Nájdeš nás aj na:
zanzibar

Dovolenky

PECKA DŇA: 9 nocí na Zanzibare v 4*hoteli all inclusive za 1 235€

PECKA DŇA: 9 nocí na Zanzibare v 4*hoteli all inclusive za 1 235€

Zanzibar je šperkom na oceáne obklopeným jednými z najlepších pláží na svete. Zážitkom je nielen plávanie, ale aj šnorchlovanie medzi nádhernymi rybami a koralmi. Neprehliadnuteľný Stone Town je UNESCO pamiatkou. Keď ho navštíviš, nebudeš sa tomu vôbec čudovať. Starobylá metropola zachovala stopy po mnohých historických udalostiach. Zanzibar je ostrovom korenín, ktoré si môžeš zakúpiť na autentických trhoch. Táto dovolenka na Zanzibare jednoznačne okorení tvoje spomienky na celý život. Tanzánijská vláda obnovila medzinárodnú leteckú osobnú prepravu, ako aj vstup občanov z tretích krajín na jej územie. Zrušila sa tiež povinná 14-dňová karanténa pre všetkých cestujúcich, prilietajúcich do Tanzánie.

Reklama

Kam?

Hotel ZANZIBAR BAY RESORT****, Zanzibar, Tanzánia

Kedy?

Napríklad 11. november (Streda) – 21. november (Sobota) 2020

Čo je v cene?

 • 1 obojsmernú letenku v ekonomickej triede na trase Viedeň – Zanzibar – Viedeň s leteckou spoločnosťou Turkish Airlines
 • 1 kus príručnej batožiny
 • 1 kus batožiny do podpalubia
 • ubytovanie
 • All Inclusive
 • transfer letisko – hotel – letisko

Cena neobsahuje:

 • víza  / 50 UD /osoba
 • miestne poplatky (cca 1 USD/osoba/noc)
 • cestovné poistenie (voliteľné)

RÝCHLA REZERVÁCIA

Podmienky vstupu na Zanzibar (Tanzánia):

Všetky osoby prilietajúce do krajiny budú podrobené dôkladnému skríningu na ochorenie COVID-19. Cestujúci budú povinní si na palube lietadla vyplniť registračný formulár pre cestujúcich, ktorý odovzdajú príslušnému zdravotníckemu personálu v príletovej hale letiska.
Víza je potrebné zakúpiť online.

Po príchode zo Zanzibaru na Slovensko:

Osoby, ktoré prídu na Slovensko z rizikových krajín mimo EÚ sú povinné ísť do domácej izolácie do negatívneho výsledku RT-PCR testu, ktorý je potrebné absolvovať najskôr na 5. deň izolácie, a rovnako sa musia zaregistrovať na oficiálnom webe. Zároveň musia byť schopné preukázať sa potvrdením o registrácii príslušníkom policajného zboru.

Viac informácií:


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
 • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore