Nájdeš nás aj na:

Európa

Azory na jar za parádnych 189€! Letíš z Viedne

Azory na jar za parádnych 189€! Letíš z Viedne

Havaj uprostred Atlantiku, nekonečná studnica dobrodružstiev, raj potápania a turistiky. Také sú Azory. Očarujúca je i miestna príroda s fantastickými jaskyňami, kráterovými jazerami či vinice. Máme dobrú správu! O Azoroch už totiž nemusíš len čítať, môžeš ich zažiť na vlastnej koži. Ako inak – máme peckové letenky. Letenky máme na jar za 189€ a na Azory už nepotrebuješ test, očkovanie ani absolvovať karanténu.

Reklama

Lacné letenky na Azory

 • Odkiaľ? Z Viedne
 • S kým? Letecká spoločnosť TAP Portugal
 • Kedy? Január – Marec 2023
 • Príklad? Termín 16 – 25. marec 2023 (POZRI KALENDÁRE)
 • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky, príručná batožina
 • Využi náš zľavový kód: PECKYAPPKA (zľava 10€ na objednávku)

Akciové letenky na Azorské ostrovy

Čo robiť, vidieť a zažiť na Azoroch?

Na Azoroch nájdete dve z pätnástich portugalských pamiatok UNESCO – vinice Pico a staré mestečko Angra do Heroismo na ostrove Terceira – ale i tri biosféry (Graciosa, Flores a Corvo). Sieť prírodných parkov a morských rezerv podporuje ochranu tunajšieho životného prostredia. Vďaka liberalizácii leteckého priemyslu sú ostrovy prístupnejšie, ako kedykoľvek predtým. V zmysle trvalo udržateľného cestovného ruchu môžu ísť príkladom i ďalším destináciám (ak v tomto prípade opomenieme fakt, že sa k nim cestuje prevažne letecky).

Cestovné doklady na Azory

Na vycestovanie do Portugalska potrebujete občiansky preukaz alebo cestovný pas.

Kedy cestovať na Azory?

Na Azory môžeš vycestovať počas celého roka, no počasie môže byť občas premenlivé. Od júna do septembra sú teploty príjemné i na kúpanie. Od novembra do marca je dažďová sezóna.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

 • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 15-krát denne
  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
   • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
   5/5 - (1 vote)
  Komentáre

  Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

  Hore