Nájdeš nás aj na:

Ázia

Viac destinácií, 1 letenka: Multicity Emirates od 499€ sú tu!

Viac destinácií, 1 letenka: Multicity Emirates od 499€ sú tu!

Dubaj, Bangkok, Kolombo, Maldivy, Phuket, Hongkong. Našli ste medzi nimi vašu vysnívanú destináciu? Alebo ich je dokonca viac? Teraz môžete precestovať viacero miest naraz s Emirates počas hlavnej sezóny a ešte aj ušetríte! Emirates spustili výpredaj obľúbených multicity leteniek.

S Emirates môžete teraz prebádať až tri ázijské destinácie počas jednej cesty a potrebujete k tomu len jednu letenku. Leťte z Viedne alebo Budapešti, naplánujte si krátky výlet v Dubaji a pokračujte do takých exotických destinácií ako Thajsko, Hongkong, Srí Lanka či Maldivy. V porovnaní s posledným výpredajom Emirates sú niektoré multicity letenky lacnejšie až o 100€!

POZOR: Akcia platí len do vypredania voľných miest!

1. Dubaj a Bangkok spolu od 499€

Dovolenka v Thajsku je vždy dobrý nápad, prečo ju ale nespojiť s 2 či 3-dňovým výletom v Dubaji? Leťte z Budapešti alebo z Viedne a na ceste do Bangkoku sa zastavte na pár dní v Dubaji. V našom akciovom kalendári si vyberáte, koľko času chcete stráviť v Thajsku a na ceste tam máte automaticky 2 či 3-dňovú prestávku v Dubaji.

Viedeň Dubaj Bangkok Dubaj Viedeň
od 499 Rezervuj

V našom akciovom kalendári si vyberáte, koľko času chcete stráviť v Thajsku a na ceste tam máte automaticky 2 či 3-dňovú prestávku v Dubaji.

Budapešť Dubaj Bangkok Dubaj Budapešť
od 529 Rezervuj

2. Dubaj a Phuket spolu od 519€

Phuket je perlou Andamanského mora a skvelou dovolenkovou destináciou takmer počas celého roka. Leťte z Budapešti alebo z Viedne a spojte cestu na Phuket s 2-dňovým výletom v Dubaji.

Budapešť Dubaj Phuket Dubaj Budapešť
od 519 Rezervuj

V akciovom kalendári si vyberáte, koľko času chcete stráviť v Thajsku a na ceste tam máte automaticky 2 dni v Dubaji.

Viedeň Dubaj Phuket Dubaj Viedeň
od 619 Rezervuj

3. Dubaj a Maldivy od 559€

Maldivy sú ultimátny raj na Zemi – dokonalé pláže, krištáľovo modré lagúny, najkrajšie západy slnka, najlepšie pečené ryby a tropický vzduch celý rok. Dovolenka na úžasných Maldivách je zážitok sám o sebe, ale čo tak spojiť luxusný lážo-plážo pobyt s blikajúcou metropolou Dubajom?

Budapešť Dubaj Male Dubaj Budapešť
od 559 Rezervuj

Pri tejto kombinácii si vyberáte počet dní na Maldivách a na ceste tam máte automaticky 2 dni v Dubaji.

Viedeň Dubaj Male Dubaj Viedeň
od 829 Rezervuj

4. Dubaj a Srí Lanka od 619€

Srí Lanka je pokoj v duši – poďte si oddýchnuť na ostrov v tvare dažďovej kvapky, nazbierajte si čajové listy, okúpte sa so slonmi v rieke a spoznajte bohatú históriu chýrneho Cejlónu.

Budapešť Dubaj Kolombo Dubaj Budapešť
od 619 Rezervuj

V akciovom kalendári si vyberáte, koľko času chcete stráviť na Srí Lanke a na ceste tam máte automaticky 2 dni v Dubaji.

Viedeň Dubaj Kolombo Dubaj Viedeň
od 829 Rezervuj

5. Dubaj, Bangkok a Hongkong od 669€

Stačí sa rozhodnúť, koľko času chcete stráviť v Thajsku, na ceste tam máte automaticky 2 či 3 dni v Dubaji a na ceste späť 3 skvelé dni v najvertikálnejšom meste sveta Hongkongu.

Budapešť Dubaj Bangkok Hong Kong, Dubaj Budapešť
od 669 Rezervuj

Tri muchy jednou ranou, skvelá multi-city letenka s veľmi pohodlným odletom z Budapešti alebo z Viedne.

Viedeň Dubaj Bangkok Hong Kong, Dubaj Viedeň
od 799 Rezervuj

6. Dubaj, Srí Lanka a Maldivy za 649€

Exotická letenka za ľudové ceny. Odlietate z Budapešti či z Viedne, ostávate v Dubaji dva dni a sami si vyberáte dĺžku dovolenky na Srí Lanke, pričom na ceste späť sme vám nastavili 5 krásnych dní na horúcich Maldivách.

Budapešť Dubaj, Male Kolombo Dubaj Budapešť
za 649 Rezervuj

Letieť môžete aj z Viedne.

Viedeň Dubaj, Male Kolombo Dubaj Viedeň
za 929 Rezervuj

7. Dubaj, Bali a Nový Zéland od 1169€

Kombinuje všetko, čo náročný cestovateľ očakáva od dovolenky snov. Túlať sa po mestskej džungli a ochutnávať famózne pouličné pokrmy, ležať každý deň na inej pláži na jednom z najkrajších ostrovov na svete a spoznávať dobrodružstvá legendárnej krajiny Pána prsteňov.

Budapešť Dubaj Auckland Denpasar, Dubaj Budapešť
od 1169 Rezervuj

Novinka v ponuke Multicity, to je 5 dní na Bali, ľubovoľný počet dní na Novom Zélande a 2 aj pol dňa v Dubaji.

Viedeň Dubaj Auckland Denpasar, Dubaj Viedeň
od 1749 Rezervuj
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Seychely nie sú len plážová dovolenka! Pátrali sme, čo všetko tam vieš ešte zažiť a vidieť a pripájeme aj letenky za 499€ https://t.co/jl2dwu5fV0 #letenky6 hodín dozadu
Nestačíme sa diviť. Ďalších 14 liniek z Viedne: https://t.co/U2PvhojcWj #novinky6 hodín dozadu
Seychely - letenky od 499€! https://t.co/jl2dwu5fV0 #letenky8 hodín dozadu
11 tipov na krásne vianočné trhy 2019 v Európe! Pridávame aj letecké pobyty od 59€ https://t.co/kwoHC0nQRc #vianocnetrhy9 hodín dozadu
Romantické PORTO v januári od 44€! https://t.co/zk1NGFgz5S #letenky9 hodín dozadu
🔥 PONUKA DŇA! Omán s 5* hotelom, priamy let z Bratislavy, all inclusive, transfer, slovenský delegát za 1203€ https://t.co/mVbuoRMy72 #dovolenky11 hodín dozadu
Pozývame ťa na skvelý festival Cestou necestou. Výborné prednášky, inšpiratívni cestovatelia a tiež súťaže, páči sa: https://t.co/I5MhPoGpbh #novinky13 hodín dozadu
WOW! Nová linka z Viedne od Laudu - Bejrút v predaji za 74€ https://t.co/wHuJ84keEU #letenky14 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore