Nájdeš nás aj na:

Ázia

2 nezabudnuteľné destinácie, 1 letenka: Multicity Emirates od 699€ sú tu!

2 nezabudnuteľné destinácie, 1 letenka: Multicity Emirates od 699€ sú tu!

Dubaj, Bangkok, Zanzibar, Maldivy, Phuket či Maurícius. Našli ste medzi nimi vašu vysnívanú destináciu? Alebo ich je dokonca viac? Teraz môžete precestovať viacero miest naraz s Emirates počas hlavnej sezóny a ešte aj ušetríte! Emirates spustili výpredaj obľúbených multicity leteniek.

Reklama

S Emirates môžete teraz precestovať dve alebo dokonca tri peckové destinácie a potrebujete k tomu len jednu letenku. Leťte z Viedne alebo Budapešti, naplánujte si krátky, no za to nezabudnuteľný výlet v Dubaji a pokračujte do takých exotických destinácií ako Thajsko, Seychely či Maldivy.

POZOR: Akcia platí len do vypredania voľných miest!

 • Prečítaj si reportáž o tom, ako ošéfovať 3 destinácie jednou cestou s Emirates

Prečo je Dubaj skvelý nápad?

dubaj

8 peckových multicity leteniek s Emirates:

1. Dubaj a Bangkok spolu od 729€

Dovolenka v Thajsku je vždy dobrý nápad, prečo ju ale nespojiť s 3-dňovým výletom v Dubaji? Leťte z Budapešti alebo z Viedne a na ceste do Bangkoku sa zastavte na pár dní v Dubaji. V našom akciovom kalendári si vyberáte, koľko času chcete stráviť v Thajsku a na ceste tam máte automaticky 3-dňovú prestávku v Dubaji.

2. Dubaj a Phuket spolu od 799€

Phuket je perlou Andamanského mora a skvelou dovolenkovou destináciou takmer počas celého roka. Leťte z Budapešti a spojte cestu na Phuket s 3-dňovým výletom v Dubaji.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + PHUKET S EMIRATES Z BUDAPEŠTI

3. Dubaj a Maldivy od 899€

Maldivy sú ultimátny raj na Zemi – dokonalé pláže, krištáľovo modré lagúny, najkrajšie západy slnka, najlepšie pečené ryby a tropický vzduch celý rok. Dovolenka na úžasných Maldivách je zážitok sám o sebe, ale čo tak spojiť luxusný lážo-plážo pobyt s blikajúcou metropolou Dubajom?

Pri tejto kombinácii si vyberáte počet dní na Maldivách a na ceste tam máte automaticky 2 dni v Dubaji.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + MALDIVY S EMIRATES Z VIEDNE

4. Dubaj a Zanzibar od 699€

Jedna z najkrajších kombinácií – 3 dni v Dubaji a ľubovoľný čas na rozprávkovom Zanzibare. Viete si predstaviť väčšiu dokonalosť? Odlet je z Budapešti.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + ZANZIBAR S EMIRATES Z BUDAPEŠTI
zanzibar

5. Dubaj a Bali od 819€

Čo poviete na túto pecku? Dovolenku odštartujete na letisku v Budapešti, odkiaľ poletíte na nádherné Bali a po ceste naspäť zažijete 3 krásne dni v Dubaji.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + BALI S EMIRATES Z BUDAPEŠTI
bali

6. Dubaj a Seychely od od 889€

Ak boli vašim dňom Seychely, táto multicity letenka je ako stvorená pre vás. Odlietate z Budapešti, po ceste tam zažijete to najlepšie z Dubaja počas 3 dní a potom už dosýta dovolenkujere na nádherných Seychelách, koľko vám hrdlo ráči.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + SEYCHELY S EMIRATES Z BUDAPEŠTI
seychely

7. Dubaj a Maurícius od 969€

V multicity ponuke Emirates sa aktuálne nachádza aj kombinácia Dubaj a Maurícius za super cenu. Aj v tomto prípade stráviš nezabudnuteľné 3 dni v Dubaji po ceste na Maurícius.

 • REZERVUJ MULTICITY LETENKU DUBAJ + MAURÍCIUS S EMIRATES Z BUDAPEŠTI
mauricius

8. Dubaj, Srí Lanka a Maldivy od 849€

Exotická letenka za ľudové ceny. Odlietate z Budapešti či z Viedne, ostávate v Dubaji 2 alebo 3 dni a sami si vyberáte dĺžku dovolenky na Srí Lanke, pričom na ceste späť sme vám nastavili 5 krásnych dní na horúcich Maldivách.

Multicity letenky s Emirates


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected] Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected] Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
 • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 12-krát denne
 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  5/5 - (11 votes)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

V nedeľu prechádzame na letný letový poriadok, Bratislava ponúkne dve nové linky https://t.co/U7xMiAWtWi #letenky24 hodín dozadu
Leť do Ameriky prémiovo: PREMIUM ECONOMY s aerolinkami SAS z Viedne od 949€! https://t.co/FgE010Y05w #letenky1 deň dozadu
PECKA DŇA: Pobyt v krásnych Západných Tatrách v apartmáne Vila Zuberec od 50€ (termíny aj na Veľkú noc) https://t.co/DS7ISHidUg #dovolenky1 deň dozadu
Leť do USA s aerolinkami SAS od 399€! V cene máš veľkú batožinu https://t.co/RjtNtuS2ih #letenky1 deň dozadu
Florida roadtrip sólo: nechajte všetkých doma a vyberte sa na cestu sami! https://t.co/XkxvwFjSEv #cestopisy1 deň dozadu
Láka ťa Japonsko? Rezervuj Tokio z Budapešti za skvelých 519€! https://t.co/gNDkHyUFA8 #letenky1 deň dozadu
TOP atrakcie a zážitky v Abu Dhabi (14 tipov na aktivity a letenky na máj od 124€) https://t.co/hJKU715Bb1 #cestopisy1 deň dozadu
MEGAPECKA: Thajsko z Atén v hlavnej sezóne za 379€! https://t.co/bwxUU5SXQb #letenky1 deň dozadu
5*Radisson Blu Abu Dhabi Corniche: obrovská pláž a zipline dráha priamo v hoteli https://t.co/VZX9OGnV0P #dovolenky1 deň dozadu
Guatemala a 5 najepickejších túr, ktoré môžete v tejto krajine podniknúť https://t.co/SAQdJadjTy #cestopisy1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore