Nájdeš nás aj na:

Lacné letenky z Viedne

Kúp si letenky do New Yorku s Air France/KLM a vyhraj lístky na SZIGET!

Kúp si letenky do New Yorku s Air France/KLM a vyhraj lístky na SZIGET!

Letenky na letnú sezónu sú tento rok drahšie, však? Máme pre teba tip ako ušetriť a užiť si vysnívaný New York aj koncom leta či začiatkom jesene. Naplánuj si s Pelikánom najobľúbenejšiu americkú metropolu a leť s Air France alebo KLM za výborné ceny! Spoznaj Veľké jablko a uži si ho v čase, keď už všetci plážoví dovolenkári budú doma. Navyše! Ak svoje nové letenky stihneš objednať do 3. augusta 2022, si v hre o celodennú vstupenku na jeden z najväčších hudobných festivalov v Európe – SZIGET. To je super deal, pretože letenky Air France / KLM sú aktuálne najlacnejšou ponukou ako cestovať do New Yorku, a zároveň ich kúpou súťažíš o super letnú cenu.

Reklama

Ako sa zapojiť do pelikánskej súťaže s Air France / KLM?

 • Kúp si letenky do New Yorku v akciovej cene – KLIKNI SEM A POŠLEME ŤA NA KALENDÁRE
 • Vyber si termín, ktorý ti vyhovuje a objednaj – v ponuke je množstvo odletov v termínoch od septembra 2022 až do mája 2023
 • To je všetko. Mysli však na to, že letenky musia byť zakúpené od júla 2022 najneskôr do 4. augusta 2022.
 • O deň neskôr – 4. augusta 2022 – budeme losovať zo všetkých klientov, ktorí si vyššie spomínané letenky do New Yorku s Air France/KM zakúpili. Jeden výherca získa vstupenky na festival SZIGET online (1-dňový lístok na ľubovoľný deň).

*Pelikán si vyhradzuje právo na úpravu všeobecných podmienok a pravidiel súťaže.

Najlepšie letenky do New Yorku

Neprehliadni tiež naše články o tom, prečo lietať s Air France/KLM:

Poistenie, ktoré používame aj my sami

Letenky už máš? Máme tu ešte jeden zaujímavý tip a v podstate novinku. Predstav si, že si príde deň D, dlho očakávaná cesta, ale nakoniec tvoju radosť trochu zmierni trojhodinové meškanie letu. Čo povieš napríklad na kompenzáciu v hodnote 200 eur? Nie je to preklep. Nie je to žiadne špekulantstvo. Žiadna finančná fatamorgána. Ide o novinku, ktorú máš na dosah ruky vďaka čerstvej spolupráci Pelikan.sk so spoločnosťou Koala. K akciovej letenke si môžeš v procese objednávky pridať Koala poistenie, a keď meškáš alebo ti let zrušia, dostaneš 200 € za každý problémový let, bez naťahovačiek s poisťovňou.

Takže už máš letenky aj super poistenie, ešte ti posielame tipy, čo všetko môžeš zažiť v New Yorku:


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (6 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore