelom za 2013€! https://t.co/o41foqTwP2 #dovolenky3 hodiny dozadu
Emiráty oslavujú 50 rokov: 2. decembra je vstup na EXPO2020 zdarma pre všetkých! https://t.co/9IoiJA4fQm #tipy21 hodín dozadu
Emiráty chcú dekriminalizovať predmanželský pohlavný styk a pitie alkoholu https://t.co/siPmkZHpVt #novinky1 deň dozadu
Írsko mení pravidlá: od 3. decembra žiada od každého cestujúceho negatívny test https://t.co/jcZD2MbKkc1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore