Nájdeš nás aj na:

Novinky

Letný letový poriadok Ryanairu v Bratislave: až 21 pravidelných liniek!

Letný letový poriadok Ryanairu v Bratislave: až 21 pravidelných liniek!

Letný letový poriadok dopravcu Ryanair pre Bratislavu zahŕňa spolu 21 pravidelných liniek vrátane piatich nových letných spojení do destinácií ako Sofia, Kodaň, Lanzarote, Trapani a Záhreb. Dopravca predstavil svoj letný letový poriadok vo štvrtok na Letisku M. R. Štefánika v Bratislave.

Reklama

Dopravca bude počas tohto leta na letisku v Bratislave prevádzkovať takmer 60 letov týždenne. Cestujúci si môžu vybrať z ponuky letov do európskych destinácií, akými sú Londýn, Miláno či Brusel, ale aj do dovolenkových letovísk, medzi ktoré patrí Alghero na Sardínii, Burgas v Bulharsku či Korfu.

Ryanair zároveň umiestnil na svoju základňu v Bratislave dve bázované lietadlá. Dopravca podotkol, že tým poskytuje 60 pracovných miest priamo v letectve a viac ako 700 súvisiacich pracovných miest na letiskách v zahraničí aj na letisku v Bratislave.

Akciové letenky z Bratislavy na leto 2022

„Ako európsky a aj slovenský najväčší dopravca Ryanair s radosťou predstavuje svoj letný letový poriadok pre Bratislavu, ktorý ponúka takmer 60 letov prostredníctvom svojich 21 leteckých spojení, vrátane nových liniek do Kodane, na Lanzarote, do Sofie, Trapani a Záhrebu,“ skonštatovala obchodná a marketingová manažérka Ryanairu pre strednú Európu a Balkán Olga Pawlonka.

Predseda predstavenstva a generálny riaditeľ bratislavského letiska Dušan Keketi poznamenal, že dopravca je pre Letisko M. R. Štefánika dlhodobý a stabilný partner. „Veríme, že cestujúci privítajú možnosti nových leteckých spojení z bratislavského letiska a zarezervujú si lety z Bratislavy napríklad do Záhrebu, na Korfu, na Kanárske ostrovy, ale aj do dovolenkových letovísk v Bulharsku, na Cypre či na Malorke, aby si tak mohli dopriať letnú dovolenku s priamym odletom z Bratislavy po dlhom období pandémie koronavírusu a obmedzení letov a cestovania,“ dodal.

Zdroj: Teraz.sk


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    4/5 - (1 vote)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore