Nájdeš nás aj na:

Novinky

Využi Mastercard day na Pelikáne: 30€ zľavový kód na všetky letenky (LEN DNES)

O výhodách platenia kartou si už asi počul(a). A vieš, ako sa hovorí – lepšie jedenkrát vidieť, ako stokrát počuť. Teraz získaš jednu super výhodu navyše – ak máš kartu Mastercard, dnes môžeš využiť špeci zľavu v hodnote 30€ na letenky cez Pelikán.

Reklama

Ako uplatniť zľavu Mastercard day na Pelikáne

Zľavu uplatníš pri nákupe na stránkach spoločnosti Pelikán. Zľavový kód uveď v treťom kroku objednávky na www.pelikan.sk do poľa Uplatniť kupón.

Podmienky Mastercard zľavy na Pelikáne

Zľavový kód Mastercarday môžeš uplatniť len stredu 15. 5. 2024 pri nákupe kartou Mastercard. Zľavu 30 € je možné uplatniť na objednávky v minimálnej hodnote 80 € a nie je možné ich kombinovať s inými zľavovými kódmi.

Najlacnejšie letenky na rok 2024


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore