Nájdeš nás aj na:

Ázia

Nová linka Qatar Airways: ostrov Langkawi za 499 eur!

Nová linka Qatar Airways: ostrov Langkawi za 499 eur!

Päťhviezdičkové katarské aerolinky spustia v októbri 2019 novú pravidelnú linku. S prestupom v Dohe môžeš letieť za najkrajšími plážami Malajzie, na nádherný ostrov Langkawi. Nachádzajú sa tu okrem iného aj úžasné hory, vodopády a najprudšia visutá lanovka na svete! Pozri si nášho kompletného sprievodcu Malajziou.

Reklama

Budapešť1 prestupLangkawi1 prestupBudapešť
DohaDoha
za 499 Rezervuj

Qatar Airways plánujú premávať na trase Doha – Penang – Langkawi štyrikrát týždenne. Spočiatku bude na linke premávať Boeing A330-200, od 27. októbra ho vystrieda obľúbený Boeing 787-8 Dreamliner, čím sa zároveň zvýši aj frekvencia letov na 5 týždenne.

Lanovka ponad ostrov Langkawi

Takto bude premávať nová linka

Číslo letu QR 866 > 01:55 Doha – 14:20 Penang – 16:20 Langkawi
Číslo letu QR 867 > 18:25 Langkawi – 19:05 Penang – 23:30 Doha


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (4 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore