Nájdeš nás aj na:
bangkok

2v1 cestovanie

Špeciálna cena leteniek z Košíc do Bangkoku a na Phuket od 489€

Špeciálna cena leteniek z Košíc do Bangkoku a na Phuket od 489€

Keď sa povie Bangkok, niekto si predstaví krásne chrámy, iný zasa plávajúci trh alebo šialenú párty. To všetko teraz môžeš zažiť aj ty, pretože máme pre teba špeciálnu cenu leteniek do thajského Bangkoku za 489€, v ponuke však máme aj thajské open jaw – Bangkok a ostrov Phuket, jednu z najnavštevovanejších oblastí Juhovýchodnej Ázie, za 549€!

Reklama

Lacné letenky do Bangkoku a na Phuket

 • Odkiaľ? Z Košíc
 • S kým? Letecká spoločnosť KLM Royal Dutch Airlines
 • Kedy? Máj – október 2020
 • Príklad? Termín do Bangkoku: 10.–24. jún 2020 (POZRI KALENDÁR)
 • Príklad? Termín Bangkok + Phuket: 15.–29. máj 2020 (POZRI KALENDÁR)
 • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky, príručná batožina

V ponuke sú 3 letenky. Bangkok s viacerými prestupmi z Košíc za 489€, potom je tam open-jaw kombinácia za 549€ (priletíš do Bangkoku, odlietať späť z Phuketu) a napokon kompletná letenka z Košíc s preletmi z Bangkoku na Phuket a späť za 592€.

Akciové letenky

Čo robiť, vidieť a zažiť v Bangkoku a na Phukete?

Kedy cestovať do Bangkoku a na Phuket?

Thajsko je krajinou s priaznivým podnebím takmer počas celého roka. V podstate sa tu striedajú tri ročné obdobia – horúce leto, teplá zima a obdobie dažďov. Najpriaznivejšie počasie ponúka v období od novembra do marca. Teplota sa tu pohybuje okolo 30° stupňov, vlhkosť nie je taká vysoká a prší len veľmi zriedka.

Toto počasie sa končí v polovici marca, kedy sa tu oficiálne začína leto. Leto trvá približne do júna a typické sú najmä vyššie teploty a občasné dažde. Napokon obdobie monzúnov trvajúce od júna do novembra prináša väčšie množstvo zrážok, vysokú vlhkosť, ale naďalej veľmi príjemné teploty okolo 33 stupňov Celzia.

Cestovné doklady do Thajska

Na cestu do Thajska kratšiu ako 30 dní potrebuješ cestovný pas.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

  5/5 - (1 vote)
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Hore