Nájdeš nás aj na:

Dovolenky

Lacné pobyty do 150 Eur – ponuka priebežne aktualizovaná

Ráno vstaneš, ideš do roboty, obed s kolegami, večer kino alebo večera pri seriáli a všetko je vlastne v poriadku, ale po dlhšom čase ti začne niečo chýbať. Miluješ svojich kamarátov, miluješ svoj život, ale neboj sa zmien. Niekedy stačí malý útek do iného mesta. Napríklad k susedom do Budapešti alebo Prahy, ale môžeš si dať aj letecký víkend. Máme výborné pobytové balíky, takže sa o nič nebudeš musieť starať, aha:

Budapešť

Budapešť je blízko, ale toto ani zďaleka nie je jediné pozitívum, čo o tomto meste vieme povedať. Vďaka jej architektúre pôsobí veľkolepo a vznešene, avšak je plná alternatívnych a hipesterských miest aj pre mladšie generácie – jej ruinpuby („zrúcaninové krčmy“) sú legendárne. Je ideálna pre turistov, ktorí radi objavujú, ktorým nevadí, ak na každom kroku sa musia zastaviť odfotiť niečo zaujímavé, ale aj pre tých, ktorí milujú sýte, mimoriadne chutné jedlo bez vláknin a vitamínov. Taký dobrý babgulyás alebo výdatná töltöttkáposzta s maďarským chlebom, mňam, tak mi ideme teda na obed…

Výlet v Budapešti od 49€

Hotel City Inn**** + raňajky 49 EUR REZERVUJ POBYT

Praha

Praha stověžatá, existuje vôbec niekto, kto si nahlas nepovzdychne, keď si na ňu spomenie? Prechádzať sa po jeho uličkách je ako ocitnúť sa v nejakej rozprávke, je to miesto, kde sa môžeš ukryť pred každodennými starosťami a byť INDE – fyzicky aj psychicky. Prejsť sa medzi historickými budovami, počúvať pouličných hudobníkov na Karlovom moste, fotiť zaujímavé tváre (pozor na GDPR 😉 ) a potom si dať lahodné pivo. Ak sa rozhodneš, že presne takýto výlet chýba z tvojho života, v ponuke máme 4 výborné hotely, medzi nimi napríklad aj 5*Ambassador Zlatá Husa s raňajkami od 89€.

Výlet v Prahe od 39€

Relax Inn**** + raňajky 39 EUR REZERVUJ POBYT

Benátky

Cesta na gondole medzi 118 ostrovčekmi. Nie, nepomýlili sme sa, toto mesto sa naozaj skladá z ostrovov a je jedna z najobľúbenejších talianskych destinácií. Ak máš nedostatok romantiky, chceš požiadať frajerku o ruku alebo sa chceš vrátiť do minulosti veľmi autentickým spôsobom, tak šup-šup, rýchlo sa vyber do Benátok. Stačí ti tu pár dní, aby si absolvoval všetky turistické atrakcie, nejde totiž o veľmi veľké mesto, aj keď má 610 kanálov a 400 mostov.

Výlet v Benátkach od 107€

Letenka (odlet z BUDAPEŠTI) + ubytovanie v hoteli Centrale*** + raňajky 107€ EUR REZERVUJ POBYT

Krakov

Ak veríš v legendy, tak do Krakova choď s vedomím, že vznikol z porážky draka. Ak v legendy neveríš, aj tak budeš vnímať určitú mieru tajomnej atmosféry. Hlavným mestom Poľska je síce Varšava, hlavným mestom kultúry v Poľsku je Krakov. Ako v každom meste, ktoré dýcha históriou, je veľa atrakcií, ale aj jeden víkend tu postačí na absolvovanie obsažného výletu. Hlavné námestie, Rynek Główny, je ideálnym bodom na začatie objavnej cesty mestom. V stredoveku inak so svojimi rozmermi 200 m x 200 m toto bolo najväčším námestím v celej Európe.

Výlet v Krakove od 107€

Letenka (odlet z VIEDNE) + ubytovanie v Yarden Aparthotel Artery Hotels*** + raňajky 107€ EUR REZERVUJ POBYT

Rím

Tvoja cesta už viedla niekedy do Ríma? Tak vieš, že ide o jedno z najinšpirujúcejších miest na svete. Je terapiou pre oči vďaka dychberúcim pamiatkam, ktoré naživo pôsobia ešte majestnánejšie ako na fotkách, pre uši kvôli melodickej taliančine, ale hlavne pre dušu, pretože Rím ti nedáva na výber, či život máš iba žiť, alebo si ho máš aj užiť. V Ríme si jednoducho šťastný. Toto mesto ale neodporúčame tým, ktorí sú na diéte, pretože talianskemu gastronomickému umeniu sa nedá odolať, či už ide o gelato (zmrzlina), pizza, pasta alebo lahodné vínko v tieni Fontány di Trevi.

Výlet v Ríme od 147€

Letenka (odlet z BRATISLAVY) + transfer + ubytovanie v hoteli Santa Costanza**** + raňajky 147€ EUR REZERVUJ POBYT

Barcelona

Jedno z najkrajších miest na celom svete plné Gaudího fantastických diel, akým je napríklad Sagrada Familia. Jasné, pamiatky, budovy, turistické atrakcie sa vynechávajú iba s ťažkým svedomím, ale Barcelona je presne taká destinácia, kde je dôležitejšie vnímať atmosféru a nie povinné body z itineráru. Celé mesto je jedno veľké umenie, prechádzka mestom ťa dostane na inú úroveň bytia. Potom ťa gastronomické veľdiela dostanú priamo do neba. Po takejto medzigalaktickej ceste si môžeš oddýchnuť na brehu mora.

Výlet v Barcelone od 147€

Letenka (odlet z VIEDNE) + ubytovanie v hoteli Eurohotel Granvia Fira**** + raňajky 147€ EUR REZERVUJ POBYT

 

 

Komentáre

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Neodoberáš náš newsletter? Aha o čo prichádzaš! https://t.co/dRtQFWQQ4Z2 hodiny dozadu
HAVAJ s batožinou z Viedne za 769€! https://t.co/2gOZvRztL43 hodiny dozadu
NICE na jeseň od 28€! https://t.co/tOlBbsBbXA3 hodiny dozadu
Obľúbené letenky na Kubu sú späť! Leť od 439€ https://t.co/RcVBsdCZQ44 hodiny dozadu
Veľmi lacný Tel Aviv počas zimných mesiacov: https://t.co/UWEFXYO8zn4 hodiny dozadu
Nórske fjordy za pár eur: https://t.co/WVMRi6iZJU4 hodiny dozadu
Ako vyzerá mesiac na Filipínach s batohom na chrbte? Takto: https://t.co/VnPMMlGb0q5 hodín dozadu
ALL INCLUSIVE DOVOLENKA NA DJERBE za 454€! https://t.co/pfWnAS8Ih61 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore