Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

Najpredávanejšie all-inclusive hotely v roku 2019? Prvé tri sú z Turecka

Najpredávanejšie all-inclusive hotely v roku 2019? Prvé tri sú z Turecka

Tento rok sa blíži ku koncu a my pomaly hodnotíme, ktoré destinácie boli v roku 2019 vaše najobľúbenejšie, či v ktorých hoteloch ste sa najlepšie cítili. Ako prvé tu máme Turecko – jednu zo stálic, čo sa obľúbených dovolenkových destinácií Slovákov týka.

Reklama

Nečudo, veď Turecko je takmer na skok, let trvá len dve hodiny a tridsať minút. Dostať sa doň priamo pomaly zo všetkých letiskových kútov Slovenska – z Bratislavy, Košíc, Sliača, Popradu a už aj z Piešťan. A samozrejme, zo susednej Viedne.

Turecko ponúka dobrý pomer ceny a kvality, a napokon aj veľmi široký výber hotelov pre rodiny s deťmi, ale aj pre páry či mladých ľudí. Poďme sa spolu pozrieť na to, ktoré tri all inclusive hotely boli v letnej sezóne 2019 tie najpredávanejšie! A tak nejako predpokladáme, že trendy sa v roku 2020 v tomto smere nezmenia.

Najpokojnejší hotel: 5* Sultan Of Dreams

Hotel sa nachádza v tureckom letovisku Side-Kizilot a patrí mu súkromná pieskovo-kamienková pláž. Od historického mesta Manavgat je tento rezort vzdialený asi 15 km. Hotel má najmä deťmi obľúbený bazén so slnečnou terasou, malý aquapark s tobogánmi a samozrejme snack bar pri bazéne. Z domu si sem skutočne nemusíte vláčiť nijaké plážové potreby, lehátka, vankúše, dáždniky a osušky sú k dispozícii zadarmo pri bazéne aj pri pláži. Hotel vám v rámci svojho špičkového servisu ponúka aj parný kúpeľ alebo turecké kúpele. Tento hotel je vhodný pre všetky vekové kategórie, ktoré túžia po relaxe!

Najzábavnejší hotel: 5* Royal Taj Mahal

Päťhviezdičkový Royal Taj Mahal je rajom pre rodiny s deťmi. Nielen, že hotel vyzerá ako z rozprávky, nájdete v ňom najväčší aquapark v okolí aj s lunaparkom a o deti sa vám postarajú trpezliví animátori, ak tá trpezlivosť dôjde vám. Aj tento hotel má vlastnú pieskovo-kamienkovú pláž, pre detičky si však radšej pribaľte kúpacie topánky, odporúčajú to miestni. Mimo sezónu sa môžete kúpať v krytom vyhrievanom bazéne, čas môžete tráviť aj v hotelových záhradách. Hotel sa nachádza v stredisku Evrenseki, len päť kilometrov od historického mesta Side.

Dospelácky hotel: 5* Diamond Elite Hotel & Spa

Diamond Elite & Spa je určený pre osoby staršie ako 16 rokov, najčastejšie doň preto chodia mladé zaľúbené páriky. Hotel sa nachádza v stredisku Side-Colakli a od krásnej piesočnatej pláže je vzdialený len krátkych 300 metrov. Ležadlá a slnečníky sú k dispozícii zadarmo pri hotelovom bazéne s obrovskou terasou aj na pláži, jedlo a servis all inclusive sú na jednotku s hviezdičkou. Do centra mesta je to z hotela asi 10 kilometrov. Máte možnosť vyskúšať saunu, hammam aj turecké kúpele. Tu si jeden druhého užijete do sýtosti.

Mohlo by vás zaujímať:


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore