Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Thajsko nemá nové prípady. Chce turistom otvoriť ostrovy

Thajsko nemá nové prípady. Chce turistom otvoriť ostrovy

Thajsko neregistruje po dvoch mesiacoch žiadny nový prípad koronavírusu, informuje Bangkokpost.com. Krajina začala tiež zvažovať, že pre turistov otvorí vymedzené oblasti, napríklad izolované ostrovy, píše Denník N.

Reklama

Od začiatku epidémie zaznamenali v krajine 3 017 prípadov choroby COVID-19 a 56 úmrtí pacientov. Vyliečených už je 2 844 ľudí. Vzhľadom k počtu obyvateľov krajiny ide o veľmi výnimočné čísla, rovnako ako vo Vietname.

Zdroj informácie: ČTK, Denník N, Bangkokpost.com


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore