Nájdeš nás aj na:

Amerika

Peru alebo Čile? Tieto letenky za 539 EUR z Viedne musíš mať

Južná Amerika je často veľmi ťažko dostupná. Letenky z našich končín bývajú extrémne drahé a keď už sa aj objavia v dobrej cene, zvyčajne je tam nejaký háčik. V tomto prípade je to inak a my sa veľmi tešíme. Rezervovať môžeš letenku z Viedne do Santiago Chile (Čile) za 539 EUR alebo do Limy (Peru) za 549 EUR. V cene je aj podpalubná batožina, termíny na jar 2019 a 2 celkom pohodlné prestupy. To je dosť dobrý deal, no nie? V predaji posledné miesta, páči sa:

1. Čile za 539 EUR

„Kto nikdy nebol v čilských lesoch, nepozná túto planétu“, povedal čilský básnik a nositeľ Nobelovej ceny za literatúru Pablo Neruda. Máloktorá krajina sa môže pochváliť toľkými prírodnými krásami ako Čile. Ak miluješ putovanie prírodou s batôžtekom na chrbte, tu si na správnom mieste. Každých 15 minút totiž budeš „híkať“ a obdivovať miestami až neuveriteľné scenérie. Čile, to sú patagónske Andy, Torres del Paine, 32 národných parkov a možnosť uniknúť od uponáhľanej civilizácie.

✈ odlet z Viedne 🛄 23kg batožina 🗓 február – máj 2019

Viedeň ➜ Santiago Chile ➜ Viedeň za 539 EUR REZERVUJ LETENKY

Čile za neuveriteľnú cenu

2. Peru za 549 EUR

Lima je hlavné mesto, kde žije tretina populácie Peru (cca 8 miliónov ľudí). V historickom znení sa volalo Rimac podľa rieky, ktorá ním preteká. Keďže sa Španielom slovko Rimac ťažko vyslovovalo, zmenili ho postupom času na jednoduchší názov Lima. Mesto s celoročne takmer konštantným počasím (medzi 20 a 25°C, zároveň je druhým najsuchším hlavným mestom na svete po Káhire) ťa ohúri, avšak zrejme sa tu dlho neohreješ. Peru je omnoho známejšie vďaka bájnemu Machu Picchu. Nedávno sme v Peru boli, pozri si našu reportáž a zistíš, o čom hovoríme.

✈ odlet z Viedne 🛄 23kg batožina 🗓 február – máj 2019

Viedeň ➜ Lima ➜ Viedeň za 549 EUR REZERVUJ LETENKY

5 (100%) 1 vote[s]
Pokračovať v čítaní
Advertisement

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Komentáre
Advertisement Booking.com

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Streda, 26. jún 2019
14:38 | Šialená ponuka na cestu okolo sveta platí aj dnes! Zaži jednou cestou Kaliforniu, Tahiti, Nový Zéland a Šanghaj za 1499 eur.

Utorok, 25. jún 2019
9:25 | Veľmi lacný Štokholm! Leť v lete za 33 eur z Viedne.

1 2 3 62

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore