Nájdeš nás aj na:

Európa

Spoznaj novú destináciu: albánsky Kukës z Viedne spiatočne od 50€!

Spoznaj novú destináciu: albánsky Kukës z Viedne spiatočne od 50€!

Lowcostový dopravca Wizz Air lieta už takmer rok do málo známeho albánskeho mestečka Kukës. Do vnútrozemia Albánska premáva 2x do týždňa – vždy v utorok a vo štvrtok.

Reklama

Kukës sa v severovýchodnej časti Albánska, kde hraničí s Čiernou Horou, Macedónskom a Srbskom. Mestečko je obklopené nádhernými horami a panenskou prírodou. Ak chceš spoznať nový kus Balkánu, určite ti túto albánsku destináciu odporúčame.

Nová linka do Albánska


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    5/5 - (2 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore