Nájdeš nás aj na:

Letenky

MULTICITY: Londýn, Singapur, austrálsky Brisbane a Šalamúnove ostrovy za 999€!

MULTICITY: Londýn, Singapur, austrálsky Brisbane a Šalamúnove ostrovy za 999€!

Ak si chceš už teraz naplánovať výlet na neskorú jar budúceho roka, potom si pozorne prečítaj túto ponuku – jednou cestou totiž môžeš spoznať hneď niekoľko peckových destinácií. Máme pre teba Londýn – Singapur – Brisbane – Šalamúnove ostrovy – Londýn za 999€. V Londýne stráviš ľubovoľný počet dní, na spoznávanie unikátneho Singapuru máš jeden deň, a v Sydney sa zastavíš na päť dní, no a na Šlamúnových ostrovoch zostaneš tak dlho, ako chceš.

Reklama

Do Londýna za dostaneš z Viedne, Košíc alebo Bratislavy s akciovými letenkami za super ceny. A termíny? Odlet v apríli, prileť v máji alebo odlet v máji a vrátiš sa ešte v máji alebo až v júni. Aké jednoduché!

Akciové letenky

Prvá zastávka: Britský Londýn

Začni cestu v Londýne, ktorý má niečo pre každého. História, história, história. Pýšiť by sa ňou chcelo každé mesto, ale Londýnu ju nemôže uprieť nik. Tower of London, Westminster Abbey či Big Ben. Obdivovať tu treba veľa a dosýta. Mesto je rajom pre milovníkov kultúry s galériami klasického i moderného umenia na každom rohu. Najlepšie výhľady na všetky krásy si užiješ z London Eye alebo z Katedrály svätého Pavla, ktorá je jedným z najväčších kostolov na svete. No a samozrejme večer nesmú chýbať puby so super atmosférou.

Druhá zastávka: Ázijský Singapur

Singapur je svojou polohou jedným z najdôležitejších dopravných uzlov v Ázii. Dostaneš sa z neho veľmi lacno do susednej Malajzie, Indonézie, na Filipíny alebo napríklad do Japonska. Je to jeden z najvyspelejších štátov sveta, je veľmi zaujímavý a jeho návštevu zvládneš za pár hodín. Podnebie v Singapure je tropické a veľmi vlhké. Občas si budeš pripadať ako v práčovni, a preto si neber príliš veľa oblečenia. Najlepšia je ľahká košeľa a otvorená obuv. Vďaka blízkej polohe pri rovníku je v Singapure teplo takmer po celý rok.

Tretia zastávka: Austrálsky Brisbane

Sofistikované mestské galérie, strešné bary, pusté subtropické pláže a ochladzujúce vinice: queenslandský región Brisbane je plný nečakaných kontrastov. Svieža a zároveň horúca metropola ponúka množstvo prekvitajúcich reštaurácií, barov a bohatú kultúrnu scénu, ktoré svedčia o jej súčasných najlepších rokoch. Brisbane je najväčšie mesto v štáte Queensland a je považované za najrýchlejšie rastúce a rozvíjajúce sa mesto v celej Austrálii. Zavítaj na východný okraj zátoky Moreton Bay, ktorá je domovom nížinatých piesočných ostrovčekov, obklopených šumivými lesmi a tyrkysovými vlnami so sprievodom veľrýb, korytnačiek a delfínov.

Štvrtá zastávka: Šalamúnové ostrovy

Šalamúnove ostrovy sú súostrovie s rozlohou 28 tisíc kilometrov štvorcových. Učatuje vám – najmä jeho pobrežie lemované kokosovými palmami a tyrkysovou vodou Pacifiku. Najznámejším ostrovom Šalamúnových ostrovov je Guadalcanal s pohorím, ktoré dosahuje 2 500 metrov nad morom. Okrem slávnej bitky z druhej svetovej vojny, ktorá sa tu odohrala medzi japonskými a americkými vojakmi, je ostrov známy ako raj pre potápačov. Nájdeš tu viac ako 200 druhov orchideí a tropických kvetov, žije tu množstvo vtáctva a nočných hlodavcov. Tu sa nudiť nebudeš.

Kráľovsky v ekonomickej triede so Singapore Airlines

Do všetkých týchto destinácií ťa dopraví Singapore Airlines. Zážitok, na ktorý tak ľahko nezabudneš a to nemusíš sedieť ani v business triede. Prvé milé prekvapenie ťa čaká po príchode k tvojmu miestu: dostaneš mäkučký vankúš a hrejivú deku. Sú to iba 2 veci, ale tvoje dojmy z letu dokážu úplne zmeniť.

Čo sa týka sedadiel, tu pocítiš naozajstnú štedrosť Singapore Airlines, najmä ak meriaš trošku viac ako je priemerná výška a počas letov by si si najradšej odmontoval nohy. V porovnaní s inými leteckými spoločnosťami je tu miesta habadej a nečaká ťa let plný prevaľovania sa a nervových zrútení.

Ak toto nie je tá pravá ponuka pre teba, nezúfaj, pozri si kompletnú ponuku Multicity leteniek.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Revolut karta zdarma - Potrebuješ zameniť peniaze alebo vyberať hotovosť v zahraničí? Kašli na zmenárne a stiahni si aplikáciu Revolut. Platby prijímaš a posielaš do pár sekúnd a výbery z bankomatov po celom svete do výšky 200 EUR mesačne máš ZDARMA. Revolut karta a doručenie domov ZDARMA.
  • Požičaj si auto cez Pelikán. Klikni, zvoľ si destináciu, porovnaj ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzdvihneš po prílete na letisko. Kamošíme sa totiž s Rentalcars.com.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Diana, Hanka a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Hurá k najvyššej hore Afriky! Kilimandžáro za 449€ s Turkish Airlines https://t.co/B2c045UXEO30 minút dozadu
Dubaj z Bratislavy za 259€! Nenechaj si ujsť akciu tejto zimy https://t.co/aD6vyG2nuL2 hodiny dozadu
Super lacná Kanada z Viedne: 3 destinácie a ceny 399€! https://t.co/uHmFKwvmLv2 hodiny dozadu
Letenky do Burgasu na jar od 13 eur! (priamy let z Viedne) https://t.co/mrL5OXAvLp3 hodiny dozadu
Poď na Sardíniu! Talianske Alghero so zľavou od 23€ https://t.co/7CVd3MNrDR3 hodiny dozadu
Talianska Perugia na jar so zľavou od 13€ https://t.co/9fKKd7hBhD3 hodiny dozadu
WOW: Havaj teraz za 669€! Letíš z Viedne, batožina v cene https://t.co/R3Hdl14Ghv15 hodín dozadu
Pelicast: Kristína Tormová – Thajsko alebo ako zažiť leto v zime https://t.co/1aC8ZdFth216 hodín dozadu
Už 7 rokov na trhu. APRA chráni práva leteckých pasažierov https://t.co/O9hsmeJi5I3 dni dozadu
PONUKA DŇA: Štokholm s hotelom a letenkou za 139€! https://t.co/wVDJooIORr3 dni dozadu
1 2 3 5

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore