Nájdeš nás aj na:

Novinky

Emirates vracajú do Airbusov A380 sprchy aj bar

Emirates vracajú do Airbusov A380 sprchy aj bar

Po mesiacoch uzemnenia Emirates opäť predstavuje niektoré z obľúbených prvkov Airbusu A380. Medzi vybavenie prvej triedy, ktoré sa vracia na palubu, patria sprchy aj bar v biznis triede.

Reklama

Keď sa po mesiacoch zastavenia letov začali aerolinky opäť pomaly spamätávať, na svojich prvých letoch museli vybavenie paluby prispôsobiť hygienickým a bezpečnostným opatreniam. Od 15. októbra sa však do prvej triedy leteckej spoločnosti Emirates vracajú dve kúpeľne na palubu Airbusov A380.

Okrem luxusnej kúpeľne v lietadle obnovujú aerolinky lounge. Bar a spoločenský priestor sa nachádzajú za kabínou biznis triedy. Predsalen však budú kvôli bezpečnosti zamestnancov aj pasažierov pri bare platiť iné pravidlá. Počet pasažierov v lounge a pri bare bude prísne obmedzený.

Okrem znovuotvorených spŕch a baru v Airbuse spúšťajú Emirates niektoré ďalšie prvky vo všetkých lietadlách. Pasažieri budú k svojim sedadlám opäť doprevádzaní a spoločenský priestor v prednej časti kabíny bude znova prístupný. Vracia sa aj drink a oriešky pred jedlom a kompletný nápojový lístok v prvej triede.

Emirates v septembri oznámili, že od októbra chcú prevádzkovať lety do takmer 100 destinácií.

Akciové letenky Emirates

Zdroj: Simple Flying


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov


  • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP.
    • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
    • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut
    • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne
    Prosím, ohodnoťte náš článok.
Komentáre

Hana je z Bratislavy, kde vyštudovala žurnalistiku. Vyskúšala si život vo Varšave ako študent médií a v Berlíne ako redaktor v online magazíne. Pracovné skúsenosti ju zaviali do cestovného ruchu a tam sa doteraz cíti ako doma. Miluje víkendové city breaky po európskych destináciách, ale aj exotiku.

Hore