Nájdeš nás aj na:

Citybreaky

Letenka + hotel so zľavou! Vyberáme letecké pobyty na jeseň od 109€

Letenka + hotel so zľavou! Vyberáme letecké pobyty na jeseň od 109€

Ak sa povie leto alebo zima, určite si vybavíš hneď niekoľko typických destinácií, do ktorých rád cestuješ v tomto období. Kam sa vybrať na jeseň? Skvelým nápadom je využiť chladnejšie počasie na exotiku a končiace leto na prímorské oblasti, v ktorých sa príroda práve začína zelenať. V klobúku máme i severské citybreaky, ktoré majú v jesených mesiacoch neodškriepiteľné čaro. Október i november so sebou prinášajú veľa unikátnych podujatí, možností na outdoorové aktivity a spoznávanie krajín v novom svetle. Pozri si tieto akciové ponuky na jesenné pobyty v Taliansku, Španielsku, Portugalsku, severských krajiných, Afrike či Ázii. Pripravili sme pre teba kvalitný relax v 3, 4 aj 5-hviezdičkových hoteloch, spoznávacie cesty i nenáročné výlety. Jediným problémom bude si vybrať.

Reklama

Taliansko

Hoci má každé obdobie v Taliansku svoje čaro, na jeseni je čosi jedinečné. Nielen, že sa vyhneš veľkým skupinám turistov, ale užiješ si i krásne počasie. Okolitá príroda sa ukazuje vo fascinujúcich farbách. Jeseň je tiež obdobie vínnej úrody, čo je pri talianskom delikátnom víne priam požehnaním. Zaži jesenný výlet do Benátok, Florencie či Milána už od 109€.

Benátky v 3* hoteli Aaron
Akciový termín: 27. – 29. novembra 2019 za 109€

REZERVOVAŤ

Miláno v 3* hoteli Ca Granda
Akciový termín: 25. – 27. novembra 2019 za 139€

REZERVOVAŤ

Florencia v 3* hoteli Unicorno
Akciový termín: 15. – 17. novembra 2019 za 159€

REZERVOVAŤ

Španielsko

Jeseň je skvelou príležitosťou na citybreak v Španielsku. Počasie je menej horúce, no stále príjemné. Takisto je to super obdobie na ochutnávanie vína z novej úrody či zbieranie hríbov. Španielska kuchyňa ponúka množstvo dobrôt, ktoré môžu byť v letných dňoch priťažké, jeseň však praje aj mlsným jazýčkom! Vyber sa do Barcelony s výletom na Montserrat či do Madridu od 169€.

Barcelona v 3* alebo 4* hoteli od 169€

REZERVOVAŤ

Madrid v 3* alebo 4* hoteli od 169€

REZERVOVAŤ

Portugalsko

V niektorých častiach krajiny chýba prírode počas leta pestrosť a život v dôsledku veľmi horúceho počasia. Práve na jeseň v Portugalsku ožívajú mnohé divoké kvety a všadeprítomná zeleň. V tomto čase sa sťahujú i rôzne druhy vtáctva. Nadšenci ich môžu pozorovať napríklad i počas špeciálneho festivalu. Iné jesenné festivaly sú zasa venované miestnej gastronómii alebo hudbe. Navštív počas čarovnej jesene Lisabon, Porto, Azorské ostrovy či Madeiru od 149€.

Porto v 3* alebo 4* hoteli od 219€

REZERVOVAŤ

Lisabon v 3* alebo 4* hoteli od 149€

REZERVOVAŤ

Lisabon + Azorské ostrovy v 3* a 4* hoteli od 479€

REZERVOVAŤ

Lisabon + Madeira v 3* a 4* hoteli od 539€

REZERVOVAŤ

Jeseň na severe

Meniaca sa príroda, príjemné počasie a rôzne podujatia lákajú ľudí z celého sveta do pobaltských štátov práve v mesiacoch september až november. Konajú sa tu i trhy s lokálnymi produktmi, vďaka ktorým okúsiš i trochu autentickej atmosféry. Zavítaj napríklad do Lotyšska alebo Litvy už od 139€.

Riga v 4* hoteli
Akciový termín: 11. – 13. novembra 2019 za 139€

REZERVOVAŤ

Vilnius v 3* hoteli
Akciový termín: 28. – 30. októbra 2019 za 159€

REZERVOVAŤ

Ďalšou skvelou jesennou destináciou je nórske Oslo. Uži si pokojnú atmosféru lesov a hôr, prejdi sa popri rieke Akerselva a zisti, aké tiché môže toto severské hlavné mesto byť. Máme akciový pobyt na jeseň od 219€.

Oslo v 3* hoteli
Akciový termín: 8. – 11. novembra 2019 za 219€

REZERVOVAŤ

Jesenná exotika

A čo tak Afrika alebo Ázia? Jesenné mesiace sú ako stvorené na pokojnú dovolenku v exotických krajinách. V porovnaní s letom je teplota omnoho príjemnejšia, natrafíš na menej letných dovolenkárov a môžeš si všetky poklady fascinujúcich miest užiť naplno. Zvoliť môžeš oddych alebo dobrodružné spoznávanie, či dokonca obe spolu. Vyber si Istanbul, Jordánsko alebo Maroko od 209€.

Maroko v 4* alebo 5* hoteli od 209€

REZERVOVAŤ

Jordánsko v 3* alebo 4* hoteli od 219€

REZERVOVAŤ

Istanbul v 4* hoteli od 269€

REZERVOVAŤ

Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Odporúčame

Horúce #PELIPECKY

Novinky a správy zo sveta cestovania

Nové aerolinky OWG vznikali tajne. Lietať budú do tropických destinácií https://t.co/W5RhnTOo0o #novinky15 hodín dozadu
Pri ceste do Grécka nezabudnite vyplniť online dotazník (aktualizované) https://t.co/wADZn4OYHE #letenky15 hodín dozadu
Budúcnosť lowcostových aeroliniek AirAsia je neistá. V hre je aj krach https://t.co/IfVl4O0qgT #novinky15 hodín dozadu
Japonsko má nový rýchlovak, ktorý môže jazdiť aj počas zemetrasenia https://t.co/kIc3ocGvbk16 hodín dozadu
Zelené krajiny cestovateľského semafora: všetko čo treba vedieť o vstupe a tranzite https://t.co/SGJb5nBatI #letenky16 hodín dozadu
Koronavírus a cestovanie – všetko, čo potrebuješ vedieť https://t.co/QOAvhIh2a4 #novinky18 hodín dozadu
Ktoré krajiny môžeme navštíviť: mapa, aktuálne odporúčania a zákazy (COVID-19) https://t.co/x7NNWluw1g #novinky18 hodín dozadu
Dubaj opäť otvorený! Emiráty vyžadujú test, ak ho nemáte, spravia ho zdarma https://t.co/CPr5HnU6dI #letenky18 hodín dozadu
Kolumbia predĺžila lockdown do 1. augusta lety sú zakázané do septembra https://t.co/NTUphP7rvo #novinky18 hodín dozadu
Rím pre pokročilých: 11 dôvodov, prečo je toto mesto večné https://t.co/ARZRMdsI2r #cestopisy18 hodín dozadu

Odporúčame tiež:

Advertisement
Advertisement
Hore