Nájdeš nás aj na:

Amerika

Qatar Airways pridávajú lety do USA. Sú späť v New Yorku aj Kalifornii

Qatar Airways pridávajú lety do USA. Sú späť v New Yorku aj Kalifornii

Päťhviezdičkové katarské aerolinky sa rozhodli navýšiť počet letov do USA už od júla 2020. Po obnovení letov do New Yorku koncom tohto týždňa sa od 1. júla pridávajú aj linky do Bostonu, Los Angeles a Washingtonu D.C. Od korona-krízy sa dalo dostať na krídlach Qatar Airways len do Chicaga a Texasu.

Reklama

Podľa tlačovej správy spoločnosti tento krok umožní vlajkovému dopravcovi Kataru prevádzkovať v Spojených štátoch 39 letov týždenne do šiestich destinácií. Vďaka partnerstvu so spoločnosťami American Airlines a JetBlue tak bude možné cestovať takmer do všetkých kútov Ameriky.

Qatar Airways tak pokračujú v rozširovaní letov na medzinárodnej úrovni s viac ako 170 letmi za týždeň do viac ako 40 destinácií.

Aerolinky tento týždeň spustili špeciálne ceny na flexibilné letenky počas hlavnej sezóny v Juhovýchodnej Ázie.

TOP10 najlacnejšie letenky Qatar Airways


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore