Nájdeš nás aj na:

Austrália a Oceánia

10 dôvodov, prečo letieť do Austrálie s 5* aerolinkami Cathay Pacific

Už dávno neplatí, že lietanie do vzdialených destinácií za vysnívanou exotickou dovolenkou je nutné zlo, a v prípade Cathay Pacific to platí obzvlášť. Táto hongkongská letecká spoločnosť založená v roku 1946 patrí nielen medzi tie najbezpečnejšie na svete, ale svoje postavenie na trhu dokazuje aj špičkovým servisom a obrovským množstvom spokojných zákazníkov každý rok. Takže, prečo je to vlastne tak? Máme hneď niekoľko dôvodov a super letenky do Austrálie v článku.

Kvalita potvrdená 5 hviezdami

Aké to je patriť do prvej desiatky elitných 5* leteckých spoločností? Spýtaj sa v Cathay Pacific. Kvalita ich služieb je na takej vysokej úrovni, že sa môžu pýšiť takouto pozíciou. Jedná sa o naozaj unikátne ocenenie, ktoré je založené na starostlivom hodnotení prístupu leteckých spoločností k ich zákazníkom, ale aj o meranie úrovni služieb. To, že Cathay Pacific patrí medzi úplnú špičku, potvrdzujú aj výsledky tohtoročných World Airlines Awards, v ktorých táto letecká spoločnosť dostala významné miesto, konkrétne 6. miesto v celkovom hodnotení prepravcov. Skvelý výsledok! Takú istú pozíciu dostala aj v kategórii Najlepšia ekonomická trieda, Aerolínie s najčistejším interiérom alebo Najlepší personál v Ázii.

Jedlo ako od maminy

Každý na svete ti potvrdí, že to najlepšie jedlo nerobí nikto iný, ako jeho vlastná mama. Alebo babka. Platí to však iba dovtedy, kým neletel s Cathay Pacific. Pohodlne sa usaďte a jedinečná kulinárska show môže začať. Si pripravený? Behom niekoľkých chodov tvoje chuťové poháriky zažijú, ako chutí nebo, ale to aj vtedy, ak cestujete v Economy triede. Samozrejme to isté platí aj v Premium Economy a Business triede. Po výdatnom jedle prichádza prípitok. Odporúčame niektoré z výberových vín podávaných na palube.

Komfort ekonomickej triedy

Poznáš ten pocit, keď ťa z nepohodlného sedadla bolí celé telo? Tí, čo sedia v ekonomickej triede Cathay Pacific, tento pocit nepoznajú. Uvoľni sa v ergonomikých sedadlách,  ktoré boli navrhnuté odborníkmi tak, aby sedenie bolo pre teba potešením, nie iba nutným zlom. Aký je recept na dokonalé pohodlie od Cathay Pacific? Napríklad predlžený priestor pre nohy, polohovateľné operadlá hlavy, ale aj elektrické zásuvky a USB port pri každom sedadle tak, aby tvoj smart miláčik bol vždy nabitý. Cennosti, peňaženky, kľúče, mobilné telefóny cestujú v špeciálnom priestore v sedadle pred tebou. Čiže tam, kde ich chceš mať – poruke a na očiach.

Zábavný systém StudioCX

Veľký, 11,6 palcový dotykový monitor (lety s Airbusomm A350), to bude okrem milého personálu v priebehu letu tvoj priateľ No. 1. Priamo pred tebou sa objaví jedinečný zábavný systém priamo nabitý tými najnovšími filmami, ohromnou ponukou hudby každého žánru, televíznych seriálov a hier. A všetko vo vysokom rozlíšení.

Extra batožina so zľavou

Poznáš to, suvenírov, kulinárskych dobrôt, zbytočných vecí kúpených v zahraničí nikdy nie je dosť. Hlavne ak to zahraničie znamená Áziu. Ak sa už vopred bojíš, že ti batožina s limitom 30 kg nebude stačiť (a nezabudni, že tvoja príručka môže mať až 15 kg), tak dobrá správa je, že v Cathay Pacific je možné zakúpiť si extra batožinou s 20%-nou zľavou. Musíš si ju rezervovať ale do 24 hodín pred odletom.

Moderná flotila lietadiel

V lietadlách Cathay Pacific všetko vonia novotou. Flotila tejto spoločnosti patrí medzi najmodernejšie na svete, a starostlivosť o ňu je taktiež prvotriedna, či sa jedná o údržbu alebo čistotu na palube (áno, aj vécka sú čisté). Vlajkovou loďou, ktorú zažiješ pri letoch do a z Hongkongu, je Airbus 350 so sedadlami rozmiestnenými 3x3x3 – s nimi sa stretneš na linkách s prestupom v Bruseli. Jedná sa o najväčší prírastok do rodiny Cathay Pacific, na ktorom si užiješ Wi-Fi, zneovunavrhnuté sedadlá a najnovší zábavný systém. A veľmi dôležité: takéto lietadlo počas letu výrazne znižuje uhlíkovú stopu vďaka menšej spotrebe paliva až o 25% menej, než v prípade iných lietadiel.

Vychutnaj si diaľkový let s Cathay Pacific

Austrália za 1249 EUR

✅ september ✅ október ✅ november ✅ december

✅ január ✅ február

Tip redakcie: Na letisko Viedeň sa viete dopraviť veľmi komfortne autobusmi Slovak Lines už od 1 EUR.

Sydney, Adelaide, Melbourne a Brisbane od 1249 EUR z Viedne REZERVUJ LETENKY

Dovidenia boľavý krk

Je to práve Airbus 350, na ktorom si môžeš naplno užiť pohodlie ekonomickej triedy, a to vďaka špeciálne navrhnutému operadlu hlavy. Nákrčník môžeš pokojne nechať doma, opierku sa dá nastaviť až v 6 smeroch. 

Stopover v Hongkongu

Ďalšou výhodou lietania s Cathay Pacific na tie najkrajšie pláže Juhovýchodnej Ázie alebo Austrálie je možnosť bezplatne využiť stop-over v Hongkongu. Ak patríš medzi dobrodružné povahy, kúp si letenku práve so zastávkou v metropole známej pre svoj vertikálny charakter, legendárnu kuchyňu, bohaté tradície a autentické trhy.

Presné ako hodinky

Veľkou výhodou lietania s Cathay Pacific je v neposlednej rade perfektná dochvíľnosť. V porovnaní s inými leteckými spoločnosťami šanca, že tvoj let bude meškať, je prakticky nulová. Ako to robia? Netušíme.

Nadštandard v podobe Premium Economy

Vedel si, že Cathay Pacific disponuje jednou s najlepších Premium Economy trieda na svete? Tak teraz už vieš. Pocit, že cestuješ v prémiovej triede, pocítiš hneď, ako sa usadíš, a to vďaka welcome drinku, ktorý bude vlastne iba začiatok tvojho príbehu v Premium Ecnomy…

O jedle sme už hovorili, tu chutí ešte lepšie, ako to spomínané nebeské v Economy triede.

Najlepšou kvalitou Premium Economy sú ale sedadlá. Najjednoduchšie sa to dá vysvetliť tak, že všetko je väčšie. Väčší stolík na notebook, väčší priestor pre teba (nielen na nohy), väčší úložný priestor a hlavne… väčšie pohodlie v kráľovských sedadlách s nekonečným počtom možností na polohovanie. A tešiť sa môžeš aj na kozmetický balíček, ktorý nájdeš na svojom sedadle. Ten obsahuje základné praktické produkty ako ponožky, zubnú kefku, zubnú pastu atď.

5 (100%) 1 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement
Komentáre
Advertisement Booking.com

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Štvrtok, 23. máj 2019
15:04 | Na víno do Bordeaux? Letenka z Viedne ako víno za 55 eur.
12:49 | Edinburgh na jeseň za super ceny. Leť spiatočne za 73 eur.
10:45 | 139 eur za kompletný letecký pobyt v Ríme? Klikni a vyber si termín 15-17. júl.
9:58 | Pridáva sa aj lacná Barcelona v lete: Z Viedne tam aj späť od 53 eur.
9:35 | Voilá, Paríž v júni za málo peňazí! Letenky z Viedne od 43 eur!

Streda, 22. máj 2019
16:15 | Turkish Airlines majú novinku: Obnovia leteckú linku do Osaky!
1 2 3 42

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore