Nájdeš nás aj na:
dubaj

Novinky

V Dubaji štartuje 6-týždňový nákupný festival. Začína veľkolepá sezóna zábavy a zážitkov

V Dubaji štartuje 6-týždňový nákupný festival. Začína veľkolepá sezóna zábavy a zážitkov

Máme minimálne jeden dôvod navyše, prečo počas nasledujúcich týždňov cestovať na dovolenku do Dubaja. Letecká spoločnosť Emirates ťa pozýva na šesťtýždňový nákupný festival, ktorý sa koná raz ročne. Toto podujatie tento rok oslavuje 27. výročie.

Reklama

Od 15.12.2021 do 29.01.2022 ťa v celom Dubaji čaká veľkolepá sezóna zábavy, nákupných ponúk, výhier a kulinárskych zážitkov.

Dubaj je nádherné mesto s mnohými možnosťami, ako osláviť tohtoročné sviatočné obdobie, nech už sa jedná o akúkoľvek príležitosť. Okrem výstavy EXPO2020 si tak môžeš dopriať prvotriedne nákupy, vychutnať si slávnostnú gastronómiu alebo pouličné jedlá, objavovať prírodu a kultúru, nechať sa rozmaznávať v luxusných wellness priestoroch, vyraziť do zábavného parku alebo za dobrodružstvom.

Večera pod holým nebom v niektorých z najlepších mestských reštaurácií, neviazaná zábava v zábavných parkoch svetovej triedy, relax v kúpeľoch a vzrušujúce umelecké predstavenia. Kúp si letenku Emirates a každý mesiac získavaš aj množstvo zaujímavých zliav:

 • 20-25% zľava do vybraných SPA a WELLNESS zariadení,
 • 20-25% zľava na lyžovačku, golf, kino a rôzne umelecké a divadelné predstavenia v Dubaji,
 • 20-25% zľava do vybraných kulinárskych reštaurácií
 • 15% zľava na nákupy vo vybraných obchodoch
 • KOMPLETNÁ PONUKA ZLIAV TU

NAVYŠE – všetky Emirates letenky sú flexibilné, meniť možno destináciu i čas odletu.

Akciové letenky do Dubaja s Emirates

Flexibilné letenky bez doplatkov a minimálna platnosť dva roky

Ak vaše cestovné plány ovplyvnil COVID‑19, máte dve možnosti. Ak ste si rezervovali letenku pred 1. aprílom 2021 a cestu ste mali uskutočniť do 31. mája 2022 alebo skôr, letenku si môžete nechať a vybrať si nový termín kedykoľvek až do 36 mesiacov od dátumu pôvodnej rezervácie. Druhou možnosťou je vrátenie peňazí. 

Všetky letenky zakúpené od 1. apríla 2021 sú automaticky platné pre cestovanie po dobu minimálne 24 mesiacov, teda dva roky. V rámci tohto času môžete meniť čas odletu či destináciu, prípadne požiadať o vrátenie peňazí bez ďalších poplatkov od leteckej spoločnosti. Zmeny môžete vykonať online prostredníctvom správy rezervácie alebo cez Pelikán.

Na letenky zakúpené 1. septembra 2020 a neskôr sa vzťahuje platnosť až 36 mesiacov od dátumu pôvodnej rezervácie.

K letenke od Emirates aj vstupenka na EXPO zdarma

Okrem rôznych zliav naďalej platí aj ponuka bezplatnej jednodňovej vstupenky na EXPO2020. Pelikán ti k tvojej ceste na EXPO vybaví všetko potrebné – letenky, ubytovanie i samotné vstupenky. Kompletné informácie ku vstupu a programu na EXPO nájdeš v našom špeciálnom článku. Prezradíme ti tiež, ktoré aerolinky ti dajú vstupenku k letenke zdarma a odporúčame ti skontrolovať aj špeciálnu ponuku dovoleniek v Dubaji.

Zdroj foto: Emirates.com


Ak máte pripomienku alebo ste našli chybu, napíšte, prosím, na [email protected]. Ak máte super cestovateľský príbeh, recenziu, reportáž či blog a chcete sa o svoje zážitky podeliť so svetom, nebojte sa nám svoj text poslať na [email protected]. Radi ho zverejníme v sekcii Cestovatelia.


Špeciálne ponuky pre našich čitateľov

 • Odporúčame ti aj našu uzavretú Facebook skupinu Pelipecky.sk VIP a tiež náš WhatsApp kanál.
  • Naša srdcovka - cestovateľský newsletter, ktorý odoberajú desaťtisíce cestovateľov:
  • Výbery z bankomatu zdarma, výhodné kurzy pri cestovaní do zahraničia a cashback u obľúbených značiek získaš exkluzívne cez Pelikán, založ si konto cez Revolut.
  • Výhodný bus na letisko? Odporúčame ti našich kamošov zo Slovak Lines - bezplatná Wi-Fi, klimatizácia, nástup priamo pri termináli letiska, Viedeň - Bratislava 24-krát denne.

  5/5 - (4 votes)
Komentáre

Raz sa náhodou dostal k lacným letenkám a odvtedy chce precestovať celý svet. Radšej má hory a prírodu ako mestskú džungľu. Zamiloval si Island, Yosemite, Indonéziu a veľmi ho láka Nepál, Faerské ostrovy a Kanada. Najväčší sen si ale už splnil, keď sa mu narodili dcérka Eliška a Nina.

Hore