Nájdeš nás aj na:

Ázia

2 až 3 nezabudnuteľné destinácie na jednej letenke. Multicity Emirates sú späť od 769€!

2 až 3 nezabudnuteľné destinácie na jednej letenke. Multicity Emirates sú späť od 769€!

Dubaj, Bangkok, Srí Lanka, Maldivy, Maurícius, Fidži, Seychely či Nový Zéland. Našli ste medzi nimi vašu vysnívanú destináciu? Alebo ich je dokonca viac? Teraz môžete precestovať viacero miest naraz s Emirates počas hlavnej sezóny a ešte aj ušetríte! Pelikán v spolupráci s Emirates spustil výpredaj obľúbených multicity leteniek.

Reklama

S Emirates môžete teraz precestovať dve alebo dokonca tri peckové destinácie a potrebujete k tomu len jednu letenku. Leťte z Viedne alebo Budapešti, naplánujte si krátky, no za to nezabudnuteľný výlet v Dubaji a pokračujte do takých exotických destinácií ako Thajsko, Seychely či Maldivy.

POZOR: Akcia platí len do vypredania voľných miest!

 • Prečítajte si reportáž o tom, ako ošéfovať 3 destinácie jednou cestou s Emirates

Prečo je Dubaj skvelý nápad?

dubaj

12 peckových multicity leteniek s Emirates:

1. Dubaj a Maldivy od 779€

Maldivy sú ultimátny raj na Zemi – dokonalé pláže, krištáľovo modré lagúny, najkrajšie západy slnka, najlepšie pečené ryby a tropický vzduch celý rok. Dovolenka na úžasných Maldivách je zážitok sám o sebe, ale čo tak spojiť luxusný lážo-plážo pobyt s blikajúcou metropolou Dubajom?

Pri tejto kombinácii si vyberáte počet dní na Maldivách a na ceste tam máte automaticky 3 dni v Dubaji.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + MALDIVY S EMIRATES Z VIEDNE

2. Srí Lanka a Dubaj od 769€

Srí Lanka je roky obľúbenou destináciou slovenských cestovateľov a my sa nečudujeme. Vydajte sa do tejto rozmanitej krajiny aj vy a cestou tam stihnete aj 3-dňovú návštevu Dubaja. Počet dní, ktoré následne strávite na samotnej Srí Lanke, je len na vás. Súčasťou leteniek je 25kg batožina do podpalubia.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + KOLOMBO S EMIRATES Z VIEDNE

3. Dubaj a Kapské Mesto spolu od 849€

Dovolenka v Kapskom meste je snom mnohých cestovateľov. Prečo ju rovno nespojiť s 3-dňovým pobytom v Dubaji? Leť z Viedne a cestou do Juhoafrickej republiky sa zastav v metropole luxusu a modernej architektúry. V našich akčných kalendároch si vyberáš, koľko času chceš stráviť v Kapskom meste, zastávka v Dubaji je aj v tomto prípade automaticky nastavená na 3 dni. V cene nechýba ani 25kg odbavená batožina.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + KAPSKÉ MESTO S EMIRATES Z VIEDNE

4. Dubaj a Hongkong spolu od 889€

Jedna z top kombinácií minulých rokov – 3 dni v Dubaji a ľubovoľný čas v Hongkongu – najvertikálnejšom meste na svete. Pri letenkách z Viedne ťa zastávka v Emirátoch čaká cestou tam a samozrejmosťou je podpalubná batožina s váhou 25kg.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + HONGKONG S EMIRATES Z VIEDNE

5. Dubaj a Maurícius spolu od 879€

Maurícius je exotický raj rozprestierajúci sa neďaleko Madagaskaru, ktorého pláže ti učarujú. Leťte z Viedne a spojte cestu na Maurícius s 3-dňovým výletom v Dubaji. Samozrejmosťou je veľká batožina.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + MAURÍCIUS S EMIRATES Z VIEDNE

6. Dubaj a Bangkok spolu od 899€

Dovolenka v Thajsku je vždy dobrý nápad, prečo ju ale nespojiť s 3-dňovým výletom v Dubaji? Leťte z Budapešti alebo z Viedne a na ceste do Bangkoku sa zastavte na pár dní v Dubaji. V našom akciovom kalendári si vyberáte, koľko času chcete stráviť v Thajsku a na ceste tam máte automaticky 3-dňovú prestávku v Dubaji. Samozrejmosťou je veľká batožina.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + BANGKOK S EMIRATES Z VIEDNE

7. Dubaj a Krabi spolu od 899€

Krabi je jedna z najobľúbenejších plážových destinácií Thajska. Leťte z Viedne a na ceste do Krabi sa zastavte na pár dní v Dubaji. V našom akciovom kalendári si vyberáte, koľko času chcete stráviť v Thajsku a na ceste tam máte automaticky 3-dňovú prestávku v Dubaji. Samozrejmosťou je veľká batožina.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + KRABI S EMIRATES Z VIEDNE

8. Dubaj a Seychely od od 949€

Ak boli vašim dňom Seychely, táto multicity letenka je ako stvorená pre vás. Odlietate z Viedne, po ceste tam zažijete to najlepšie z Dubaja počas 3 dní a potom už dosýta dovolenkujete na nádherných Seychelách, koľko vám hrdlo ráči. Samozrejmosťou je veľká batožina.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + SEYCHELY S EMIRATES Z VIEDNE
seychely

9. Dubaj a Hanoj od 939€

Nechajte sa uchvátiť autentickým severným Vietnamom. Hanoi vás očarí zachovalým starým mesto s neopakovateľnou atmosférou a vyhláseným street foodom. Odlietate z Viedne, ostávate v Dubaji 3 dni a spoznáte Hanoi. Samozrejmosťou je veľká batožina.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + HANOI S EMIRATES Z VIEDNE

10. Dubaj, Srí Lanka a Maldivy od 969€

Exotická letenka za ľudové ceny. Odlietate z Viedne, ostávate v Dubaji 3 dni a sami si vyberáte dĺžku dovolenky na Srí Lanke, pričom na ceste späť sme vám nastavili 5 krásnych dní na horúcich Maldivách. Samozrejmosťou je veľká batožina.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + SRÍ LANKA + MALDIVY S EMIRATES Z VIEDNE

11. Dubaj a Bali od 1069€

Čo poviete na túto pecku? Dovolenku odštartujete na letisku v Budapešti, odkiaľ poletíte na nádherné Bali a po ceste naspäť zažijete 3 krásne dni v Dubaji. Samozrejmosťou je veľká batožina.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + BALI S EMIRATES Z VIEDNE
bali

12. Dubaj a Singapur od 1019€ (+ dá sa doplniť aj Austrália)

Jedno z najvyspelejších miest sveta a metropola s najkrajším letiskom na svete – Singapur, sa dá takisto krásne spojiť s návštevou Dubaja. Užite si tieto dve krásky, ktoré sú už roky na výslní a zažite dve fenomenálne metropoly jednou cestou. Na letenke sú 3 dni v Dubaji a ľubovoľný čas v Singapure. Samozrejmosťou je podpalubná batožina s váhou 25kg.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + SINGAPUR S EMIRATES Z VIEDNE

Návštevu Singapuru a Dubaja možno obohatiť aj o dve austrálske destinácie Melbourne alebo Christchurch. Cena štartuje na hodnote 2 099€.

13. Cesta okolo sveta (Dubaj, Hongkong, Fidži) od 1 919€

Chcete zažiť niečo unikátne a odškrtnúť si vysnívanú destináciu z must-visit zoznamu? A čo tak rovno tri miesta naraz? Máme pre vás cestovateľskú delikatesu – jednu letenku, s ktorou navštívite megalománsky Dubaj, kombináciu nemožného v Hongkongu aj hotový raj na Fiždi. V cene je 25kg batožina a keďže poletíte s perfektnými aerolinkami Emirates, čaká vás peckový servis, zábava a chutné jedlo.

fidzi

Multicity letenky s Emirates


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

  5/5 - (11 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore