Nájdeš nás aj na:

Cestopisy

Loki je šťastný pes! So svojím majiteľom precestoval už desiatky krajín

Loki je šťastný pes! So svojím majiteľom precestoval už desiatky krajín

Hovorí sa, že pes je najlepší priateľ človeka a nie sú to veru len prázdne frázy. Vzťah medzi psom a človekom vie byť častokrát naozaj neskutočne silný a úprimný.

Reklama

Dôkazom toho je aj cestovateľ a fotograf Kelly Lund. Tento mladý Kalifornčan miluje dobrodružstvo a cestovanie, no zo všetkého najviac miluje svojho domáceho miláčika. Pred pár rokmi sa k nemu počas snehovej búrky pritúlal jeho pes Loki a odvtedy sú nerozlučnou dvojkou. Ich fotky sú hitom internetu a na sociálnych sieťach majú až dva milióny fanúšikov.

Loki je mix huskyho, malamuta a arktického vlka. So svojím majiteľom cestuje od svojich štyroch mesiacov a už pred oslavou tretích narodenín navštívil väčšinu štátov na západe USA.

Pre mnohých ľudí možno nereálna predstava, pre Kellyho splnený sen. Aj keď cestovanie so psom môže byť občas namáhavé, fotograf si nevedel predstaviť odísť na cesty bez svojho najlepšieho kamoša. Ako sám napísal na portál Bored Panda, psy nie sú podľa neho určené na to, aby boli zavreté doma. Urobil tak všetko pre to, aby si jeho husky mohol plniť jeho cestovateľské sny spolu s ním.

Prostredníctvom svojich fotografií chce Kelly inšpirovať čo najviac ľudí, aby sa nebáli cestovať so svojimi psami a vytvárali si tak vzácne spomienky.

Zdroj informácií: https://lokithewolfdog.com/


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    4.9/5 - (9 votes)
Komentáre

Rada cestuje a potom všetkým neprimerane dlho a stále dokola rozpráva zážitky z ciest. A ešte ľúbi životné príbehy. Taká je naša Lucka, ktorá precestovala skoro celú Južnú Ameriku a po rokoch sa vrátila späť na Slovensko.

Hore