Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Poľské aerolinky LOT začnú na jeseň lietať do Dubaja, stihnú tak EXPO 2020

Poľské aerolinky LOT začnú na jeseň lietať do Dubaja, stihnú tak EXPO 2020

Letecká spoločnosť LOT Polish Airlines sa postupne vracia k pravidelným leteckým linkám a najnovšie ohlásila novú linku z Varšavy do Dubaja. Slováci žijúci v blízkosti poľských hraníc tak budú mať ďalšiu vhodnú alternatívu k exotickej dovolenke v Emirátoch, do Dubaja ale bude možné letieť aj z Košíc. Prvý let z Varšavy do Dubaja sa uskutoční 19. septembra, aerolinky využijú na linku Boeing 737 a tiež obľúbený Boeing 787 Dreamliner vo frekvencii trikrát týždenne. 

Reklama

Spojenie s najväčším mestom Spojených arabských emirátov bude zahájené tesne pred svetovou výstavou EXPO 2020 a lety zostanú k dispozícii počas celej zimy až do marca 2022. Dubaj bude od 1. októbra do 31. marca 2022 hostiť výstavu EXPO 2020, ktorá bola minulý rok presunutá kvôli pandémii.

Lety LOT Polish Airlines z Varšavy do Dubaja budú prebiehať v trvaní približne 6 hodín a budú prevádzkované podľa nasledujúceho harmonogramu:

  • číslo letu: LO 121, Varšava (7:40) – Dubaj (15:25) vždy v utorok, štvrtok a nedelu
  • číslo letu: LO 122 Dubaj (17:15) – Varšava (21:35) vždy v utorok, štvrtok a nedelu

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (4 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore