Nájdeš nás aj na:

Letenky

Z Viedne začnú lietať 5-hviezdičkové Hainan Airlines

Z Viedne začnú lietať 5-hviezdičkové Hainan Airlines

Dvakrát do týždňa a superkomfortne Boeingom 787-Dreamliner. Od 28. októbra začne medzi Viedňou a čínskym mestom Shenzen premávať 5-hviezdičková letecká spoločnosť Hainan Airlines. Informuje o tom stránka SlovakAviation.sk.

Reklama

Podľa letového poriadku budú aerolinky lietať vždy štvrtok a nedeľu. Lietadlo z Číny priletí o 7:40 a z Viedne bude odlietať o 11:45.

Hainan Airlines Slováci poznajú najmä vďaka letom do Šanghaja či Chengdu od našich západných susedov z Prahy. Aerolinky disponujú veľmi luxusnou biznis triedou, nedávno ste ju mali možnosť rezervovať za polovičnú cenu od 1049 eur. Spoločnosť má ako jediná v Číne 5-hviezdičkové hodnotenie od SKYTRAX a pomerne veľmi mladú flotilu leteckých strojov.

Aerolinky taktiež ponúkajú ubytovanie pri dlhom prestupe zdarma. Môžete ho využiť pri prestupoch v Pekingu, Šanghaji, Zhengzhou, Hangzhou a ďalších destináciách (dokopy až 10 letísk). Hotel máte zdarma pri prestupe nad 6 hodín a to bez ohľadu na to, či letíte cez deň alebo v noci. V takomto prípade máte aj transfer a víza zdarma. Hotel zdarma neplatí len v takom prípade, že letíte vo väčšej skupine.

Zdroj fotografie: Boarding1now | Dreamstime.com


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore