Nájdeš nás aj na:

Novinky

SÚŤAŽ o 2 letenky kamkoľvek do Európy! Klikni a zapoj sa

SÚŤAŽ o 2 letenky kamkoľvek do Európy! Klikni a zapoj sa

Ahoj cestovateľ. Blíži sa koniec roka, Vianoce, jedno s druhým a my ťa chceme odmeniť za to, že si super a že čítaš naše články a zaujímaš sa o #pelipecky. Rozhodli sme sa preto spraviť VIANOČNÚ SÚŤAŽ. Hráme o 2 LETENKY DO EURÓPY podľa vlastného výberu.

Reklama

Takže ak ťa vyžrebujeme, ty a niekto z tvojho okolia pocestuje začiatkom roka tam, kde ťa to najviac láka. Bude to Island? Škótsko? Rím? Stredomorie? Výber necháme na teba.

AKO SA ZAPOJÍM DO SÚŤAŽE?

 • Napíš do komentára pod TENTO FACEBOOK PRÍSPEVOK, že kam by si chcel/a ísť a nezabudni tam uviesť – koho chceš zobrať so sebou a prečo.
 • Ak máš záujem, pridaj sa do odberu našich rýchlych správ (kliknutím na zelené tlačidlo CHCEM). Budeš tak dostávať najlepšie cestovateľské ponuky medzi prvými a ak si to nebude páčiť, môžeš to kedykoľvek zrušiť.

Ak už odoberáš naše najlepšie ponuky, tlačidlo ti nebude fungovať. ????

Odporúčame ti tiež:

PODMIENKY SÚŤAŽE

 • súťaž je spustená od 2.12.2019 do 24.12.2019 – výhercu vyžrebujeme na Štedrý deň.
 • výherca získa 2 letenky z Bratislavy prípadne Viedne, Košíc, Popradu, Budapešti do ľubovoľnej európskej destinácie s využiteľnosťou v termíne od 15.1. až do 15.6. 2020.
 • výhercu budeme informovať prostredníctvom Facebook správy.
 • organizátorom súťaže je spoločnosť Pelicantravel.com s.r.o. so sídlom na Námestí SNP 465/5, 811 06 Bratislava.
 • zapojením sa do súťaže udeľuje účastník ďalej súhlas s prípadným zasielaním súvisiacich reklamných, marketingových a propagačných materiálov zo strany organizátora súťaže, avšak účasť v súťaži nie je podmienená udelením súhlasu s prípadným zasielaním súvisiacich reklamných, marketingových a propagačných materiálov a súhlasu na spracúvanie osobných údajov na účely zasielania reklamných a propagačných materiálov.
 • pri odbere rýchlych správ nezískavame žiadne osobné údaje o používateľovi, sú anonymné a možno ich kedykoľvek povoliť/zakázať v prehliadači.
 • každý účastník sa môže súťaže zapojíť iba 1 krát.
 • na výhru nemá účastník súťaže právny nárok a nie je možné vymáhať ju súdnou cestou.
 • organizátor si vyhradzuje právo kedykoľvek pozmeniť alebo upraviť pravidlá Súťaže, ako aj právo Súťaž skrátiť, odložiť, prerušiť alebo úplne zrušiť a to aj bez udania dôvodu a poskynutia náhrady.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Toto sú najkrajšie miesta na Slovensku (hrady, zámky a iné) https://t.co/IohwTYWATU #cestopisy11 hodín dozadu
TOP PONUKA: Luxusný wellness pobyt v 5* Kempinski na jeseň od 109€! https://t.co/ughvj4Cvyc #dovolenky11 hodín dozadu
Šéfkuchár Gordon Ramsay hľadá mladých cestovateľov s vášňou pre varenie. Chystá dobrodružnú šou https://t.co/m3z6MPLKGv #novinky12 hodín dozadu
Najlepší wellness na Slovensku? Skúste naše tipy na hotely https://t.co/aoYFhgpund #dovolenky12 hodín dozadu
Budúcnosť bezemisného lietania? Airbus ukázal tri koncepty vodíkového lietadla https://t.co/EYgZFVfXTx14 hodín dozadu
Turisti v Abu Dhabi musia nosiť elektronické náramky. Kontrolujú dodržiavanie obmedzení https://t.co/o8iRkxeeUA14 hodín dozadu
Letisko Helsinki už používa psov na detekovanie COVID-19 u cestujúcich https://t.co/rccZPhhRIw #novinky14 hodín dozadu
Havaj sa opäť otvorí 15. októbra, stačí negatívny test. Letenky na budúci rok od 589€ https://t.co/suchMz0OPp #letenky15 hodín dozadu
Novinky na semafore, karanténa v Írsku aj Nórsku a exotika od októbra https://t.co/Ek57YTBNHx #novinky15 hodín dozadu
Exotický ostrov Réunion od neuveriteľných 299€! https://t.co/ILnQRrNuhR #letenky15 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore