Nájdeš nás aj na:

Letenky

MULTICITY: Londýn, Singapur, austrálsky Brisbane a Šalamúnove ostrovy za 999€!

MULTICITY: Londýn, Singapur, austrálsky Brisbane a Šalamúnove ostrovy za 999€!

Ak si chceš už teraz naplánovať výlet na neskorú jar budúceho roka, potom si pozorne prečítaj túto ponuku – jednou cestou totiž môžeš spoznať hneď niekoľko peckových destinácií. Máme pre teba Londýn – Singapur – Brisbane – Šalamúnove ostrovy – Londýn za 999€. V Londýne stráviš ľubovoľný počet dní, na spoznávanie unikátneho Singapuru máš jeden deň, a v Sydney sa zastavíš na päť dní, no a na Šlamúnových ostrovoch zostaneš tak dlho, ako chceš.

Reklama

Do Londýna za dostaneš z Viedne, Košíc alebo Bratislavy s akciovými letenkami za super ceny. A termíny? Odlet v apríli, prileť v máji alebo odlet v máji a vrátiš sa ešte v máji alebo až v júni. Aké jednoduché!

Prvá zastávka: Britský Londýn

Začni cestu v Londýne, ktorý má niečo pre každého. História, história, história. Pýšiť by sa ňou chcelo každé mesto, ale Londýnu ju nemôže uprieť nik. Tower of London, Westminster Abbey či Big Ben. Obdivovať tu treba veľa a dosýta. Mesto je rajom pre milovníkov kultúry s galériami klasického i moderného umenia na každom rohu. Najlepšie výhľady na všetky krásy si užiješ z London Eye alebo z Katedrály svätého Pavla, ktorá je jedným z najväčších kostolov na svete. No a samozrejme večer nesmú chýbať puby so super atmosférou.

Druhá zastávka: Ázijský Singapur

Singapur je svojou polohou jedným z najdôležitejších dopravných uzlov v Ázii. Dostaneš sa z neho veľmi lacno do susednej Malajzie, Indonézie, na Filipíny alebo napríklad do Japonska. Je to jeden z najvyspelejších štátov sveta, je veľmi zaujímavý a jeho návštevu zvládneš za pár hodín. Podnebie v Singapure je tropické a veľmi vlhké. Občas si budeš pripadať ako v práčovni, a preto si neber príliš veľa oblečenia. Najlepšia je ľahká košeľa a otvorená obuv. Vďaka blízkej polohe pri rovníku je v Singapure teplo takmer po celý rok.

Tretia zastávka: Austrálsky Brisbane

Sofistikované mestské galérie, strešné bary, pusté subtropické pláže a ochladzujúce vinice: queenslandský región Brisbane je plný nečakaných kontrastov. Svieža a zároveň horúca metropola ponúka množstvo prekvitajúcich reštaurácií, barov a bohatú kultúrnu scénu, ktoré svedčia o jej súčasných najlepších rokoch. Brisbane je najväčšie mesto v štáte Queensland a je považované za najrýchlejšie rastúce a rozvíjajúce sa mesto v celej Austrálii. Zavítaj na východný okraj zátoky Moreton Bay, ktorá je domovom nížinatých piesočných ostrovčekov, obklopených šumivými lesmi a tyrkysovými vlnami so sprievodom veľrýb, korytnačiek a delfínov.

Štvrtá zastávka: Šalamúnové ostrovy

Šalamúnove ostrovy sú súostrovie s rozlohou 28 tisíc kilometrov štvorcových. Učatuje vám – najmä jeho pobrežie lemované kokosovými palmami a tyrkysovou vodou Pacifiku. Najznámejším ostrovom Šalamúnových ostrovov je Guadalcanal s pohorím, ktoré dosahuje 2 500 metrov nad morom. Okrem slávnej bitky z druhej svetovej vojny, ktorá sa tu odohrala medzi japonskými a americkými vojakmi, je ostrov známy ako raj pre potápačov. Nájdeš tu viac ako 200 druhov orchideí a tropických kvetov, žije tu množstvo vtáctva a nočných hlodavcov. Tu sa nudiť nebudeš.

Kráľovsky v ekonomickej triede so Singapore Airlines

Do všetkých týchto destinácií ťa dopraví Singapore Airlines. Zážitok, na ktorý tak ľahko nezabudneš a to nemusíš sedieť ani v business triede. Prvé milé prekvapenie ťa čaká po príchode k tvojmu miestu: dostaneš mäkučký vankúš a hrejivú deku. Sú to iba 2 veci, ale tvoje dojmy z letu dokážu úplne zmeniť.

Čo sa týka sedadiel, tu pocítiš naozajstnú štedrosť Singapore Airlines, najmä ak meriaš trošku viac ako je priemerná výška a počas letov by si si najradšej odmontoval nohy. V porovnaní s inými leteckými spoločnosťami je tu miesta habadej a nečaká ťa let plný prevaľovania sa a nervových zrútení.

Ak toto nie je tá pravá ponuka pre teba, nezúfaj, pozri si kompletnú ponuku Multicity leteniek.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Lážo-plážo Cancún podľa „Starej Lišky“ (+super letenky na sezónu!) https://t.co/OCs49vj40y #letenky6 hodiny dozadu
Letisko na Zanzibare už umožňuje antigénové testovanie pre cestujúcich letiacich s KLM https://t.co/tSvPRBXJME #novinky6 hodiny dozadu
Egypt bude mať svoj prvý rýchlik. Spojí Červené more so Stredozemným https://t.co/LKLSdquRwE #novinky13 hodiny dozadu
Kostarika bez testu a karantény. 10 dôvodov prečo je to najlepšia destinácia na svete a letenky za 499€! https://t.co/RDEvkqMjNG #letenky14 hodiny dozadu
Hurá na Kubu: letenky na Varadero rezervuješ z Viedne od 489€! https://t.co/pqmUnP3PDU #letenky14 hodiny dozadu
Maldivy s Emirates v sezóne od 499€: leť super lacno z Budapešti! https://t.co/co2koyhG8I #dovolenky15 hodiny dozadu
Lufthansa už neponúkne jedlo zdarma. Sústrediť sa chce na kvalitu a životné prostredie https://t.co/69w4nvTFMU #novinky15 hodiny dozadu
Cestovanie do Gruzínska: od 1. februára sa ruší zákaz medzinárodných letov https://t.co/wCWGIeed3W #letenky15 hodiny dozadu
Otvorené Seychely a Srí Lanka, zrušené lety z Bratislavy a povinné respirátory na palube https://t.co/EVYzcQwhJk #novinky15 hodiny dozadu
Zatvorený zrejme až do konca roka. Nový Zéland zatiaľ neplánuje otvoriť hranice https://t.co/lwpya2faDv #novinky15 hodiny dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore