Nájdeš nás aj na:

Ázia

Veľa destinácií, 1 letenka: Multicity Emirates od 489€ sú tu!

Veľa destinácií, 1 letenka: Multicity Emirates od 489€ sú tu!

Dubaj, Bangkok, Kolombo, Maldivy, Phuket, Hongkong. Našli ste medzi nimi vašu vysnívanú destináciu? Alebo ich je dokonca viac? Teraz môžete precestovať viacero miest naraz s Emirates počas hlavnej sezóny a ešte aj ušetríte! Emirates spustili výpredaj obľúbených multicity leteniek.

Reklama

S Emirates môžete teraz prebádať až tri ázijské destinácie počas jednej cesty a potrebujete k tomu len jednu letenku. Leťte z Viedne alebo Budapešti, naplánujte si krátky výlet v Dubaji a pokračujte do takých exotických destinácií ako Thajsko, Hongkong, Srí Lanka či Maldivy. V porovnaní s posledným výpredajom Emirates sú niektoré multicity letenky lacnejšie až o 100€!

POZOR: Akcia platí len do vypredania voľných miest!

1. Dubaj a Bangkok spolu od 489€

Dovolenka v Thajsku je vždy dobrý nápad, prečo ju ale nespojiť s 2 či 3-dňovým výletom v Dubaji? Leťte z Budapešti alebo z Viedne a na ceste do Bangkoku sa zastavte na pár dní v Dubaji. V našom akciovom kalendári si vyberáte, koľko času chcete stráviť v Thajsku a na ceste tam máte automaticky 2 či 3-dňovú prestávku v Dubaji.

Viedeň Dubaj Bangkok Dubaj Viedeň
od 489 Rezervuj

V našom akciovom kalendári si vyberáte, koľko času chcete stráviť v Thajsku a na ceste tam máte automaticky 2 či 3-dňovú prestávku v Dubaji.

Budapešť Dubaj Bangkok Dubaj Budapešť
od 499 Rezervuj

2. Dubaj a Phuket spolu od 519€

Phuket je perlou Andamanského mora a skvelou dovolenkovou destináciou takmer počas celého roka. Leťte z Budapešti alebo z Viedne a spojte cestu na Phuket s 2-dňovým výletom v Dubaji.

Budapešť Dubaj Phuket Dubaj Budapešť
od 519 Rezervuj

V akciovom kalendári si vyberáte, koľko času chcete stráviť v Thajsku a na ceste tam máte automaticky 2 dni v Dubaji.

Viedeň Dubaj Phuket Dubaj Viedeň
od 619 Rezervuj

3. Dubaj a Maldivy od 539€

Maldivy sú ultimátny raj na Zemi – dokonalé pláže, krištáľovo modré lagúny, najkrajšie západy slnka, najlepšie pečené ryby a tropický vzduch celý rok. Dovolenka na úžasných Maldivách je zážitok sám o sebe, ale čo tak spojiť luxusný lážo-plážo pobyt s blikajúcou metropolou Dubajom?

Budapešť Dubaj Male Dubaj Budapešť
od 539 Rezervuj

Pri tejto kombinácii si vyberáte počet dní na Maldivách a na ceste tam máte automaticky 2 dni v Dubaji.

Viedeň Dubaj Male Dubaj Viedeň
od 839 Rezervuj

4. Dubaj a Srí Lanka od 599€

Srí Lanka je pokoj v duši – poďte si oddýchnuť na ostrov v tvare dažďovej kvapky, nazbierajte si čajové listy, okúpte sa so slonmi v rieke a spoznajte bohatú históriu chýrneho Cejlónu.

Budapešť Dubaj Kolombo Dubaj Budapešť
od 599 Rezervuj

V akciovom kalendári si vyberáte, koľko času chcete stráviť na Srí Lanke a na ceste tam máte automaticky 2 dni v Dubaji.

Viedeň Dubaj Kolombo Dubaj Viedeň
od 769 Rezervuj

5. Dubaj, Srí Lanka a Maldivy za 629€

Exotická letenka za ľudové ceny. Odlietate z Budapešti či z Viedne, ostávate v Dubaji dva dni a sami si vyberáte dĺžku dovolenky na Srí Lanke, pričom na ceste späť sme vám nastavili 5 krásnych dní na horúcich Maldivách.

Budapešť Dubaj, Male Kolombo Dubaj Budapešť
za 629 Rezervuj

Letieť môžete aj z Viedne.

Viedeň Dubaj, Male Kolombo Dubaj Viedeň
za 939 Rezervuj

6. Dubaj, Bangkok a Hongkong od 669€

Stačí sa rozhodnúť, koľko času chcete stráviť v Thajsku, na ceste tam máte automaticky 2 či 3 dni v Dubaji a na ceste späť 3 skvelé dni v najvertikálnejšom meste sveta Hongkongu.

Budapešť Dubaj Bangkok Hong Kong, Dubaj Budapešť
od 669 Rezervuj

Tri muchy jednou ranou, skvelá multi-city letenka s veľmi pohodlným odletom z Budapešti alebo z Viedne.

Viedeň Dubaj Bangkok Hong Kong, Dubaj Viedeň
od 749 Rezervuj

7. Bali, Singapur a Hanoj od 729€

Tropická dovolenka, ktorá spája nádherné Bali, jedno z najčistejších miest Singapur a nikdy nespiaci Hanoj. Ochutnávka top ázijských destinácií s multicity letenkou ako na dlani. Odlet je z Budapešti.

Najlacnejšie termíny sú napríklad tieto:

Budapešť Dubaj, Bali Singapur Hanoj, Dubaj Budapešť
od 729 Rezervuj

8. Dubaj, Bali a Nový Zéland od 1169€

Kombinuje všetko, čo náročný cestovateľ očakáva od dovolenky snov. Túlať sa po mestskej džungli a ochutnávať famózne pouličné pokrmy, ležať každý deň na inej pláži na jednom z najkrajších ostrovov na svete a spoznávať dobrodružstvá legendárnej krajiny Pána prsteňov.

Budapešť Dubaj Auckland Denpasar, Dubaj Budapešť
od 1169 Rezervuj

Novinka v ponuke Multicity, to je 5 dní na Bali, ľubovoľný počet dní na Novom Zélande a 2 aj pol dňa v Dubaji.

Viedeň Dubaj Auckland Denpasar, Dubaj Viedeň
od 1789 Rezervuj

Čítaš naše články? Zaslúžiš si odmeny:

Zľavový kód 10€ na letenky

  • Pri objednávke zadaj zľavový kód PECKYJAN10 a Pelikán ti odpočíta 10€ z celkovej sumy - platí na objednávky vyššie ako 20€

Zľavy na ubytovanie (Airbnb, Booking, Pelikán)

Booking.com

Pridaj sa do VIP skupiny cestovateľov 

Ušla ti dobrá letenka alebo dovolenka? Už sa ti to nemusí stať. Klikni nižšie na zelené tlačidlo CHCEM a medzi prvými od nás dostaneš #pelipecky notifikáciu na najlepšie letenky, dovolenky, zľavové kody na cestovanie a výhody

Výhodný autobus na letisko

Bezplatná Wi-Fi, klimatizácia a nástup priamo pri termináli letiska. Pre pohodlnú a spoľahlivú cestu na letisko Viedeň/Budapešť odporúčame využiť výhodné lístky na autobus od našich kamarátov zo SLOVAK LINES. Do Viedne sa vieš dostať z Bratislavy 25-krát denne, do Budapešti až 3-krát denne.

Revolut karta zdarma od Pelikána

Vykašli sa na zmenárne. Stiahni si appku Revolut, zaregistruj sa pár kliknutiami a „bankuj“ šikovne po celom svete. Revolut sa ti zíde najmä ak potrebuješ stabilne dobrý menový kurz – k dispozícii máš 29 svetových mien a stredové kurzy pre prevody. Z Revolutu môžeš posielať alebo tiež prijímať platby aj z iných bankových účtov. Výbery zo všetkých bankomatov na svete máš zdarma až do výšky 200 EUR mesačne a peniaze si vieš poslať na kartu kedykoľvek a prevod prebehne do pár sekúnd.

Karta Revolut

Lacný prenájom auta

Ušetri na požičaní auta a urob to cez Pelikán. Cez vyhľadávač si vyber konkrétnu destináciu, porovnaj ceny, vyber model auta a rezervuj. Auto si vyzdvihneš po prílete na letisko. Vďaka Rentalcars a Pelikánu uvidíš vždy najvýhodnejšie ceny na trhu v ponúkanom dátume.

#stacivyrazit

Tento rok Pelikán oslavuje 15 rokov, ale darčeky dostávajú jeho zákazníci. Najväčšia cestovná kancelária na Slovensku spustila zrýchlené rezervácie leteniek bez nutnosti vypĺňať mená ostatných cestujúcich, kompletne nový produkt kombinovaných leteniek, spolupráce s leteckými spoločnosťami aké nemá nikto iný a Peli-vyhľadávacie technológie sa už za tie roky naučili samé vyrábať bestseller ponuky. Podpor slovenskú firmu a spolu precestujeme celý svet za málo peňazí. #stacivyrazit

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

LEN DNES: Špeciálna cena leteniek z Košíc do Bangkoku a na Phuket od 469€ https://t.co/N7BJDDbQJd #2v1 cestovanie #ázia #lacné letenky z košíc #letenky #multicity41 minút dozadu
-40% BIZNIS TRIEDA: Leť s luxusnými 5*Qatar Airways do Ázie https://t.co/Q9MCF4WF32 #ázia #letenky48 minút dozadu
Norwegian ide v šľapajách Ryanair a Wizz Air. Spoplatnil príručnú batožinu https://t.co/KH0tqboY07 #novinky1 hodinu dozadu
Navštív lotyšskú Rigu s letenkami pod 20€ https://t.co/0hx4tTm0yI #európa #lacné letenky z viedne #letenky #víkend2 hodiny dozadu
Citybreak v Madride? S 10€ zľavou na letenku letíš od 26€! https://t.co/ecKhL6twjQ #letenky2 hodiny dozadu
PONUKA DŇA: Letenka a 3* all inclusive hotel na Malorke za 289€ https://t.co/y01alrCWMT #ponukadna21 hodín dozadu
Leto na Floride a v New Yorku? Leť super luxusnou bizniskou s 50% zľavou https://t.co/QGXakR3YD0 #amerika #letenky23 hodín dozadu
Maldivy s Emirates v hlavnej sezóne za 489€ https://t.co/co2koyhG8I #letenky1 deň dozadu
Poď na najväčší ostrov Grécka! Kréta na jar s letenkami pod 50€ https://t.co/FbkMG8ggrD #letenky1 deň dozadu
Zaži jar v Kolumbii s letenkami z Viedne od 469€! https://t.co/mrZFJGmEBD #letenky1 deň dozadu
1 2 3 5

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore