Nájdeš nás aj na:

Koronavírus

Etihad Airways ponúknu test na COVID-19 priamo na letisku v Abu Dhabi

Etihad Airways ponúknu test na COVID-19 priamo na letisku v Abu Dhabi

Etihad Airways so sídlom na letisku v Abu Dhabi spájajú svoje sily so spoločnosťou Mediclinic Middle East a ponúknu cestujúcim v Spojených arabských emirátoch test na ochorenie COVID-19. Nová ponuka je súčasťou programu Etihad Wellness, Sanitisation and Safety, ktorý aerolinky zaviedli s cieľom zabezpečiť čo najprísnejšie hygienické normy.

Reklama

Test na COVID-19 bude zatiaľ primárne určený pre cestujúcich z Emirátov. Po dohode s aerolinkami však možno test realizovať pre akéhokoľvek zákazníka aeroliniek, ktorí ho bude potrebovať k vstupu do tej-ktorej krajiny a poletí cez letisko Abu Dhabi.

Cestujúci obdrží výsledok testovania najneskôr do 24 hodín. Test si možno vopred objednať na webovej stránku mediclinic.ae.

Otestovať sa možno v prípade potreby aj na letisku Viedeň, Praha či vo Frankfurte. Letiskové testovanie za posledné týždne pribúda po celom svete.

Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na redakcia@pelipecky.sk. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na novinky@pelipecky.sk. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne zľavy pre našich čitateľov

  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
Komentáre

Už päť rokov pre teba náš tím loví lacné letenky, dovolenky a píše tipy na cestovanie po celom svete. V našej slovenskej redakcii sedí Hanka, Katka, Aďa a Roland, ktorí pre teba hľadajú to najlepšie zo sveta cestovania 24 hodín, 7 dní v týždni.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Výnimky zo zákazu vychádzania sa týkajú aj cestovania https://t.co/6ZtGyLYLQx1 deň dozadu
Dubaj má novú svetelnú fontánu. Je najväčšia na svete https://t.co/IdeU4sdM2G #novinky1 deň dozadu
Boeing testoval čistenie lietadla so živým vírusom. Použité metódy sa osvedčili https://t.co/XFTPddpwHt #novinky1 deň dozadu
Wizz Air otvára základňu na letisku Gatwick v Londýne https://t.co/btFYhZi4XA #novinky2 dni dozadu
Zanzibar na jeseň alebo v zime? Prinášame lacné letenky na sezónu, tipy a vstupné podmienky https://t.co/U0wyPrdqJA #cestopisy2 dni dozadu
Koronavírus a cestovanie – všetko, čo potrebuješ vedieť https://t.co/QOAvhIh2a4 #novinky2 dni dozadu
Ktoré krajiny môžeme navštíviť: mapa, aktuálne odporúčania a zákazy (COVID-19) https://t.co/x7NNWluw1g #novinky2 dni dozadu
Thajsko k sebe pustí prvých turistov. Podmienkou je dlhý pobyt, karanténa aj poistenie https://t.co/83netoUCyV #novinky2 dni dozadu
Kam môžeme cestovať? S týmto rýchlym prehľadom si hneď v obraze https://t.co/7cHVIhbXek #novinky2 dni dozadu
PONUKA DŇA: Dominikánska republika s 5*hotelom a all inclusive za 1 170€ https://t.co/bILrl6WaYh #dovolenky2 dni dozadu

Odporúčame tiež:

Reklama
Reklama
Hore