Nájdeš nás aj na:

Amerika

Horúca Brazília z Viedne/Prahy od 499 eur!

Poď a zaži pravú Brazíliu! V predaji sa objavili parádne letenky s odletom z Viedne a Prahy do takých destinácií ako Natal, Salvador, Belém, Brasília, Recife a napokon aj do takých miláčikov ako je Sao Paulo alebo Rio de Janeiro. Letíš s prestupom v Lisabone s leteckou spoločnosťou TAP Air Portugal a v cene máš síce len príručnú batožinu – no do horúcej Brazílie ti skutočne postačí len pár kúskov oblečenia. 

Salvador od 499 EUR

Salvador de Bahia sa nachádza na polostrove oddeľujúcom Atlantický oceán a Zátoky všetkých svätých (Baía de Todos os Santos). Je známy svojimi krásnymi plážami a nádhernými kultúrnými pamiatkami.

✈ odlet z Prahy/Viedne 🛄 príručná batožina 🗓 máj – november 2019

SALVADOR OD 499 € REZERVUJ LETENKY

Belem od 499 EUR

Rušné a pulzujúce jedenapolmiliónové mesto brazílskeho štátu Palá nájdete v obrovskej delte Amazonu, približne 100 kilometrov od Altantického oceánu. Najväčším lákadlom je mimoriadne obľúbená plavba po Amazone z Belém cez Manaus do Tabatinga.

✈ odlet z Prahy/Viedne 🛄 príručná batožina 🗓 marec – máj 2019

BELEM OD 499 € REZERVUJ LETENKY

Natal od 499 EUR

Veľkému záujmu zo strany turistov sa v posledných rokoch teší aj prístavné mesto Natal. Priezračná voda a koralové útesy tiahnúce sa niekoľko desiatok kilometrov až ku koloniálnemu mestu Salvador sú ideálnym mixom pre potápačov – či už začiatočníkov alebo profíkov. Natal je tiež “mesto slnka”. Dní, kedy je pod mrakom, je tu minimum.

✈ odlet z Prahy/Viedne 🛄 príručná batožina 🗓 marec – august 2019

NATAL OD 499 € REZERVUJ LETENKY

Fortaleza od 499 EUR

Ak sme hovorili, že mesto Natal je slnečné, tak potom Fortaleza toho slnka ponúkne ešte o čosi viac. Uvádza sa, že azúrové nebo tu uvidíte až 240 dní v roku. Fortaleza krásne prepája modernú metropolu s výškovými budovami s tradičnou prímorskou destináciou, kde to v noci skutočne „žije“.

✈ odlet z Prahy/Viedne 🛄 príručná batožina 🗓 marec – október 2019

FORTALEZA OD 499 € REZERVUJ LETENKY

Sao Paulo od 529 EUR

17 miliónová metropola sa môže pýšiť niekoľkými prívlastkami naj. Najväčšie mesto Brazílie. Najväčšie mesto Južnej Ameriky. Najväčšie mesto južnej hemisféry zemegule. A napokon jedno z najkozmopolitnejších miest na svete. 

✈ odlet z Prahy/Viedne 🛄 príručná batožina 🗓 marec 2019 – január 2020

SAO PAULO OD 529 € REZERVUJ LETENKY

Brasilia od 529 EUR

Brasíliu pred päťdesiatimi rokmi vyhlásili za metropolu najväčšej juhoamerickej krajiny, dnes je súčasťou svetového kultúrneho dedičstva.

✈ odlet z Prahy 🛄 príručná batožina 🗓 marec 2019 – január 2020

BRASILIA OD 529 € REZERVUJ LETENKY

Rio de Janeiro od 529 EUR

Rio, preslávené ikonickými plážami plnými sexy tiel, Copacabana a Ipanena, vášnivým futbalom, aj pestrofarebným karnevalom, je jedným z najkrajších miest na svete. Viete prečo ho nazývajú Mestom Bohov? Je vystavané na pahorkoch, na vrchole ktorých sa budete cítiť ako Bohovia s nádhernými výhľadmi na mesto. Dych sa vám zastaví pri pohľade na gýčovo krásnu scenériu mesta zo sochy Ježiša Krista na vrchu Corcovado aj z Cukrového kopca (Pao de Acucar) – kde sa okrem iného natáčala aj slávna bondovka Moonraker.

✈ odlet z Prahy/Viedne 🛄 príručná batožina 🗓 marec 2019 – január 2020

RIO DE JANEIRO OD 529 € REZERVUJ LETENKY

Recife od 559 EUR

Recife je hlavným mestom brazílskeho štátu Pernambuco a bolo založené v roku 1537 ako jeden z hlavných prístavov novej portugalskej kolónie. Recife leží na východnom výbežku Brazílie, neďaleko najvýchodnejšieho bodu celej Ameriky. U nás ho pozná len málokto, ale v rámci Brazílie ide o veľmi obľúbenú turistickú destináciu.

✈ odlet z Viedne 🛄 príručná batožina 🗓 október 2019 – január 2020

RECIFE OD 559 € REZERVUJ LETENKY

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

ALL INCLUSIVE DOVOLENKA NA DJERBE za 454€! https://t.co/pfWnAS8Ih610 hodín dozadu
Rím v septembri od 22€! https://t.co/2jKaxmxi8c12 hodín dozadu
AMERIKA, ÁZIA, AFRIKA: Leť s Turkish Airlines od 129€ https://t.co/gvJvLE4dSm12 hodín dozadu
SUPER CENA: Dubaj v novembri od 132€ https://t.co/2fQkJmNMO31 deň dozadu
SKOPJE s hotelom a raňajkami za 129€! https://t.co/fIMSKJ2Ra31 deň dozadu
PONUKA DŇA! Sicília s polpenziou za 484€ https://t.co/oztX6g0MHY1 deň dozadu
Švédsko a Nórsko od 33€! https://t.co/5JBlBmX4kV1 deň dozadu
Výpredaj EVA AIR! Letenky do Ázie od 499€ https://t.co/JBI8kUZot52 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore