Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

FIRST MOMENT roka 2020: Ischia sa vracia! Pobyty už od 319€

FIRST MOMENT roka 2020: Ischia sa vracia! Pobyty už od 319€

Obnovujeme ponuku najpredávanejších pobytov na Ischii – nádhernom sopečnom ostrove ležiacom v Neapolskom zálive, zhruba 30 km od talianskeho pobrežia. Získa si vás stredomorským podnebím, celoročne zelenou bujnou vegetáciou, miestnymi liečivými termálnymi prameňmi, priezračným morom a v neposlednom rade aj ochotou a priateľstvom miestnych ľudí.

Reklama

Či už patríte mezi našich stálych klientov alebo o tomto ostrovnom raji iba uvažujete, pripravili sme si pre vás zoznam hotelov, v ktorých sa budete cítiť ako doma! Môžete se tešiť nielen na útulné rodinné hotely a skutočne chutnú domácu stravu, ale aj na naše milé delegátky, ktoré vám pomôžu v každej situácii.

A tu sú naše články o Ischii pre inšpiráciu:

Villa Rita

Ak túžite po súkromnej a kľudnej atmosfére, rodinný hotel Villa Rita je pre vás tou správnou voľbou. Jeho poloha je ako vytrhnutá z romantického filmu – nájdete ho na skalnatom výbežku nad zálivom Scanella. Užijete si tam nielen dychberúce výhľady na more, ale aj gýčovité krásne západy slnka.

Aragonese

Príjemný rodinný hotel nachádzajúci sa v obci Ischia Ponte delí od historického centra len pár minút chôdze a od najbližšej piesočnatej pláže je zhruba 600 metrov. Všetky izby sú zrekonštruované a majú výhľad na bazén alebo panoramatický výhľad na krajinu. Minulý rok bol tento hotel BEST SELLEROM a my úplne rozumieme tomu, prečo!

Blu San Leon

Tento rodinný hotel sa nachádza na skalnatom výbežku priamo nad zálivom Scanella. Hostia majú k dispozícii vnútorný aj vonkajší bazén, slnečnú terasu s posedením aj hotelový bar. Na najbližšiu piesočnatú pláž Citara a k obľúbeným Poseidonovým záhradám vás v hlavnej sezóne zavezie hotelový minibus. Celý hotel je obklopený zeleňou a je vhodný pre tých, ktorí hľadajú pokoj, ale aj pre aktívnych dovolenkárov.

Albatros

Na hoteli si zamilujete jeho stredomorský šarm a polohu len pár minút od pláže Cava Dell’Isola. Ak zatúžite po romantickej prechádzke, iste oceníte blízkosť zálivu Baia di Citara a slavných Záhrad Poseidona. A potom sú tu tie rána s morským vánkom! Všetky izby totiž majú balkón alebo terasu s výhľadom na more.

Mareco

Hotel Mareco je malý rodinný hotel, ktorý má hneď dve významné prednosti. Prvou z nich je jednoznačne jeho lokalita. Nachádza sa len 200 metrov od piesočnatej pláže Chiaia, 350 metrov od pláže San Francesco a príjemnou promenádou sa dostanete do mestečka Forio za pár minút. Druhou prednosťou je vybavenie hotela, ktorý okrem iného disponuje vnútorným aj vonkajším minerálnym bazénom s kaskádami a hydromasážou.

Capizzo

Malý svieži hotel, ktorý je v našej ponuke tento rok novinkou, disponuje príjemným dizajnom v pastelových farbách, rozkvitnutou záhradou vôkol bazénu a nádherným výhľadom na more. Na piesočnatú pláž Cava Dell’Isola je to len pár minút peši a hneď pri hoteli je autobusová zastávka, keby ste sa náhodou rozhodli, že chcete ostrov spoznať na vlastnú päsť.

Mediterraneo

Hotel pre náročných! Využívať tu môžete až dva vonkajšie bazény, jeden krytý termálny bazén a Kneippov bazén s liečivou vodou. Nesmie chýbať ani SPA centrum, súkromá záhrada s raritnými exemplármi tropických rastlín, hudebné večery a bezplatný odvoz na pláž Citara. Do centra mesta Forio sa navyše peši dostanete za zhruba 15 minút, takže pokiaľ už budete všetkým tým relaxom pohltení, zábava aj história sú rýchlo na dosah.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore