Nájdeš nás aj na:

Destinácie

MULTICITY: Londýn, Singapur, austrálsky Brisbane a Šalamúnove ostrovy za 999€!

MULTICITY: Londýn, Singapur, austrálsky Brisbane a Šalamúnove ostrovy za 999€!

Ak si chceš už teraz naplánovať výlet na neskorú jar budúceho roka, potom si pozorne prečítaj túto ponuku – jednou cestou totiž môžeš spoznať hneď niekoľko peckových destinácií. Máme pre teba Londýn – Singapur – Brisbane – Šalamúnove ostrovy – Londýn za 999€. V Londýne stráviš ľubovoľný počet dní, na spoznávanie unikátneho Singapuru máš jeden deň, a v Sydney sa zastavíš na päť dní, no a na Šlamúnových ostrovoch zostaneš tak dlho, ako chceš.

Do Londýna za dostaneš z Viedne, Košíc alebo Bratislavy s akciovými letenkami za super ceny.

Londýn – Singapur – Brisbane – Šalamúnove ostrovy – Londýn za 999€

✈ odlet z Londýna 🛄 30kg podpalubná batožina 🗓 apríl – máj 2020

Londýn Singapur Honiara Brisbane
2 prestupy 2 prestupy
za 999 Rezervuj

Prvá zastávka: Britský Londýn

Začni cestu v Londýne, ktorý má niečo pre každého. História, história, história. Pýšiť by sa ňou chcelo každé mesto, ale Londýnu ju nemôže uprieť nik. Tower of London, Westminster Abbey či Big Ben. Obdivovať tu treba veľa a dosýta. Mesto je rajom pre milovníkov kultúry s galériami klasického i moderného umenia na každom rohu. Najlepšie výhľady na všetky krásy si užiješ z London Eye alebo z Katedrály svätého Pavla, ktorá je jedným z najväčších kostolov na svete. No a samozrejme večer nesmú chýbať puby so super atmosférou.

Druhá zastávka: Ázijský Singapur

Singapur je svojou polohou jedným z najdôležitejších dopravných uzlov v Ázii. Dostaneš sa z neho veľmi lacno do susednej Malajzie, Indonézie, na Filipíny alebo napríklad do Japonska. Je to jeden z najvyspelejších štátov sveta, je veľmi zaujímavý a jeho návštevu zvládneš za pár hodín. Podnebie v Singapure je tropické a veľmi vlhké. Občas si budeš pripadať ako v práčovni, a preto si neber príliš veľa oblečenia. Najlepšia je ľahká košeľa a otvorená obuv. Vďaka blízkej polohe pri rovníku je v Singapure teplo takmer po celý rok.

Tretia zastávka: Austrálsky Brisbane

Sofistikované mestské galérie, strešné bary, pusté subtropické pláže a ochladzujúce vinice: queenslandský región Brisbane je plný nečakaných kontrastov. Svieža a zároveň horúca metropola ponúka množstvo prekvitajúcich reštaurácií, barov a bohatú kultúrnu scénu, ktoré svedčia o jej súčasných najlepších rokoch. Brisbane je najväčšie mesto v štáte Queensland a je považované za najrýchlejšie rastúce a rozvíjajúce sa mesto v celej Austrálii. Zavítaj na východný okraj zátoky Moreton Bay, ktorá je domovom nížinatých piesočných ostrovčekov, obklopených šumivými lesmi a tyrkysovými vlnami so sprievodom veľrýb, korytnačiek a delfínov.

Štvrtá zastávka: Šalamúnové ostrovy

Šalamúnove ostrovy sú súostrovie s rozlohou 28 tisíc kilometrov štvorcových. Učatuje vám – najmä jeho pobrežie lemované kokosovými palmami a tyrkysovou vodou Pacifiku. Najznámejším ostrovom Šalamúnových ostrovov je Guadalcanal s pohorím, ktoré dosahuje 2 500 metrov nad morom. Okrem slávnej bitky z druhej svetovej vojny, ktorá sa tu odohrala medzi japonskými a americkými vojakmi, je ostrov známy ako raj pre potápačov. Nájdeš tu viac ako 200 druhov orchideí a tropických kvetov, žije tu množstvo vtáctva a nočných hlodavcov. Tu sa nudiť nebudeš.

Kráľovsky v ekonomickej triede so Singapore Airlines

Do všetkých týchto destinácií ťa dopraví Singapore Airlines. Zážitok, na ktorý tak ľahko nezabudneš a to nemusíš sedieť ani v business triede. Prvé milé prekvapenie ťa čaká po príchode k tvojmu miestu: dostaneš mäkučký vankúš a hrejivú deku. Sú to iba 2 veci, ale tvoje dojmy z letu dokážu úplne zmeniť.

Čo sa týka sedadiel, tu pocítiš naozajstnú štedrosť Singapore Airlines, najmä ak meriaš trošku viac ako je priemerná výška a počas letov by si si najradšej odmontoval nohy. V porovnaní s inými leteckými spoločnosťami je tu miesta habadej a nečaká ťa let plný prevaľovania sa a nervových zrútení.

Ak toto nie je tá pravá ponuka pre teba, nezúfaj, pozri si kompletnú ponuku Multicity leteniek.

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Krásne portugalské Faro s letenkami od 42€! https://t.co/niTLLJKJVf #letenky10 hodín dozadu
Zaži bájne Faerské ostrovy z Viedne! Letenky za 259€ https://t.co/VK7IdsR4NC #letenky11 hodín dozadu
Veľmi lacný Tel Aviv z Viedne, od 42€: https://t.co/8XXJQyDTlY11 hodín dozadu
Horúce Kapverdy z Viedne s letenkami od 250€: https://t.co/VVUr6FFo4c11 hodín dozadu
PECKA DŇA: Kyjev a Černobyl s ubytovaním v 3* hoteli spolu za 289€ https://t.co/uVob761IhJ #ponukadňa1 deň dozadu
O 6-tisíc pasažierov viac ako v rovnakom období vlani. Bratislavské letisko zverejnilo štatistiky letov: https://t.co/eMuDMLs0nJ #letenky1 deň dozadu
Parádna dovolenka v decembri: Fuerteventura z Viedne od 75€ https://t.co/eoktkmdpvV #letenky1 deň dozadu
NEZMEŠKAJ: Dovolenka v Dubaji s 5* hotelom a vstupom do aquaparku aj akvária za 769€ https://t.co/5pWCMhQ3sB #ponukadna1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore