Nájdeš nás aj na:
island vodopad

Európa

Splň si sen: Island z Viedne na jeseň od 56€!

Splň si sen: Island z Viedne na jeseň od 56€!

Island je zázračný ostrov. Nech už sa sem vyberieš v ktoromkoľvek ročnom období, staneš sa svedkom jedného neskutočného prírodného divadla. Je to presne to miesto, ktoré bude ľudí vždy priťahovať, aj keď tu po väčšine času vládne nehostinné počasie. Gejzíry, sopky, ľadovce, oheň, lagúny, a to všetko na jednom mieste. Island je otvorený turistom bez testu, očkovania a karantény.

Reklama

Lacné letenky na Island

 • Odkiaľ? Priamy let z Viedne
 • S kým? Letecká spoločnosť Wizzair
 • Kedy? Jeseň 2023
 • Príklad? 8. – 15. november 2023 (POZRI KALENDÁR)
 • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky, príručná batožina
 • ZĽAVOVÝ KÓD: Stiahni si našu Pelipecky appku a my ti za odmenu dáme k tejto letenke 10€ zľavu, stačí napísať v objednávke: PECKYAPPKA (ale pozor, funguje to len v appke)

Lacné letenky na Island od Pelikána

Čo robiť, vidieť a zažiť na Islande?

Inšpiruj sa reportážami našich redaktorov a využi naše osobné tipy:

Cestovné doklady na Island

Na tento severský ostrov môžeš cestovať na občiansky preukaz, prípadne cestovný pas. Nepotrebuješ covid test, očkovanie ani prekonaný covid – Island zrušil všetky obmedzenia.

Kedy je sezóna? V lete i v zime

Na Islande sa dá naplánovať skvelý výlet kedykoľvek počas roka. Leto sa považuje za hlavnú sezónu, stihneš toho veľa za krátky čas, pretože tu takmer vôbec nezapadá slnko. Od jesene do jari naopak tma prichádza rýchlejšie, za to môžeš pozorovať polárnu žiaru.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 15-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
   • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
   4.6/5 - (12 votes)
  Komentáre

  Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

  Hore