Nájdeš nás aj na:

Ázia

Okrem Dubaja a Maldív je veľký záujem aj o Maurícius. Emirates tam budú lietať každý deň

Okrem Dubaja a Maldív je veľký záujem aj o Maurícius. Emirates tam budú lietať každý deň

Nielen Dubaj a Maldivy, ale aj Maurícius sa stáva miláčikom tohtoročnej zimy. Dubajská letecká spoločnosť Emirates informovala, že z dôvodu obrovského záujmu o túto izolovanú ostrovnú destináciu navyšuje počet denných letov na sedem. To znamená, že z Dubaja sa na Maurícius dostanete na krídlach Emirates už každý deň.

Reklama

Veľkou výhodou týchto letov je, že sú nočné. To znamená, že v nočných hodinách nastúpite do lietadla v Dubaji a ráno vystúpite na exotickom Mauríciuse.

Emirates naďalej ponúkajú bezplatné COVID poistenie ku všetkým letenkám až do odvolania a všetky ich letenky sú flexibilné.

Emirates lietajú do Dubaja z Viedne obrovským Airbusom A380. Dubajské aerolinky z Viedne do Emirátov už 5-krát týždenne. Na pravidelnej linke sa strieda doubledecker a Boeing 777.

Akciové letenky Emirates na rok 2021


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    5/5 - (2 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore