Nájdeš nás aj na:

Ázia

Valentín od Emirates: kúp si 2 letenky a máš zľavu. Na výber Dubaj a Bangkok so špičkovým servisom

Ako vyzerá Valentín s Emirates? Letecká spoločnosť pripravila špeciálnu cenu na destinácie Dubaj a Bangkok – stačí jediné, rezervovať 2 letenky naraz. My sme pripravili akciové kalendáre na Dubaj a Bangkok nižšie v článku, po kliknutí už uvidíš konečnú cenu pre 2 osoby. Dubaj ťa vyjde na osobu 399 eur (v kalendári už je automaticky cena 798 eur) a Bangkok stojí parádnych 459 eur (cena pre dvoch v kalendári je 918 eur).

Prečo je to super deal? Nezabúdaj, že letíš z Viedne so špičkovou leteckou spoločnosťou Emirates, ktorá cez Dubaj do Ázie lieta super moderným GAMECHANGEROM. V cene majú obidve osoby podpalubnú batožinu, úžasný palubný servis (jedlo, drinky, multimediálna zábava). Pozor: akcia platí len do 16.2.2019 a len pri rezervácii pre 2 osoby! 

Dubaj za 399 EUR

✈ odlet z Viedne 🛄 podpalubná batožina 🗓 február – december 2019

Viedeň ➜ Dubaj ➜ Viedeň za 399 EUR REZERVUJ LETENKY

Bangkok za 459 EUR

✈ odlet z Viedne 🛄 podpalubná batožina 🗓 marec 2019 – január 2020

Viedeň ➜ Bangkok ➜ Viedeň za 459 EUR REZERVUJ LETENKY

Ohodnoť tento článok
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Komentáre
Advertisement Booking.com

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

1 2 3 63

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore