Nájdeš nás aj na:
mauricius

Novinky

Maldivy, Seychely, Maurícius. Tieto ostrovy ešte stále vyžadujú pred vstupom vyplnený formulár

Pripomíname všetkým dovolenkárom, že pre cesty na Maledivy, Seychely a Maurícius je stále nutné mať vyplnený cestovný formulár.

Reklama

Seychely – vstupný formulár

Cestujúci musí mať vyplnený a schválený zdravotný formulár: https://seychelles.govtas.com (formulár je nutné mať schválený už pred odbavením na letisku).

Male – vstupný formulár

Cestujúci musí počas 96 hodín pred príletom vyplniť tzv. Traveller Declaration z webu https://imuga.immigration.gov.mv/ethd.

Maurícius – vstupný formulár

Cestujúci musí mať vyplnený tzv. Maurícius All-in-One Travel Digital Form, ktorý nájdete na https://safemauritius.govmu.org.

Hoci formuláre pre Maledivy a Maurícius možno vyplniť až po prílete, naozaj dôrazne odporúčame všetkým cestujúcim mať všetko vyplnené už pred odbavením na letisku.

Po prílete inak dochádza k zbytočnému zdržaniu, napr. aj z dôvodu pomalého či dočasne nedostupného Wi-Fi pripojenia na letisku.

Do ktorých krajín cestujeme bez nutnosti testu, očkovania či karantény? Pozri si náš zoznam, kde sa nachádza už viac ako 144 štátov.

Letenky do exotiky


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore