Nájdeš nás aj na:

Ázia

Viac destinácií, 1 letenka: Multicity Emirates od 499€ sú tu!

Viac destinácií, 1 letenka: Multicity Emirates od 499€ sú tu!

Dubaj, Bangkok, Kolombo, Maldivy, Phuket, Hongkong. Našli ste medzi nimi vašu vysnívanú destináciu? Alebo ich je dokonca viac? Teraz môžete precestovať viacero miest naraz s Emirates počas hlavnej sezóny a ešte aj ušetríte! Emirates spustili výpredaj obľúbených multicity leteniek.

S Emirates môžete teraz prebádať až tri ázijské destinácie počas jednej cesty a potrebujete k tomu len jednu letenku. Leťte z Viedne alebo Budapešti, naplánujte si krátky výlet v Dubaji a pokračujte do takých exotických destinácií ako Thajsko, Hongkong, Srí Lanka či Maldivy. V porovnaní s posledným výpredajom Emirates sú niektoré multicity letenky lacnejšie až o 100€!

POZOR: Akcia platí len do nedele 28.7., prípadne do vypredania voľných miest

1. Dubaj a Bangkok spolu od 499€

Dovolenka v Thajsku je vždy dobrý nápad, prečo ju ale nespojiť s 2- či 3-dňovým výletom v Dubaji? Leťte z Budapešti a na ceste do Bangkoku sa zastavte na pár dní v Dubaji. V našom akciovom kalendári si vyberáte, koľko času chcete stráviť v Thajsku a na ceste tam máte automaticky 2 či 3-dňovú prestávku v Dubaji.

Viedeň / Budapešť Dubaj Bangkok Dubaj Viedeň / Budapešť
od 499 Rezervuj

2. Dubaj a Phuket spolu od 569€

Phuket je perlou Andamanského mora a skvelou dovolenkovou destináciou takmer počas celého roka. Leťte z Budapešti a spojte cestu na Phuket s 2-dňovým výletom v Dubaji. V akciovom kalendári si vyberáte, koľko času chcete stráviť v Thajsku a na ceste tam máte automaticky 2 dni v Dubaji.

Viedeň / Budapešť Dubaj Phuket Dubaj Viedeň / Budapešť
od 569 Rezervuj

3. Dubaj a Maldivy od 569€

Maldivy sú ultimátny raj na Zemi – dokonalé pláže, krištáľovo modré lagúny, najkrajšie západy slnka, najlepšie pečené ryby a tropický vzduch celý rok. Dovolenka na úžasných Maldivách je zážitok sám o sebe, ale čo tak spojiť luxusný lážo-plážo pobyt s blikajúcou metropolou Dubajom? Pri tejto kombinácii si vyberáte počet dní na Maldivách a na ceste tam máte automaticky 2 dni v Dubaji.

Viedeň / Budapešť Dubaj Male Dubaj Viedeň / Budapešť
od 569 Rezervuj

4. Dubaj a Srí Lanka od 599€

Srí Lanka je pokoj v duši – poďte si oddýchnuť na ostrov v tvare dažďovej kvapky, nazbierajte si čajové listy, okúpte sa so slonmi v rieke a spoznajte bohatú históriu chýrneho Cejlónu. V akciovom kalendári si vyberáte, koľko času chcete stráviť na Srí Lanke a na ceste tam máte automaticky 2 dni v Dubaji.

Viedeň / Budapešť Dubaj Kolombo Dubaj Viedeň / Budapešť
od 599 Rezervuj

5. Dubaj, Bangkok a Hongkong od 669€

Stačí sa rozhodnúť, koľko času chcete stráviť v Thajsku, na ceste tam máte automaticky 2 či 3 dni v Dubaji a na ceste späť 3 skvelé dni v najvertikálnejšom meste sveta Hongkongu. Tri muchy jednou ranou, skvelá multi-city letenka s veľmi pohodlným odletom z Budapešti.

Viedeň / Budapešť Dubaj Bangkok Hong Kong, Dubaj Viedeň / Budapešť
od 669 Rezervuj

6. Dubaj, Srí Lanka a Maldivy za 749€

Exotická letenka za ľudové ceny. Odlietate z Budapešti, ostávate v Dubaji dva dni a sami si vyberáte dĺžku dovolenky na Srí Lanke, pričom na ceste späť sme vám nastavili 5 krásnych dní na horúcich Maldivách.

Budapešť Dubaj, Male Kolombo Dubaj Budapešť
za 749 Rezervuj

7. Dubaj, Bali a Nový Zéland od 1069€

Kombinuje všetko, čo náročný cestovateľ očakáva od dovolenky snov. Túlať sa po mestskej džungli a ochutnávať famózne pouličné pokrmy, ležať každý deň na inej pláži na jednom z najkrajších ostrovov na svete a spoznávať dobrodružstvá legendárnej krajiny Pána prsteňov. Novinka v ponuke Multicity, to je 5 dní na Bali, ľubovoľný počet dní na Novom Zélande a 2 aj pol dňa v Dubaji.

Viedeň / Budapešť Dubaj Auckland Denpasar, Dubaj Viedeň / Budapešť
od 1069 Rezervuj
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

BLESKOVÁ AKCIA EMIRATES: letenky do nedele za ceny od 379€: https://t.co/gS2r403AqG1 deň dozadu
Chcelo by to ešte dovolenku? Rhodos na 7 nocí s raňajkami za 361€ https://t.co/fujIs04s1V1 deň dozadu
Spanie na strome je čoraz populárnejšie, pozri čo všetko majú vo Švédsku: https://t.co/pvABGqEIYL1 deň dozadu
Madagaskar sme tu za takú cenu dlho nemali! https://t.co/6c8cfTSEpY1 deň dozadu
BOLOGNA na jeseň od 15€! https://t.co/grFe7zrgas1 deň dozadu
VALENCIA OD 33€! https://t.co/NKvSUnDpfa1 deň dozadu
Chystáš sa do Nepálu? Poradíme ti, ako sa dostať pod Mount Everest: https://t.co/vpaCgv63r02 dni dozadu
O-B-R-O-V-S-K-Ý výpredaj leteniek do exotiky: https://t.co/YwTyXXdgfv2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore