Nájdeš nás aj na:

Európa

Nezľakni sa! Máme strašidelne nízke ceny leteniek už od 11€ (vyše 70 destinácií)

Nezľakni sa! Máme strašidelne nízke ceny leteniek už od 11€ (vyše 70 destinácií)

Halloweensky výpredaj je tu a s ním aj strašidelné lacné letenky do Európy od 11€. Ak by si za pár dní dovolenky pokojne vraždil/a, máme pre teba dobrú správu. Na samotný Halloween si ešte pár dní počkáš, ale super lacné letenky od 11€ môžeš rezervovať už dnes! Vrhni sa na nich a zažeň svoj hlad po cestovaní. Len pamätaj, že akčné termíny miznú rýchlosťou blesku, tak sa snaž byť rýchlejší ako ostatní.

Reklama

Vyberať môžeš z destinácií po celej Európe. Je jedno, či hľadáš útek do teplejších krajín alebo by ťa zaujímalo poznávanie európskych metropol, vo výpredaji sa nájde pre každého niečo. Nižšie pridávame výber TOP leteniek, ktoré sa podľa nás aktuálne najviac oplatia.

Halloweensky výpredaj je limitovaný! Končíme v pondelok 1. novembra 2021 o 23:30.

Řím

TOP letenky z výpredaja

Pelikán preplatí stornopoplatok, keď budeš mať pozitívny test, liečebné náklady aj cestu späť

Novinka od Pelikána! Kúp si k letenke alebo pobytu poistenie a automaticky dostaneš BONUS v podobe preplatenia stornopoplatku, pokiaľ nebudeš môcť odletieť kvôli pozitívnemu COVID-19 testu! Tento bonus získajú automaticky všetci cestujúci, ktorí si zakúpili poistenie STORNO alebo ISTOTA od 1. 1. 2021 (vrátane).

Poistenie STORNO nanovo (od 1. júna 2021) pokrýva v prípade pozitívneho RT-PCR testu na COVID pred cestou 80 % stornopoplatkov. Rovnako sú v tomto poistení zahrnuté náklady na zmenu spiatočnej cesty v prípade ochorenia v destinácii. Poistenie ISTOTA potom zahŕňa obe spomínané situácie a pridáva aj liečebné náklady na COVID a náklady na karanténu v destinácii. Poistenie je platné pre všetky krajiny sveta a to bez ohľadu na farbu v cestovateľskom semafore resp. ich epidemiologickú situáciu.


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    4.6/5 - (14 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérky Eliška a Nina.

Hore