Nájdeš nás aj na:

Ázia

PECKA! Šanghaj za 169 EUR z Budapešti!

PECKA! Šanghaj za 169 EUR z Budapešti!

AKTUALIZOVANÉ 13:03 – AKCIA UKONČENÁ, letenky už na stránke nenájdete.

Reklama

China Eastern Airlines ponúkajú na svojej stránke letenku Budapešť – Šanghaj – Budapešť za šialenú cenu 169 eur. Ide v podstate o nové letecké spojenie medzi maďarskou metropolou a Čínou na palube Shanghai Airlines a táto letenka sa dá rezervovať výhradne len na stránke China Eastern Airlines.

V cene letenky sú zahrnuté až 2 podpalubné batožiny do 23 kg a lieta sa trikrát do týždňa (streda, piatok a nedeľa).

Ako rezervovať?

Otvorte si stránku de.ceair.com/en/ a nechajte si spomínané spojenie vyhľadať (BUD – PVG). Cena sa týka napríklad týchto termínov:

7 – 14. jún, 14 – 21. jún, 21 – 28 jún

Víza do Číny

Podmienkou vstupu do krajiny sú víza a cestovný pas s platnosťou najmenej o 6 mesiacov dlhšou ako je predpokladaný termín opustenia krajiny. 

O víza je možné žiadať na Veľvyslanectve Čínskej ľudovej republiky v Bratislave, k čomu je potrebné predložiť platný cestovný doklad, vyplnenú žiadosť a dve fotografie, predloženie dokladov potvrdzujúcich účel návštevy. 

V prípade individuálnej turistiky môže byť vyžadované predloženie dokladu o zabezpečení finančných prostriedkov na pokrytie nákladov spojených s pobytom v Číne, povinnosťou sú aj poskytnutie odtlačkov prstov a pohovor.V

Čo treba vidieť a zažiť v Šanghaji

Oriental Pearl Tower, Yuyuan, Zhujiajio, Nanjing Road. To je len zlomok toho, čo treba vidieť v Šanghaji. Ubytovanie v Šanghaji rezervujete už od 14 eur na noc.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (8 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore