Nájdeš nás aj na:

Ázia

Lacné Filipíny ! Poletíš z Budapešti v hlavnej sezóne.

Lacné Filipíny ! Poletíš z Budapešti v hlavnej sezóne.

Filipíny budú čoskoro tak obľúbené ako Thajsko. Pre mnohých ľudí sú to absolútne najkrajšie ostrovy Juhovýchodnej Ázie. Je ich sedem tisíc, ponúkajú nádherné pláže, smaragdové ryžové polia a sú domovom najšťastnejších obyvateľov na svete. Niet sa čomu čudovať, Filipíny vás chytia za srdce a nepustia. Je to miesto, ktoré si ľahko zamilujete, no ťažko sa vám bude opúšťať. 

Reklama

Lacné letenky na Filipíny

  • Odkiaľ? Priamy let z Budapešti
  • S kým? Letecká spoločnosť China Eastern
  • Kedy? november 2020
  • Príklad? Termín 1 –14. november 2020 (POZRI KALENDÁR)
  • Čo je v cene? Let tam aj späť, všetky poplatky,  batožina

Akciové letenky

Panorama Filipin-min

Manila je hlavné a najväčšie mesto Filipín. Po druhej svetovej vojne to bolo jedno z najviac zničených miest. Od tej doby ale prešlo mnoho rokov a mnohé sa zmenilo. V súčasnosti Manilu považujú za kozmopolitnú metropolu a často ju opisujú ako jediné mesto v Ázii, kde cítiť vplyv Španielska. Manila ale nie je to, čo preslávilo Filipíny medzi dovolenkármi. Sú to práve nádherné ostrovy. Mnoho ľudí tvrdí, že sú krajšie ako tie v Thajsku, vo Vietname a vlastne v celej Juhovýchodnej Ázii. My vám prinášame zopár záberov, ktoré to potvrdzujú.

Filipiny panorama

Filipíny majú tropické podnebie s dvomi odlišnými obdobiami: dažďov a sucha. Obdobie „mokra“ začína koncom mája a trvá zhruba do septembra. Suchá sezóna trvá od novembra do konca apríla.

Prečo letieť s EVA Air

Značka EVA Air je medzi slovenskými cestovateľmi dobre známa, aerolinky lietajú do Viedne už viac ako 26 rokov. Linku do Viedne EVA AIR obsluhuje exkluzívne typom Boeing 787-9 Dreamliner s komfortnou ekonomickou triedou a špičkovou business triedou Elite. Vďaka EVA Air začali lietať Slováci do Thajska, Mjanmarska, Taiwanu, Indonézie a iných exotických destinácií veľmi komfortne – pomer ceny a kvality je u EVA Air jeden z najlepších zo všetkých leteckých spoločností.

Pozrite si našu najnovšiu reportáž – leteli sme s EVA AIR z Viedne na Filipíny a Bali: takto vyzerá 12-hodinový let so špičkovými aerolinkami.

Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodila dcérka Eliška.

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Naprieč svetovou kuchyňou: burger z domácich žemlí od Michala Kordoša (recept) https://t.co/AhieOqzz6M #tipy25 minút dozadu
TOP PONUKA: Luxusný pobyt v 5* Kempinski od 99€ https://t.co/ughvj4Cvyc #dovolenky3 hodiny dozadu
Máš rád(a) pivo a hory? Za prejdenie Apalačských vrchov dostaneš 20 tisíc eur https://t.co/KRCFWAvIxU #novinky4 hodiny dozadu
TOP letenky k moru od 40€ https://t.co/8piLJaLThs #letenky5 hodín dozadu
Kam ísť tento rok na dovolenku? TRENDY 2020 ovplyvnil koronavírus https://t.co/1Svwjik9mc #dovolenky5 hodín dozadu
Návštevníkom zábavných parkov v Japonsku odporúčajú nekričať https://t.co/dZZGnmLRfP5 hodín dozadu
Qatar Airways dostali zákaz lietania do Grécka. Cestujúci z Ázie mali COVID-19 https://t.co/EC76vrCjHx #novinky5 hodín dozadu
TOP atrakcie a zážitky v Abu Dhabi (14 tipov na aktivity) https://t.co/hJKU7153lt #cestopisy6 hodín dozadu
USA od 16. júna pozastavujú všetky lety do Číny https://t.co/vSmiZXN4oV #novinky6 hodín dozadu
7 výborných leteniek k moru na leto od 40€ https://t.co/8piLJaLThs #letenky1 deň dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore