Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Dopravu do Viedne a Budapešti obnovuje ako prvý Slovak Lines aj s akciou na nekonečné cestovanie

Dopravu do Viedne a Budapešti obnovuje ako prvý Slovak Lines aj s akciou na nekonečné cestovanie

Autobusový dopravca Slovak Lines od soboty 6. júna 2020 obnovil pravidelné linky do Viedne či Budapešti. Jazdí už aj autobus do Hainburgu, kde pribudli nové spoje aj výstupná zastávka Aupark. Cestovné poriadky liniek sú upravené, dopravca hovorí, že neskôr sa chce na Schwechat vrátiť „v plnej sile“.

Reklama

„Sme veľmi šťastní, že vás môžeme informovať o znovu spustení našich medzinárodných liniek do Viedne, so zastávkou na letisku Viedeň (Schwechat) a v centre Viedne – Hauptbahnhof, ako aj do Budapešti, so zastávkou v centre Budapešti – Népliget a na letisku Budapešť (Ferenc Liszt).“

Nový časový harmonogram Bratislava – Viedeň

Nový časový harmonogram Bratislava – Budapešť

Lístky v predaji za špeciálne ceny

Autobusové lístky na viedenské letisko Schwechat a tiež letisko Budapešť si môžete zakúpiť aj cez Pelikán (priamo v rezervačnom procese leteniek) alebo môžete využiť špeciálne ceny aj priamo cez stránku SLOVAK LINES. Stačí kliknúť a rezervovať:

Sú späť po troch mesiacoch

„Veľmi nás teší, že situácia u nás aj v okolitých krajinách je stabilná, čo umožnilo obnoviť medzinárodnú autobusovú dopravu, ktorá bola zastavená už takmer tri mesiace,“ uviedol generálny riaditeľ Slovak Lines Pavol Labant.

Novinkou Slovak Lines je aj tzv. Travel Pass, s ktorým sa na linkách do Viedne a Budapešti dá jazdiť do konca roka zadarmo. Je to v podstate permanentka a stojí 39 eur.

Cestujúci sú aj naďalej povinní v rámci preventívnych opatrení v autobusoch nosiť ochranné rúška.

Slovak Lines spustili medzinárodné autobusové linky ihneď ako to bolo možné, teda od 6.6.2020 od 8:00.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (4 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore