Nájdeš nás aj na:

Cestopisy

Fotograf Šimon Snopek ukázal vo videu Tatry ako nikto predtým

Fotograf Šimon Snopek ukázal vo videu Tatry ako nikto predtým

Čo všetko zažiješ počas jedného víkendu v Tatrách? To záleží, čo preferuješ. Niekto lozí po horách, skialpuje, niekto si len tak užíva wellness. Talentovaný fotograf a videomaker Šimon Snopek ti v novom videu ukáže, ako veľkolepo môže vyzerať tvoj víkend v našich najvyších kopcoch. Stačí mať poriadnu nádielku snehu, super luxusný hotel, krásnu ženu po boku a …plavky!

Reklama

Na dovolenku na Slovensku môžete využiť rekreačný poukaz, s ktorým získate príspevok na dovolenku až do výšky 275 eur od vášho zamestnávateľa! Prečítajte si, ako rekreačné poukazy uplatniť.

What’s Up High Tatras (Slovakia)

Šimon točí cestovateľské videá už nejaký ten piatok. Naposledy priniesol napríklad video z Vietnamu, a Kuala Lumpur a minulý rok bol s nami v kazašskej Astane.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    4.1/5 - (39 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore