Nájdeš nás aj na:
saudska arabia

Ázia

Saudská Arábia od 97€! Leť do kráľovstva novými linkami Wizz Airu

Saudská Arábia od 97€! Leť do kráľovstva novými linkami Wizz Airu

Maďarské aerolinky lietajú do viacerých destinácií Saudskej Arábie a sú tak prvou nízkonákladovou spoločnosťou, ktorá spojila Schwechat, ale aj letisko v Budapešti s touto nepoznanou krajinou. Ty tak máš jedinečnú príležitosť objaviť Saudskú Arábiu medzi prvými. Krajina sa totiž otvorila turizmu len pred nedávnom.

Reklama

Linka z Viedne resp. Budapešti do Dammamu premáva 2x týždenne a to vždy v utorok a sobotu. Z Viedne do Rijádu možno lietať 3x týždenne – utorky, štvrtky a soboty. Najlacnejšie letenky sa teraz dajú objednať za menej ako sto eur spiatočne, v cene leteniek od Wizz Air je vždy základná príručná batožina (40x30x20 cm).

Lacné letenky do Saudskej Arábie

 • Odkiaľ? Priamy let z Budapešti
 • S kým? Letecká spoločnosť Wizz Air
 • Kedy? Jar 2024
 • Termíny? 12. – 16. marec 2024 (POZRI KALENDÁR)
 • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky, malá príručná batožina

Ako to vyzerá v Saudskej Arábii? Okrem toho, že krajina mala na EXPO2020 zrejme najoriginálnejší a najextravagantnejší stánok, je plná cestovateľských pokladov. Pozri si náš cestopis o Saudskej Arábii a dozvieš sa viac aj o vstupných podmienkach.

Akciové letenky Wizz Air

Zdroj foto: Wizz Air, Hyserb / Shutterstock.com, titulná foto – Peter Fusek / Shutterstock.com


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore