Nájdeš nás aj na:

Amerika

Do Kanady za 369 EUR? Toronto z Viedne na krídlach British Airways za super cenu

Kanada je snom mnohých cestovateľov zo Slovenska, preto nás teší, keď sa nám do rúk dostanú takéto parádne letenky. Super výhodné Toronto s odletom z Viedne v jarných termínoch od mája do júna vieš teraz rezervovať za cenu 369 EUR. Letíš s British Airways (American Airlines), čo znamená, že v cene máš aj palubný servis (jedlo, multimediálna zábava) avšak v tejto cene je zahrnutá len príručná batožina. Ak si chceš doobjednať podpalubnú batožinu, môžeš tak urobiť priamo v objednávke na Pelikan.sk – cena za podpalubnú batožinu je v tomto prípade 95 eur (cesta tam aj späť spolu).

Toronto za 369 EUR

✈ odlet z Viedne 🛄 príručná batožina 🗓 máj – jún 2019

Viedeň ➜ Toronto ➜ Viedeň za 369 EUR REZERVUJ LETENKY

Víza do Kanady (ETA)

Pri ceste do/cez Kanadu je potrebné požiadať o cestovné povolenie ETA. Vybavíte ho online a za pár minút – podrobný návod nájdete v tomto článku, prípadne sa obráťte na náš Zákaznícky servis.

 

Ohodnoť tento článok
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Komentáre
Advertisement Booking.com

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

1 2 3 63

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore