Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Lichtenštajnsko bez testu a karantény: od 1. mája platí voľný vstup, rovnako ako aj do Švajčiarska

Lichtenštajnsko bez testu a karantény: od 1. mája platí voľný vstup, rovnako ako aj do Švajčiarska

Lichtenštajnsko sa riadi švajčiarskymi hraničnými pravidlami, takže od 1. mája 2022 rovnako ako Švajčiarsko zrušilo všetky vstupné požiadavky. Do oboch krajín tak už cestujeme rovnako ako pred pandémiou.

Reklama

Prečo sa vybrať do Lichtenštajnska? Pozri si náš článok: 10 malých krajín, ktoré môžete precestovať za jeden deň


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore