Nájdeš nás aj na:

Lacné letenky z Viedne

Na letisko Schwechat? Prakticky s Pelikánom a autobusmi Slovak Lines

Na letisko Schwechat? Prakticky s Pelikánom a autobusmi Slovak Lines

Dobrá rada do roku 2020 – na viedenské letisko sa z Bratislavy s veľkými kuframi, ale aj bez nich, cestuje najlepšie, aj najlacnejšie, autobusom. Viete presne, kedy vám ide a aj to, kedy vás dopraví na letisko. Šetríte životné prostredie, pretože vás miesto dvoch – vy a taxikár alebo vy a dobrý kamarát – sedí v dopravnom prostriedku okolo 40 až 50.

Reklama

Prečo sa oplatí jazdiť práve so Slovak Lines?

Slovak Lines jazdí do Viedne denne až 25-krát! Navyše, aplikácia spoločnosti i online lístok sú fajn najmä preto, že sa nemusíte báť, že ho niekde stratíte či zabudnete. A aj to je od vás ekologickejší krok, pri vysokom počte cestujúcich to enormne šetrí papier aj životné prostredie. Lístky si kúpte aspoň dva-tri dni pred odchodom autobusu, aby ste boli pokojní. Môže sa totiž stať, že budú všetky miesta vypredané. Rovnako pohodlne si cez aplikáciu vopred kúpite aj lístok na autobus z letiska späť do Bratislavy.

A koľko za to zaplatíte?

Najvyššia konečná suma za prepravu na letisko do a z Viedne je 10 eur, no my máme s autobusovým prepravcom Slovak Lines osobné skúsenosti a dodnes sme za jednosmernú cestu na letisko platili nanajvýš 5,90€. Autobusy odchádzajú už od tretej ráno z bratislavského letiska, z autobusovej stanice Mlynské Nivy, z pod Mostu SNP a z Einsteinovej v Petržalke. A batožinu vám prepravia zadarmo!

Slovak Lines je náš spoľahlivý partner, je to overený a kvalitný prepravca. Aby sme vám spoločne uľahčili cestovanie, pri kúpe letenky cez náš portál pelikan.sk si môžete v rezervačnom kroku kúpiť aj lístok na autobus na letisko Schwechat od spoločnosti Slovak Lines. Z Viedne odletí ročne 25 miliónov ľudí 110 aerolíniami, buďte tí z nich, ktorí cestujú pripravení, s nadhľadom a s nami.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (3 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore