Nájdeš nás aj na:

Ázia

-60% BIZNIS TRIEDA: Košice – Soul – Košice luxusne za 1 299€! (letíš Boeingom 747)

Super prestupy, luxusné cestovanie a MEGA zaujímavá cenovka. Vypelikánovali sme letenky v BIZNIS triede na linke Košice – Viedeň – Frankfurt/Mníchov – Soul (Južná Kórea) a naspäť. Okrem toho, že do Ázie poletíš extra komfortne, je táto letenka zaujímavá ešte aj niečím ďalším. Let z Frankfurtu do Soulu absolvuješ na palube legendárneho, dvojpodlažného Boeingu 747-400. To už sa dnes len tak nevidí. Poď sa s nami pozrieť, ako úžasne vyzerá biznis trieda v tejto Kráľovnej nebies!

Reklama

Biznis trieda od Lufthansa patrí k špičke, tu sú jej benefity:

Na trase Košice – Viedeň a Viedeň – Frankfurt/Mníchov poletíš menším lietadlom, kde je samozrejmosťou palubný servis aj batožina a komfortnejšie sedenie ako v ekonomickej triede. Cestu z Frankfurtu/Mníchova do Soulu si už vychutnáš s plnohodnotným biznis produktom na diaľkové lety. Čo to znamená? Čím dlhšie poletíš v biznis triede, tým viac ťa budú rozmaznávať. Takže, prečo si vybrať práve túto ponuku?

 • Dva komfortné prestupy počas ktorých môžeš využiť všetky luxusné letiskové salóniky (Košice, Viedeň, Frankfurt/Mníchov i Soul)
 • Prednostný nástup do lietadla
 • TOP drinky a jedlá počas celého letu
 • 2ks podpalubnej batožiny (spolu AŽ DO 64kg!) + 1ks príručnej batožiny
 • Posteľ ako má byť – sedadlá sú nastaviteľné do kompletne vodorovnej polohy a mechanizmus je celkom rýchly, komfortne si ľahnete približne za 25 sekúnd.
 • Svetlá nad vami ovládate jedným kliknutím na diaľkovom ovládači – k dispozícii je personálna lampa na čítanie aj „mood light“ svetlo.
 • Samozrejmosťou sú široké dotykové displeje a zábavný systém s bohatou ponukou filmou, seriálov, hudobných albumov či hier.
 • Pri nástupe do biznis triedy vás na sedadle čakajú kvalitné slúchadlá s aktívnym potlačením hluku (noise cancelling).
 • V biznis triede majú cestujúci k dispozícii veľký a pohodlný vankúš, precízne zabalený a hrubý paplón a dizajnový komfortný balíček, ktorý obsahuje klapku na oči, ponožky, zubnú kefku a pastu, štuple do uší, balzam na pery aj osviežujúci krém na tvár
 • Servis začne ihneď po nástupe s „welcome drinkom“. Približne 20 minút po odlete vám letušky ponúknu hygienické horúce utierky s nápojom podľa vlastného výberu a orechy k prvému drinku. Jedlo pozostáva zo 4 chodov – predjedlo, polievka, hlavné jedlo, dezert. Na ďalšie jedlo sa môžete tešiť pred príletom – obed/ večera alebo raňajky podľa času príletu.

Košice – Soul v biznis triede s 60% zľavou

Objav kúzlo a poklady Južnej Kórey – taký je Soul

Soul, ležiaci na brehu rieky Han, je skutočne kozmopolitné mesto. S počtom obyvateľov okolo desať miliónov je hlavné mesto Južnej Kórey nielen významnou turistickou destináciou, ale aj prosperujúcim hospodárskym centrom. Soul je domovom piatich lokalít svetového dedičstva, ktoré zahŕňajú vybudované aj prírodné dedičstvo.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
  Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore