Nájdeš nás aj na:

Novinky

Etihad Airways ponúkajú k letenkám do Abu Dhabi autobusový transfer do Dubaja zdarma

Etihad Airways ponúkajú k letenkám do Abu Dhabi autobusový transfer do Dubaja zdarma

Letecká spoločnosť Etihad Airways ponúka pasažierom možnosť využiť letiskový transfer zdarma. Využiť môžu autobus, ktorý ich dopraví do Dubaja alebo do mesta Al Ain v Abu Dhabi. Stačí zadať údaje zo zakúpenej letenky a využiť službu zdarma. Cesta do Dubaja priamo z letiska Abu Dhabi trvá len 75 minút. Kúp si akciové letenky do Abu Dhabi a získaš 2v1.

Reklama

Tzv. Etihad Coach je dostupný pre pasažierov aeroliniek Etihad Airways, Air Seychelles, Air Serbia, Alitalia, Royal Air Maroc, Hainan Airlines, Bangkok Airways, Vietnam Airlines a Garuda. Letecká spoločnosť sľubuje pohodlnú jazdu v autobusoch, ktoré sú po každej jazde dôkladne vyčistené. Zabezpečia tiež dostatočný priestor medzi cestujúcimi v súľade s covidovými bezpečnostnými opatreniami.

Zdroj: etihad.com

Ako si službu transferu rezervovať?

Etihad Airways odporúčajú rezervovať miesto v autobuse minimálne 24 hodín vopred. Na ich webovej stránke stačí vyplniť potrebné údaje. Autobus nájdeš jednoducho, stačí sledovať značky pre Etihad Coach na letisku v Abu Dhabi.

Služba Etihad Coach je k dispozícii pre cestujúcich, ktorí majú korešpondujúci prílet alebo odlet z letiska Abu Dhabi len v deň ich letu – služba nie je využiteľná v žiadny iný deň.

Aerolinky upozorňujú, že pre pasažierov, ktorí si službu nerezervujú vopred, bude spoplatnená sumou v prepočte 5,80 eur a môže sa rovnako stať, že pre nich nebudú voľné miesta v autobuse.

Akciové letenkyAk máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore